Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам автомобилен люк

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам автомобилен люк

    Колеги купувам люк, без значение от кола ли е, бус ли или каквото там е, държа да е здрав и да работят всичките механизми, които не са много, мисля че шибидах не ми върши работа, но...предложенията да са със снимки, подробни и с добро качество, благо даря на всички и весели празници

    П.С. ще се слага на витара на предното малко таванче, тоест сънруф, sunroof

  • #2
    До: Купувам автомобилен люк

    Аз има от фронтера комплект само режеш тавана и монтираш.Мисля,че няма само уплатнението.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • #3
      До: Купувам автомобилен люк

      Бе момче, ти не знаеш какво искаш, пък чакаш наготово някой да ти сервира целия етап А-0 ... Че и със снимки. А монтажа на аванта може ли?
      Това дето си го мислиш, не съществува. А това което ти трябва струва няколко лева, обаче при монтьорите в ДАП-а на автобусите. Казват му люк от Икарус.
      Извиненията за готованството, и благодарностите - към форума, по подходящ начин. Аз не съм в сметката.

      Коментар


      • #4
        До: Купувам автомобилен люк

        Имам от Фиеста 95г. Прозрачен леко матиран.Снимки мога да ти пратя утре на лични.Стига да ти върши работа за цената ще се разберем.

        Коментар


        • #5
          До: Купувам автомобилен люк

          Човекът питаше все пак за ЛЮК, не за шибидах
          Да обяснявам ли функционалната разлика?

          Коментар


          • #6
            До: Купувам автомобилен люк

            Ще съм ти благодарен да ми обясниш.Това което се вдига само нагоре/надолу люк ли е или шибедах.
            Последно редактирано от VESO4AR; 20-12-09, 21:11.

            Коментар


            • #7
              До: Купувам автомобилен люк

              Аз има това, както щете го наричайте. И ми е излишно.
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                До: Купувам автомобилен люк

                Люка се отваря на панти, и съвсем. Ако не е останало да лежи на покрива, въпреки смачканата кабина все имаш шансове да го отвориш. Шибидаха - не. Нито можеш да го счупиш, ако нямаш сили или инструмент да счупиш другите стъкла.

                Коментар


                • #9
                  До: Купувам автомобилен люк

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Люка се отваря на панти, и съвсем. Ако не е останало да лежи на покрива, въпреки смачканата кабина все имаш шансове да го отвориш. Шибидаха - не. Нито можеш да го счупиш, ако нямаш сили или инструмент да счупиш другите стъкла.
                  О.к.,ама...сравнително рядко излизаме през покрива.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Купувам автомобилен люк

                    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                    Аз има това, както щете го наричайте. И ми е излишно.
                    Моето е подобно (да не казвам същото) както и да се нарича.За мен е люк и ми е излишен.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Купувам автомобилен люк

                      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                      Аз има това, както щете го наричайте. И ми е излишно.
                      Искам го, дай цена и да го отнасям
                      и размери, и размери
                      Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 20-12-09, 21:38.
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #12
                        До: Купувам автомобилен люк

                        Също рядко използваме пожарогасители, клещи за вадене на зъби, и космически скафандри. Но понякога някой търси тъкмо тях, а не кремвирши от соя, турска дъвка, или китайски долни гащи, и поради това те все пак съществуват.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Купувам автомобилен люк

                          Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                          Искам го, дай цена и да го отнасям
                          и размери, и размери
                          ...една бира...като за теб.... Размери...-кой да иде в гаража да го измери !

                          Коментар


                          • #14
                            До: Купувам автомобилен люк

                            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                            ...една бира...като за теб.... Размери...-кой да иде в гаража да го измери !
                            Надявам се да го събера на предната част на твърдия таван.Метни го утре за Бургас, централен офис на Еконт за Иван Тодоров, 0888 417 383, естествено за моя сметка, бирата с куриер или на сбирката в Ст.Загора ?
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #15
                              До: Купувам автомобилен люк

                              Благодаря за отзивите, ама вие оспамихте тематаа аз нищо не съм казал, предният панел за твърдият таван закупен, сега мог ада отговоря за лщка, давайте размери, търси се само люк, шибидаси не ми вършата работа, а за готованството ще си говорим друг пъти бира и бира

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X