Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

купува ATV до 2500лв. 4х4

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • купува ATV до 2500лв. 4х4

    Мои приятел търси да закупи ATV до 2500лв. 4х4.Определено аз не разбирам нищо от тези машини и не знам дали може да се намери нещо читаво за тези пари.Трябва му да обикаля на лов по баирите,може да не е регистриран в КАТ,но да влачи багаж и пушка.....Пък като закъса ....ще го довлача аз.
    За контакт на ЛС или на granithome@abv.bg
    Последно редактирано от nickbochev; 04-10-09, 16:44. Причина: добавка

  • #2
    До: купува ATV до 2500лв. 4х4

    Първоначално публикуван от andonis Преглед на мнение
    Мои приятел търси да закупи ATV до 2500лв. 4х4.Определено аз не разбирам нищо от тези машини и не знам дали може да се намери нещо читаво за тези пари.Трябва му да обикаля на лов по баирите,може да не е регистриран в КАТ,но да влачи багаж и пушка.....Пък като закъса ....ще го довлача аз.
    За тези пари не дали може нещо читаво ами нищо 4х4 . Ако твоя приятел отдели поне 4000лв може да си намери атв 4х4 .
    Последно редактирано от nickbochev; 04-10-09, 16:46.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #3
      До: купува ATV до 2500лв. 4х4

      Ето ти варянт като този дето имам и малко харектеристики ако проявиш желание ще ти свержа с вносителите на лична цената е 2390 лв чисто нов ,различни цветове, АТВ-то е обемен, стабилено вози и никак не е слаб за тези кубици ,лично аз много съм доволен .
      Той нека реши , успех

      XYST180

      180cc ATV with EEC & EPA approvel

      Body size(mm) 1820 x 1070 x 1145
      Carton size(mm) 1940 x 1160 x 855
      Dry/ Gross Weight 210/240 kg
      Axle span(mm) 1 345
      Max speed(km/h) 65
      Fuel tank volume 7.5L
      Gasoline brand 90#leadless gasoline
      Brake device Fr
      Tire size Fr
      Engine type S ingle cylinder,4 stroke, Air cooling
      Transmission System gear transmission, with reverse, four speed, automatic clutch.
      Displacement 180CC
      Compression ratio 9.2
      Igniting way C.D.I
      Max torque 11/5000 N.m(r/min)
      Max power 7kw/6500r/min
      Starting way Electric start
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        До: купува ATV до 2500лв. 4х4

        Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
        Ето ти варянт като този дето имам и малко харектеристики ако проявиш желание ще ти свержа с вносителите на лична цената е 2390 лв чисто нов ,различни цветове, АТВ-то е обемен, стабилено вози и никак не е слаб за тези кубици ,лично аз много съм доволен .
        Той нека реши , успех

        XYST180

        180cc ATV with EEC & EPA approvel

        Body size(mm) 1820 x 1070 x 1145
        Carton size(mm) 1940 x 1160 x 855
        Dry/ Gross Weight 210/240 kg
        Axle span(mm) 1 345
        Max speed(km/h) 65
        Fuel tank volume 7.5L
        Gasoline brand 90#leadless gasoline
        Brake device Fr
        Tire size Fr
        Engine type S ingle cylinder,4 stroke, Air cooling
        Transmission System gear transmission, with reverse, four speed, automatic clutch.
        Displacement 180CC
        Compression ratio 9.2
        Igniting way C.D.I
        Max torque 11/5000 N.m(r/min)
        Max power 7kw/6500r/min
        Starting way Electric start
        Малко спам ама искаш да кажеш , че това е 4х4 ?
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • #5
          До: купува ATV до 2500лв. 4х4

          Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
          Малко спам ама искаш да кажеш , че това е 4х4 ?
          Никъде не съм писал че е 4X4 колега!!
          просто му предлагах за малко пари един китаец и то приличено и добро качество и чисто нов.
          Иначе ако му се дава както знаеш 10к до 14к да взима японече.

          Коментар


          • #6
            До: купува ATV до 2500лв. 4х4

            при толкова ,,богат ,, избор ще му предложа и този вариант,ако има как да ми изпратиш координатите на фирмата пък тои да си решава.Пък до тогава и друго може да изникне.....

            Коментар


            • #7
              До: купува ATV до 2500лв. 4х4

              и аз съм съгласен ,че 4х4 не може да намери за тея пари освен да е без джанти и рамка ...но все пак успех в търсенето
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #8
                До: купува ATV до 2500лв. 4х4

                И мен ме заинтригува това китаиче даи малко кординати на вносителя
                0885 297985,мтел-Радо
                0876 556870,виваком като домашен

                Коментар


                • #9
                  До: купува ATV до 2500лв. 4х4

                  up

                  Коментар


                  • #10
                    До: купува ATV до 2500лв. 4х4

                    2500лв кеш,при тази криза няма ли някои да го направи щастлив

                    Коментар


                    • #11
                      До: купува ATV до 2500лв. 4х4

                      съмнявам се...освен с повреда(ама пак не е сигурно)
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #12
                        До: купува ATV до 2500лв. 4х4

                        Първоначално публикуван от andonis Преглед на мнение
                        2500лв кеш,при тази криза няма ли някои да го направи щастлив
                        Колега това което ти предлагах от тези вносители е наистинa много добре като качество за толкова малко пари , наистина съм доволен от избор си ,защо не ходиш с него и да погледнете за какво става въпрос на живо може и да го харесвате , освен ако не сте намерели вече нещо друго

                        Коментар


                        • #13
                          До: купува ATV до 2500лв. 4х4

                          Погледни моята обява http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=78059 не е 4x4 , но поне влиза в цената.

                          Коментар


                          • #14
                            До: купува ATV до 2500лв. 4х4

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=78488
                            Погледни и моята. И мойто не е 4х4, но се включва в цената и мисля, че ще е доволен от машината.
                            '05 Suzuki RM 250

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X