Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Баджо - ремонт на цилиндри: проблеми, оплаквания

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

    Баце винаги си ми бил симпатичен до безкраи .....ама.....тук си сбъркал.........

    ......иди му го блъскаи в главата.

    Коментар


    • #17
      До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

      lancerpor колега ще извиняваш ама на тебе акъла ли не ти стига какво се чудиш и шашкаш защо не утидеш при Баджо и да му дадеш цилиндара и да ти киха пара или да ти зима нов цилиндар ако не стане по добрия начин ще стане по лошия *********** се ще се разберете
      Последно редактирано от nickbochev; 26-03-09, 22:52. Причина: цензура - подбуждане към насилие

      Коментар


      • #18
        До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

        За това нещо даже не знам как си му платил Какво е това безобразие. Не стига, че от тоя цилиндър нищо не става вече ами и пари ти е взел, за дето ти го е разрушил. Това ако е коректен трябва да ти върне парите и да ти намери нов цилиндър за негова сметка. То бива безобразие ама това вече е .... и аз не знам. А иначе мотора, който Митков е показал(сузукито) сега е в мен и май още е с този никасил. Тази седмица сигурно ще свалям цилиндъра, че изпуска малко компресия от долната гарнитура и ще го видя как е Но не мога да си обясня как преди ги е правил прилично, а сега така да се излага Ма то си е за него. Така бизнес не се прави Като прави такива цигански истории надали някой ще си занесе нещо на ремонт вече при него

        Коментар


        • #19
          До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

          Първоначално публикуван от coolmanx Преглед на мнение
          lancerpor колега ще извиняваш ама на тебе акъла ли не ти стига какво се чудиш и шашкаш защо не утидеш при Баджо и да му дадеш цилиндара и да ти киха пара или да ти зима нов цилиндар ако не стани по добрия начин ще стани по лошия чупиш раце крака се ще се разберете
          Живея просто на 500км от него, а и 100% ако му звънна няма да вдигне или ще се покрие. То се видя, че тея пари няма как да се върнат. Евентуално да се позакърпи тоя цилиндър докато от някъде изкочи нещо читаво ... и така.

          Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
          Баце винаги си ми бил симпатичен до безкраи .....ама.....тук си сбъркал.........

          ......иди му го блъскаи в главата.
          То се чудя в мойта ли да го блъскам ... в неговата ли Просто тогава като го пращах цилиндъра всичко беше по спешност и вариантите бяха или втулка или Баджо, а аз не исках втулка!!! Само, че той се оказа такъв $@#%&@ , че нямам думи просто.
          [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

          Коментар


          • #20
            До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

            Maле защо видях темата че да се ядосвам?
            Това е пълно безобразие!
            Осрал го,осрал ама защо ти е взел пари?
            Е как не ги е срам бе?Направо не ми се говори.
            Не знам пич, ама ходи си прави рекламации обаче моето мнение е че тези хора са супер нагли и ще береш ядове с тях.
            Щом са имали наглоста да ти изпратят цилиндъра и да ти пойскат пари затова че са ти го осрали,представете си.

            Коментар


            • #21
              До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

              Е това ако ми го направи някой, направо си резервирам една килийка в софийския ли, в бобовдолския ли, където има свободни, и му отивам на гости! Ама явно досега още не е погодил на човек тоя, та затова мърда с ръчички и краченца, вместо да лежи с монтиран цилиндър на главата или в задника !
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #22
                До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

                Ами то никога не е късно. Но надали е решение.
                Колега, намери някой от София, който да отиде с цилиндъра в ръка, и да намери самият Баджо. Не майстор или подмайстор. Чисто и просто да иска нов или друг ремонтиран цилиндър. Веднъж. Междувременно това нещо ще разгледаме вариант да го сложим в отделна тема. Действай по този въпрос, другото ще го мислим тук.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #23
                  До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

                  Това наистина си е за отделна тема
                  все съм вярвал че има нагъл народ но това което виждам нямаше да го повярвам ако беше на думи, на всичко отгоре и сумата е "красива"
                  За тия пари щеше да си купиш истинска заводска втулка с високо качество която не е по зле от никасила, има щатски фирми които се занимават с това.
                  Нормален човек ако направи такава издънка няма да смее да върне цилиндъра на клиента, та камо ли пари да му иска, но за този случай просто нямам коментар.
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #24
                    До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Междувременно това нещо ще разгледаме вариант да го сложим в отделна тема.
                    Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                    Това наистина си е за отделна тема
                    Смятам че от нас ще си получи перфектна реклама.
                    Каквато и заслужава!
                    Примерно заглавие на темата би било:
                    Хора ,не ходете при"Баджо"там осират всичко.

                    Коментар


                    • #25
                      До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

                      Баджо,маджо не го знам ама .....като гледам маи и не искам да го знам......
                      Тука трябва да го разпънем а кръст,а пък тои ако е мъжкар,ще намери начин да се защити да оправи тази грозна беля и да компенсира този младеж.Предполагам все ще се намери някои които може да му подскаже да влезе тук да прочете или да му обесни :

                      Що е то цилиндър на Сузуки

                      Коментар


                      • #26
                        До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

                        Искам малко да се извиня за прибързания ми извод, а и аз не разбирам от цилиндри де Та днес занесохме цилиндъра в една варненска фира да замерят хлабините. Оказа се, че варират от 0,3 до 0,6, причината била, че самия заводски цилиндър има набита заводска втулка и върху нея е бил сложен заводския никасил (по-точно на горната снимка дето показвам, че има втулка - това е оригиналната) и самия цилиндър бил леко конусовиден и в долния край бил леко по-широк и за това се получават по-големи хлабини. Момчетата наистина казаха, че има такова покритие върху цилиндъра и тези деруги да не ме притесняват, защото там слизала полата на буталото само а не сегментите. За външния вид и те май нямат обяснение, а като го видяха цилиндъра още и казаха "А в София ли е правен " Така вече леко се поуспокоих. Но все пак си остава мошеник
                        [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                        Коментар


                        • #27
                          До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

                          Външния вид е от разтвора в който са го киснали.

                          Цилиндрите се киснат в някаква химия преди да се обработят, за да се махнат нечистотиите от тях.

                          Не съм химик и не съм майстор, но СПОРЕД МЕН (може и да греша) това което виждаш е резултат или/или:

                          - От това че цилиндърът ти е стар и не е издържал на попарката в която са го топили. Случва се между другото. Но е работа на майстора да го предвиди, и да прецени дали става въобще за ремонт тоя цилиндър или не.

                          - От това че просто са го киснали няколко пъти повече време от необходимото. Де да знам. Може да са го забравили вътре.

                          При всички положения, това не извинява "майстора". Ако не подлежи на поправка цилиндъра, просто трябваше да ти го каже.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #28
                            До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

                            Аз кат говоря мухи не лапам ама да го *ба и мръсника е тоя. Засега сме двама прецакани, а колко ли има още, щото като бях там имаше 7-8 цилиндъра още?!?!?! ?

                            Сложете го в некоректни търговци и да се знае. Докато не възстанови моите и на колегата парите и не се извини за лъжите и простотиите няма да спра да пиша против него!

                            Коментар


                            • #29
                              До: За ремонта на цилиндри извършван от Баджо?

                              Първоначално публикуван от BukToP Преглед на мнение
                              Аз кат говоря мухи не лапам ама да го *ба и мръсника е тоя. Засега сме двама прецакани, а колко ли има още, щото като бях там имаше 7-8 цилиндъра още?!?!?! ?

                              Сложете го в некоректни търговци и да се знае. Докато не възстанови моите и на колегата парите и не се извини за лъжите и простотиите няма да спра да пиша против него!
                              Добре де от колко време лаеме по тези въпроси?
                              Темата е доста стара и никой не каза добри думи за "Баджо"
                              Хем знаете че не става и пак си хвърлихте парите на вятъра.
                              Аиде Виктор отдавна амаlancerpor много скоро.
                              То като има балъци да му дават работа няма да спре.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Ремонт на цилиндри - Баджо: проблеми, оплаквания

                                Този човек участник ли е във форума, ако да, дайте ника му, щом искате да го сложим в некоректните търговци!
                                LZ1PER

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X