Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам ендуро

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Купувам ендуро

    Продавам YAMHA XTZ 660 мотора е в добро състояние 2100лв
    тел.0878335812
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #17
      До: Купувам ендуро

      Първоначално публикуван от aureus_gold Преглед на мнение
      Здравейте,
      Търся да закупя мотор ендуро!
      Ще го карам основно в градски условия.Спрял съм се на машина между 400-650сс.(Тежа около 120кг).Приготвил съм около 3000лв,но зависи от предложението.Моля помагайте с предложения и СЪВЕТИ!
      тел 0887 62 41 41
      aureus_gold@abv.bg
      Колега моето мнение е да си вземеш Yamaha XT600 след 93год.погледни това за 3000лв.ще ти га дадат сигурно.Изглежда доста запазено.Не са го измили но....виж.http://www.mobile.bg/pcgi/printdet.c...24013800912990
      [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
      ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

      Коментар


      • #18
        До: Купувам ендуро

        Имам също един приятел който продава Honda Dominator 650 92г.пригоден за offroad но си има и всички оригинални неща към него.Мотора е в перфектно състояние и за много малко пари го продава защото си купи CRF.Ще ти га даде за около 2300лв.
        телефонът му е 0899113370 Митко.
        [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
        ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

        Коментар


        • #19
          До: Купувам ендуро

          А случайно някои да продава на 4асти Ямаха XTZ 750 Super Tenere ?
          TРЯБВА МИ ДЕСНИЯТ СПОЙЛЕР НА РЕЗЕРВОАРА

          Коментар


          • #20
            До: Купувам ендуро

            Първоначално публикуван от Vesocb Преглед на мнение
            Продавам YAMHA XTZ 660 мотора е в добро състояние 2100лв
            тел.0878335812
            ИЗВИНЯВАЙ случайно да знеш някой да продава спойлер(desen) за xtz 750 ?Веднага идвам да го взема

            Коментар


            • #21
              До: Купувам ендуро

              Здравей!
              Ако те интересува Хонда XR 650 L, мисля да го продам, но след около месец. Мотора е в перфектно състояние, с голям (22л. Ацербис) и малък оригинален резервоар, нови ендуро ФИМ гуми + чифт гуми за асфалт на 50 %. този сезон съм сменил ангренажна верига - оригинална от Хонда и съединител. има стартер и нов акумулатор.
              цената ще е около 3900 лв.
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • #22
                До: Купувам ендуро

                Здравей колега, мога да ти предложа Хонда Доминатор650-относно състоянието мога само да кажа че не за изпускане!!Ако проявиш интерес ще ти пусна снимки по скайп.Цената е 2600лв коментар е възможен само на място за сериозен купувач.

                Коментар


                • #23
                  До: Купувам ендуро

                  до колко пари

                  Коментар


                  • #24
                    До: Купувам ендуро

                    Здравей,

                    Не знам дали не се включвам малко късно в предлагането, така че ако все още търсиш ендуро мога да ти предложа моето:

                    Кавазаки КЛР 650
                    2001г.
                    42кс.
                    168кг сухо тегло
                    24000 км.

                    водно охлаждане, с 2 комплекта гуми, в момента е с таралежки, има скара за кутия, карал съм го един сезон предимно градско плюс 10-15 пъти офроуд (тежък ми е). Според моите разбирания за мотор на 7 сезона е в супер състояние, единствено за смяна са накладките, което разбира се е моя работа. Сменил съм му филтри и масло, ако има нещо друго питай. Цената е 4000лв.

                    ПП Ако искаш снимки дай ми е-мейл или скап, защото не знам как да ги кача тук.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X