Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

    След доста четене в интернет попаднах на една фирма занимаваща се с производство на устройства за чип тунинг на всякакви американски коли. Устройството има и много допълнителни функции като корекция на километража според големината на гумите, препрограмиране на превключването на скоростите на автоматика, отмяна и презадаване на електронно ограничената максимална скорост, програмиране на ограничителя на оборотите, четец на грешки с възможност за чистене и мн. др. Цената е между 300 и 500 долара За колите след 2000г. е включен и електронен динометър. Повече инфо www.hypertech.com. Понеже аз със сигурност ще си поръчам, ако има и други желаещи може да комбинираме транспорта.

  • #2
    До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

    Не разбирам нищо от английски и затова не мога да се ориентирам в сайта, имам Гранд Чироки 4.7 V8 1999г. Много ме дразни, че само леко като подам малко повече газ и веднага сменя скорости. Знам, че нещо е правено по двигателя на джипа за по-висока мощност. Интересува ме това устройство ще ми помогне ли? И за корекция на километража също.

    На този сайт www.hypertech.com ми се отваря само първата страница нито филмчето мога да видя, нито продуктите.
    Последно редактирано от s_s1; 20-02-08, 10:58. Причина: добавен последен ред
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

      Странно. При мен се отваря всичко нормално!
      Относно въпроса ти - не мога да отговоря точно, никога не съм го виждал на живо, но производитела твърди че може.

      Коментар


      • #4
        До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

        Не мога да видя списък на марките и моделите, за които тези устройства работят.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

          Здравейте! Нов съм във форума и докато разглеждах темите попаднах на тази. Въпроса ми е: ако се поръча каквото и да е от тези устройства, има ли кой да ги монтира тук /София или някъде в България/?

          Коментар


          • #6
            До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

            Първоначално публикуван от BUCHVAROV Преглед на мнение
            Здравейте! Нов съм във форума и докато разглеждах темите попаднах на тази. Въпроса ми е: ако се поръча каквото и да е от тези устройства, има ли кой да ги монтира тук /София или някъде в България/?
            би трябвало всичко това да си е написано в упътването

            Коментар


            • #7
              До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

              Севдо, аз съм принципно заинтересoван, разбира се

              Сега ще попрочета сайтчето и ще пиша пак, надявам се не е прекалено късне все още.

              п.п. Кой по-точно продукт гледаш ? HYPERPAC ? POWERPROGRAMMER III ?
              Последно редактирано от tutin; 21-02-08, 10:26.
              VW Touareg V10, 5000cc

              Коментар


              • #8
                До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

                Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                Севдо, аз съм принципно заинтересуван, разбира се

                Сега ще попрочета сайтчето и ще пиша пак, надявам се не е прекалено късне все още.

                п.п. Кой по-точно продукт гледаш ? HYPERPAC ? POWERPROGRAMMER III ?
                Можеш ли да напишеш тук горе-долу за какво става дума и за кои марки и модели автомобили работи?
                Мен най вече ме интересува да променя характеристиките на А С К, тъй като моят джип се държи нервно като американски "спортен" автомобил и при най малкото докосване на педала за газта и пада с 1 или 2 скорости надолу.
                А и ако може и да е по икономична.
                Ама не знам къди и какво да гледам в сайта.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

                  Митко, не е късно. Ще поръчвам утре. HYPERPACK е нещо невероятно, но е само за автомобили след 2000 г. и то не за всички! Гледай MAX ENERGY.
                  Тeзи устройства НЕ СЕ МОНТИРАТ. Включват се към диагностичния куплунг на автомобила и всичко се програмира от там.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

                    Аз принципно съм навит, но това хич не мога да разбера дали отбира от Firebird двигатели.. инфото е много оскъдно. Иначе бих го взел за четене/триене на грешки, калибриране на обороти/километраж и там подобни. Чептунинга не ме блазни, за мойто има сериозни планове.
                    VW Touareg V10, 5000cc

                    Коментар


                    • #11
                      До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Не разбирам нищо от английски и затова не мога да се ориентирам в сайта, имам Гранд Чироки 4.7 V8 1999г. Много ме дразни, че само леко като подам малко повече газ и веднага сменя скорости. Знам, че нещо е правено по двигателя на джипа за по-висока мощност. Интересува ме това устройство ще ми помогне ли? И за корекция на километража също.

                      .........
                      За моя модел работи ли?
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #12
                        До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        Можеш ли да напишеш тук горе-долу за какво става дума и за кои марки и модели автомобили работи?
                        Мен най вече ме интересува да променя характеристиките на А С К, тъй като моят джип се държи нервно като американски "спортен" автомобил и при най малкото докосване на педала за газта и пада с 1 или 2 скорости надолу.
                        А и ако може и да е по икономична.
                        Ама не знам къди и какво да гледам в сайта.
                        не знам какво разбираш под нежно докосване, но не е нормално да го прави това.............я виж някъде да ти регулират жилото на кикдауна
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • #13
                          До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

                          За Файърбърд става! За Гранд само за 4.0. Може да си проверявате колите тук http://209.12.144.2/Products/

                          Коментар


                          • #14
                            До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

                            Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                            За Файърбърд става! За Гранд само за 4.0. Може да си проверявате колите тук http://209.12.144.2/Products/
                            Отворих това, и разгледах всичките неща, но пак не видях списък на автомобили и модификации.

                            Съжалявам, че за моя модел не работи.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #15
                              До: Има ли желаещи за устройство за чип тунинг за американски коли?

                              Ц, не става Само някакви аксесоари имат за моя двигател.

                              Поръчвайте за вас, нека не ви спирам.
                              VW Touareg V10, 5000cc

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X