Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Капачка за крана на 1- тонен бидон

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

    Колега на мен стругар ми я направи

    Коментар


    • #17
      От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

      Първоначално публикуван от С_Колев Преглед на мнение
      А в ”Техно пласт” в Орландовци провери ли? Там правят всякакви размери бидони
      Не бях ги проверил.Днес им звънах,нямат такава капачка официално.
      Но е тука има едни такива дето не ни се водят ела да видим дали ще стане някоя от тях. Това беше отговора по телефона.Та с капачката там и ще видим.
      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

      Sofrace Offroad Team

      Коментар


      • #18
        От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

        Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
        Колега на мен стругар ми я направи
        Е това е ясен вариант ама ми се струва,че нов бидон ще излезе по-евтино.
        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

        Sofrace Offroad Team

        Коментар


        • #19
          От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

          Скъсах си задника да търся и не намерих.
          В последствие си откраднах такава, но ошлякана с масло...още не се е изчистила. Има опция за още, ти даже няма да я миеш...

          Коментар


          • #20
            От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

            Ако намериш за 15 лева бидон вземи и един за мен

            Коментар


            • #21
              От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

              Бидоните от 1000л.,които са в Л...оила се продават на 6лв.,за брой.
              Трудното е транспорта.На 30км. от там вече са 100лв. примерно.
              И нашия дойде без капачка,на изхода,но си намерихме.
              Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
              ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

              Коментар


              • #22
                От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

                Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                Ако намериш за 15 лева бидон вземи и един за мен
                Здрасти колега.
                Понеже усещам някаква подигравателност в тона ти ще ти го обясня така.
                Аз имам богат опит със стругарите включително и в саморазправа с такива.
                Не ,че се гордея с това но тяхната сериозност чакане със седмици и кисалите фозиономйи ме докарват до лудост понякога.
                Последния с който работих за да ми отнеме от един вал с диаметър 40мм челно 0.1мм ми взимаше по 20лв всеки път.
                И нали носиш вала той ти казва сега имам много работа остави го и след няколко дни ми звъни да си го взема.
                Финално на четвъртото носене за още 0.1мм като за всеки 0.1мм ми е взимал по 20лв ми каза:
                Абе вие няма ли да се научите да мерите най-накрая!!!
                След това изказване от негова страна и намесване на неговата майка от моя си купих струг или по точно малко стругче.
                Но още не съм се научил да работя на него а резбите са ми още далече.
                Та ако имаш стругар който може да направи такава капачка за 15лв направо му казвай да я почва ако ще и от дърво да я направи.
                Ако се притесняваш мога да ти изпратя 15лв авансово да видиш,че съм сериозен.
                Но аз това със стругарите за една капачка няма да си го причинявам пак.
                И те така.
                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                Sofrace Offroad Team

                Коментар


                • #23
                  От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

                  Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                  Скъсах си задника да търся и не намерих.
                  В последствие си откраднах такава, но ошлякана с масло...още не се е изчистила. Има опция за още, ти даже няма да я миеш...
                  Ми кажи от къде ги крадеш да си взема и аз или открадни още една.
                  Пък щом ще ги крадем да вземем поне две-три да си имаме.
                  Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                  Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                  Sofrace Offroad Team

                  Коментар


                  • #24
                    От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

                    Споделям мнение ,
                    Вече имам 10 "кубика " , дойдоха си със капачките .

                    Малка интервенция със маткапа ,подходящи фитинги .. и воала - всичко вързано в схема.

                    Ако искате снимки- сори .
                    Всичко е разкачено и стифирано за следващия сезон.
                    Стационарни снимки - де си лежат кубчетата -може..
                    няма имагинерна наука - всичко си е въпрос : колко можеш да дадеш да го направиш както трябва.
                    8 лева за кубче + останалите неща за които (вярвайте ми ) няма как да не се вземат,
                    Още тръби(чки), които ви осигуряват логистиката ... Забравих ...Кранове .... не тези дето са на "кубиците " ,
                    Вашите дето с тях ще решавате какво да правите ....
                    Успех!

                    ПП Открай време съм разбрал , че "стругаря" е пречка !
                    Просто е плевел по пътя на истината.
                    И един съвет , никога не казвайте на "стругаря " , или какъвто и да е друг дебил, за какво точно става въпрос.
                    Последно редактирано от Rachido4x4; 06-07-17, 22:52.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

                      Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                      Ми кажи от къде ги крадеш да си взема и аз или открадни още една.
                      Пък щом ще ги крадем да вземем поне две-три да си имаме.
                      Имаш един брой от мен, придобита по горния начин. Тези дни ще я взема, дано се окаже твоя размер, че са два вида.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

                        Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                        Имаш един брой от мен, придобита по горния начин. Тези дни ще я взема, дано се окаже твоя размер, че са два вида.
                        Дано да стане.
                        Мерси.
                        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                        Sofrace Offroad Team

                        Коментар


                        • #27
                          От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

                          За жалост, доставената днес капачка се оказа от малките...Съжалявам.
                          Поръчката е корегирана, но вероятността не е голяма.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Капачка за крана на 1- тонен бидон

                            Е от това и аз се притеснявах.
                            Ако дойде добре ако не здраве да имаме.
                            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                            Sofrace Offroad Team

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X