Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Разработен ebay акаунт

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Разработен ebay акаунт

    Купувам разработен ebay акаунт. Може и със задължения по него, важното ми е да има задоволителен рейтинг.
    За контакт: 0877 730 816 или на лични.

  • #2
    От: Купувам разработен ebay акаунт

    Не бях се замислял че може и това да се търгува, но пък защо не. Има моменти в които читав рейтинг помага.
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #3
      От: Купувам разработен ebay акаунт

      Има и моменти в които са нужни подробности ако ще се разчита обявата да остане, и този е един от тях.

      Предвид от една страна потенциала за злоупотреба, от друга - изключително малкото случаи в които наистина е нужна"разработена" ибей сметка за вършене на работа по ибей и от трета - изключително често срещаната заблуда че разработена ибей сметка автоматично ще "оцелее" при прехвърлянето - смирено ще помоля за повече подробности ако се очаква обявата да остане. Може и на лично.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        От: Купувам разработен ebay акаунт

        Няма никаква злоупотреба в случая. Приятелката ми имаше акаунт, който поради незнание тя загуби, а именно преди около година пей-пал се отделиха от ибей и са били вкарани нови такси за които тя не е разбрала и поради неплащане в определения срок е закрит. Тя прави бутикови дрехи и ги продава там. Ако се отвори нов акаунт на територията на България, всичко почва от начало, а именно : Има право да качи до 3 артикула и като достигне определен брой положителни точки , се дига и лимита. Разбира се най-добрия вариант е да се отвори на територията на Америка/тогава няма лимит на публикации/, както и занижени фита по банковите транзакции/. Това лесно мога да го направя, но тогава идва проблема, че мога само аз да тегля, но не и тя. В световен мащаб има хиляди разработени ибей акаунти, които се продават като колко е по стар с повече положителни точки, толкова по скъп. Например разработен стар акаунт стига цена 10 000-15 000$. В нашия случай търсим да може да се публикуват до към 30 артикула с лимит до 5000$ и да има не по малко от 150-165 положителни точки. Не виждам какъв е проблема при прехвърляне да не оцелее, сменя се както имейла така и банковите акаунти. В случая най-важното ни е да има положителни точки.

        П.С ..... изключително малкото случаи в които наистина е нужна"разработена" ибей сметка за вършене на работа по ибей. Купавача винаги гледа рейтинга, а България е в доста черен списък в ибей, а и не само там.
        Последно редактирано от hamilton; 04-02-16, 08:30.

        Коментар


        • #5
          От: Купувам разработен ebay акаунт

          Мога да ти предложа моя .Създаден 30-Jun-05 in Bulgaria . ( 401) Positive Feedback (last 12 months): 93.8%

          Обади ми се утре ако имаш интерес. 0879616102 Жоро
          TODAY TOMORROW [COLOR=red]TOYOTA[/COLOR]

          Коментар


          • #6
            От: Купувам разработен ebay акаунт

            Стара разработена сметка с около хиляда положителни върви около 300$. Най-логичния път ще е да провериш дали си изчерпал всички варианти за възстановяване на старата сметка, или дали може с проверка на самоличността да я "наследиш" на нова сметка ако не може да се отвори старата.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              От: Купувам разработен ebay акаунт

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:eBay.jpg
Прегледи:1
Размер:64.9 КБ
ID:5701759
              Това е моя. Ако някой го интересува може да ми пише.

              Коментар


              • #8
                От: Купувам разработен ebay акаунт
                • Veselin Monkov е превишил лимита си от лични съобщения и не може да приема нови докато не изтрие някои от старите.



                Каква е цената на твоя профил и за кой ибей е ? До колко артукула могат да се публикуват и до каква стойност ? Може и на лични.

                Коментар


                • #9
                  От: Купувам разработен ebay акаунт

                  Колега получавам съобщението Ти на лични, но пак не мога да ти пратя защото ти е пълна пощата. Изчисти си пощата. За по лесно ми прати телефона си.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Купувам разработен ebay акаунт

                    Тук се предлагат профили с позитивни репутации, но предполагам търсещите правят разлика между репутация като seller и репутация като buyer.
                    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                    0898777327

                    Коментар


                    • #11
                      От: Купувам разработен ebay акаунт

                      Е, изчистих я. И ти пратих телефон и скайп.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Купувам разработен ebay акаунт

                        Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                        Тук се предлагат профили с позитивни репутации, но предполагам търсещите правят разлика между репутация като seller и репутация като buyer.
                        Значи ли това, че има значение дали точките са като продавач и купувач ? Аз съм пълен лаик в това отношение.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Купувам разработен ebay акаунт

                          Мисля, че и сам можеш да си отговориш на този въпрос - ти би ли си купил нещо от продавач, който има много точки с положителна репутация, но всички са му дадени като на купувач, и няма репутация от продажби?
                          Определено има значение.
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • #14
                            От: Купувам разработен ebay акаунт

                            Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                            Мисля, че и сам можеш да си отговориш на този въпрос - ти би ли си купил нещо от продавач, който има много точки с положителна репутация, но всички са му дадени като на купувач, и няма репутация от продажби?
                            Определено има значение.
                            Да сигурно има разлика, но да имаш 100% и много точки само като купувач какъвто съм аз би трябвали пак да говори нещо. Дали купувач или продавач ако си си точен , си си точен си мисля.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Купувам разработен ebay акаунт

                              Като съм купувал нещо съм виждал само един рейтинг, не съм се и замислял да гледам дали точките са от продажби или покупки, но вероятно си прав.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X