Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Нощувка в Каварна за 29.06

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Нощувка в Каварна за 29.06

    Здравейте!
    Извинявам се .... погледхах, че тук има подобна тема, та затова си позволих.

    Мили хора, със синът ми отиваме на Каварна рок само за 29.06.
    И двамата ще сме там за първи път.
    Разговарях с някои съфорумници и получих информация за самият фест, за което им благодаря!

    Предпочитам обаче преди да тръгна да имам сигурен подслон за нощта. Зная, че на автогарата се предлагат квартири, но дали е сигурно?
    Положението ще е такова, че след пътуване 8 часа, ще пристигнем в Каварна сутринта, ще сме на крак цял ден, после на концерт до полунощ да речем, след което трябва да се мотаем из града цяла нощ или спим по пейките, след което ни чака същият път обратно до София
    Все пак ще съм с юноша, който искам да може да отдъхне няколко часа.

    Днес пробвах всички обяви из нета - всичко е заето и никой от хората, с които разговарях не успя да ми предложи координати на друг, който отдава под наем. Всичко е пълно отдавна. Това притесни и ме накара да потърся предварително и да не разчитам на последният момент.

    Та .... има ли някой тук, който да ми помогне - нощувка за 29.06.2014 за двама?
    Нямам никакви претенции!

    Възможен е и вариант - споделено пътуване, ако някой е в това направление!
    Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

  • #2
    От: Нощувка в Каварна

    Миналата година по това време бях в Балчик и имаше много народ по хотелите за феста, та погледни и там- повече възможности има, а и е близо до Каварна..
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #3
      От: Нощувка в Каварна

      В момента в Балчик ядове със намирането на спане няма. Хотелите са почти празни. След концерта се изнасят безброй коли в посока Балчик и едва ли ще ви отнеме повече от 30 минути да се приберете на стоп.
      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

      Коментар


      • #4
        От: Нощувка в Каварна

        Сега е късно, ще пробвам утре с телефоните да видия как е в Балчик.
        Продължавам да се надявам да излезе нещо за Каварна.
        Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

        Коментар


        • #5
          От: Нощувка в Каварна за 29.06

          Вече имам местенце за нощувка в Балчик. Благодаря на Радо, който уреди всичко!

          Остава само прибирането към града след концерта да е в ред.
          Благодаря и извинете и на всички останали от форума, които търсих и притеснявах по телефоните
          Сега съм по-спокойна ... ей нема такова шубе, като мене
          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X