Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Резервоар за ГАЗ 69

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Резервоар за ГАЗ 69

    Търся големия резервоар за гориво на ГАЗ 69, понеже моя е доста ръждясал и само ми задръства филтрите... Ако някой е имал подобен проблем, нека сподели как го е отстранил.

  • #2
    От: Резервоар за ГАЗ 69

    Защо просто не го почистиш?

    Коментар


    • #3
      От: Резервоар за ГАЗ 69

      Първоначално публикуван от GAZ_69 Преглед на мнение
      Търся големия резервоар за гориво на ГАЗ 69, понеже моя е доста ръждясал и само ми задръства филтрите... Ако някой е имал подобен проблем, нека сподели как го е отстранил.
      Рядко изпадат, по добре го почисти.

      Коментар


      • #4
        От: Резервоар за ГАЗ 69

        Аз си реших тоя проблем така основно карам на газ а бензин продават през 200м ве4е:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p1170990.jpg
Прегледи:2
Размер:94.2 КБ
ID:5521650Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1240575.JPG
Прегледи:1
Размер:88.7 КБ
ID:5521652
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #5
          От: Резервоар за ГАЗ 69

          Тъкмо и на мен ми се въртеше в главата въпросът за АГУ.

          Коментар


          • #6
            От: Резервоар за ГАЗ 69

            Не мога да го почистя, защото ръждясва отвътре. Пробвал съм с разни химикали, но и това не помага. На газ също не става, защото съм дизел... Малкият резервоар, който седи под седалката го имам чисто нов, но не искам да ми мирише в купето. Явно ще търся резервоар, който е със сходни размери и някак си ще го пригодя на газката. Благодаря ви все пак за идеите!

            Коментар


            • #7
              От: Резервоар за ГАЗ 69

              Напълни го с болтове, гайки, верига някаква и малко нафта и започваш да го клатиш ако не е много зле и не се пробие ще се изчисти.
              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • #8
                От: Резервоар за ГАЗ 69

                А как изглежда на газката големия резервоар? Да не е като на УАЗ някой от двата?

                Коментар


                • #9
                  От: Резервоар за ГАЗ 69

                  Първоначално публикуван от GAZ_69 Преглед на мнение
                  Не мога да го почистя, защото ръждясва отвътре. Пробвал съм с разни химикали, но и това не помага. На газ също не става, защото съм дизел... Малкият резервоар, който седи под седалката го имам чисто нов, но не искам да ми мирише в купето. Явно ще търся резервоар, който е със сходни размери и някак си ще го пригодя на газката. Благодаря ви все пак за идеите!
                  Имам такъв резервоар с размерите е ок само в мястото на гърловината има разлика , свалял съм го от руски агрегат и е държал нафта , ако го изкаш звънни да ти го пратя .
                  ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

                  Коментар


                  • #10
                    От: Резервоар за ГАЗ 69

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0529.jpg
Прегледи:1
Размер:185.3 КБ
ID:5526599Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0530.jpg
Прегледи:1
Размер:166.5 КБ
ID:5526600Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0531.jpg
Прегледи:1
Размер:217.4 КБ
ID:5526601Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0532.jpg
Прегледи:1
Размер:179.3 КБ
ID:5526602Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0533.jpg
Прегледи:1
Размер:161.7 КБ
ID:5526603 Това е въпросната бака .
                    ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

                    Коментар


                    • #11
                      От: Резервоар за ГАЗ 69

                      Колега благодаря ти много за отделеното време, но за сега намерих решение на проблема. Ако това което съм замислил не стане, ще те имам в предвид.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X