Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

    Кириле , благодаря ти за подкрепа , ама ти казвам , тоя път даже не съм се ядосал . Тоя таралясник ще го подкарам поради прости причини , че ако го продавам сега - ще съм доста по-навътре , отколкото да го възстановя , и да го карам още . Ама и ми харесва много . Доста отдавна нямам кола , коята да ме кефи толкова....За наспиване - напих се и се наспах няколко пъти от тогава като разбрах , какво е положението , тъй че нема страшно . И дано ми излезе по-еффтино от тия цифри дет ги цитираш.
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #17
      До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

      трябва ми малко помощ от теб.
      Разбери горе долу колко тежи тази скоростна кутия.+/- 25кг.
      Така ще мога да разбера колко ще струва да я докараме до теб.
      Купуването е лесно, но немога да намеря начин да прелети докато не разбера колко тежи.
      CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
      http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
      http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

      Коментар


      • #18
        До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

        Най после имам така да се каже добри новини, или по точно новини със данни а не само приказки.
        Свързах се по телефона със този бизнес:
        http://www.phoenixhardparts.com/inde...ROD&ProdID=147
        Говорих със хората и ми казаха това:
        Цената на скоростната кутия ще е около $1300 ( 900 + 350 за стара която ти нямя да можеш да върнеш) и нямя ДДС тука.
        Цената на пощата е около $700-$800 и е въздушна поща ( значи до1 седмица трябва да доиде)
        Сега ти трябва да разбереш колко ще ти струва в БГ да минеш митница и други такси.
        Това е което ще ти струва тука.
        От това по хубаво и удобно ( за изпращане) не знам дали ще мога да намерия. Реши си какво ще правиш.
        Моята комисионна е : като си доида да почерпиш и да ме повозиш на гранда
        Относно теглото тежи около 250 паунда.
        Всички цени са в Американски долари ( които продължават да падат ха ха ха )
        Кирил
        Последно редактирано от sharrko; 10-08-07, 20:01. Причина: допълнение
        CHEVY COLORADO, Z-71, I-5, 4door,Auto
        http://www.coloradofans.com/album_pe...p?user_id=3094
        http://www.geocities.com/sharrko/pictures.html

        Коментар


        • #19
          До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

          За такива големи пратки не е ли по изгодно да се транспортират с контеинер по вода. Аз на твое място бих се поинтерисувал за хора които внасят мотоциклети от САЩ може някой да измисли нещо по тънко, все пак 800$ за транспорт хич не са малко.

          Коментар


          • #20
            До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

            800$ са има няма 1100лв,горе долу толкова струва да се докара една кола с автовоз от европата/малко по-малко е де/,та не мисля че са чак толкова много че да не си кара човека колата.
            SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

            Коментар


            • #21
              До: Купувам АКПП за Г.Чероки 4 л.

              Кутия продължава да се издирва защото май самите продавачи не са наясно с нещата които продават и не правят елементарна разлика между Чероки и Гранд чероки, та какво ли да говорим че не правят разлика между американска 42RE и японска AW4.... До сега Золтан е обиколил цяла България да види нещо което не става, въпреки че по думите на търговците (а и на колеги от форума) е точно същото...
              Така че одисеята продължава.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X