Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Къде в България може да се намерят инчови болтове?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

    Някои има ли наблюдение по темата къде в Бг могат да се намерят инчови болтове и гайки търсих в два големи магазина за крепежни елемнти но нямат.Издирва два болта единия е 7/16" а другия 5/8" с гайки и да са минимум 8.8 якост ilikakto e стандарт с 6 чертички маркирани на главта на болта което значи Grade 8 Medium Carbon Alloy Steel, Quenched and Tempered,знам че най-лесно е да се намерят в щатите и не ми е проблем да ги закупя от там проблем ми е срока на доставка за болтовете а те ми трябват за да си сглобя джипа при поръчката на джони джойнтовете са ми пратили един болт по малко от размер 7/16" всъшнот имам му гресьорката но болта го няма а болта които е 5/8 го нямаха на сайта и съответно не съм обърнал внимание и не съм го поръчвал.Ако някъде тук има магазин където да има такива болтове и гайки ще е добре да се знае къде е,ако ли не ще позъкъснея малко с джипката ище викан някои и друг болт и гайка повече от щатско.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

    02/9318121-Евроболт,СФ.,ъгъла на Сливница и Раковска
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #3
      От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      02/9318121-Евроболт,СФ.,ъгъла на Сливница и Раковска
      5/8 има и тука, даже със ситна резба, високоякостни. За 7/16 трябва да проверя. Каква трябва да е дължината?
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        02/9318121-Евроболт,СФ.,ъгъла на Сливница и Раковска
        Въпроса не е къде има болтове, а къде има ИНЧОВИ болтове.
        Точно там няма.

        Митак, с колко навивки са и колко дълги ти трябват?

        Коментар


        • #5
          От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

          Точно ТАМ продават ИНЧОВИ болтове,дали има конкретно тези-не знам.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #6
            От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

            За сега благодарение на Таргата нужните болтове са намерени.
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

              В Евроболт колекцията от инчови вече не е голяма. Сами съжаляват, обаче никой нищо не купува. Имат повече от другаде, но не е цялата номенклатура.
              Сам едно време като ми трябваха три бурми - купувах шепа - да има. Сега ги броя, и ако не е много - вземам някоя бройка отгоре, ако ще ги заварявам, примерно, та нещо ще изгори.
              Мамка и мизерия. И по социализма не даваха гайките срещу подпис бе, хем беше нямане ...
              А уж още не е война.

              Коментар


              • #8
                От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

                Не могат да държат пълен асортимент понеже, тази година, някой ще купи три бурми.
                Като ходих миналия месец имаше голям избор. Сега не знам.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #9
                  От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

                  ИТТ дали няма да имат???

                  Коментар


                  • #10
                    От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

                    Е нали затова е вайкането, поне моето. Всякакво лошо съм виждал в живота си, а най-лошото е да се окажеш най-добрият в нещо, или не дай боже - единствения. Е такава самота и нямане - да не пожелаеш и на враговете си.

                    Какво е ИТТ?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

                      Ако нямат асортимент с тяхните цени няколко пъти по-високи от най-скъпите други магазини догодина нама да има кой да купи и една бурма от тях.
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • #12
                        От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

                        ИТТ нямат проверено казах че може и да има някакви в склада им в Стара Загора но не знаят какви.
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • #13
                          От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

                          А, помислих че е стандарт.
                          Евроболт знаят за какво става дума, четат и форума. Просто за да поддържат такава номенклатура, и режийните им са такива.
                          Обективна гадост, за съжаление.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

                            Какви режийни, какви пет лева, Стефане? Ти виждал ли си и можеш ли да си представиш 1(една) медна шайба(дихтунг) с вътрешен диаметър 12, външен 14 и дебелина 1,5 мм да струва 54 стотинки !? Че ако кача на щанцата един меден лист 2000х1000х1,5 ще нарежа за 2 часа 10 000 и повече такива, като преди това ще пусна и 10 и 6 мм. И на лазер да ги режа, пак няма да излязат на такава безумна цена. Това в Евроболт миналата седмица, трябваха ми два дихтунга за помпата на джипа.
                            Това е направо обир, а не режийни. Същите са като "Вюрт" - рапидка 35 ст. бройката.
                            Тия търговци не знаят в кой свят живеят.
                            Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                            имат право да гласуват на избори.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Къде в България може да се намерят инчови болтове?

                              Работата е там, че те не разчитат на хора като Вас, дето можете да си ги направите и сами и 54 стотинки ви се струват много... разчитат на хора дето дори няма да питат за цената, а ще си го купят за 54 стотинки, слагат, вземат ХХлв за труд и си свиркат... То май това се отнася и за всичко друго де...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X