Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Стари големи радиокасетофони

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стар голям радиокасетофон

    Като погледнах тук-там, се получи, че производството е започнато в Япония през 1985 г., но масово по нашия географски пояс се е появил в началото на 90-те.
    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

    Коментар


    • От: Стар голям радиокасетофон

      Тони, виж дали това ще те заинтригува?
      Продавам радиокасетофон Hitachi made in Japan. Касетофона е в перфектно техническо и визуално състояние. Цена: 70 лева.






      Координати на продавача ти изпращам на ЛС.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • От: Стар голям радиокасетофон

        Тони нещо ни заряза.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: Стар голям радиокасетофон

          Не съм ви зарязал. Почнах як ремонт на къщата и едва намирам време за интернет. И то и времето и парите не са както ги планираме винаги за такива неща
          висете отпуснато

          Коментар


          • От: Стар голям радиокасетофон

            Малко да повдигна емата. Може пък някой да изрови нещо
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF2289.jpg
Прегледи:1
Размер:210.9 КБ
ID:5394838
            висете отпуснато

            Коментар


            • От: Стар голям радиокасетофон

              Тони, преди година и половина бях публикувал в темата ето този екземпляр:



              Ако все още нямаш в колекцията си такъв ВЕФ Сигма, да взема да ти го пратя ли...
              Последно редактирано от nickbochev; 26-07-12, 23:04.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • От: Стар голям радиокасетофон

                Имам Ники. Мерси. Имам и черен респром даже вече .
                висете отпуснато

                Коментар


                • От: Стар голям радиокасетофон

                  А пък аз още пазя един Филипс. Само дето не знам за кого го пазя...
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Стари големи радиокасетофони

                    Аз да си ви тормозя . Пък и Иван е заръчал да му намеря некой ,че нали забърсах неговите два касетофона (мерси пак Ванка).
                    Мога да се похваля с някакъв доста голям успех за кратък период откакто се запалих. Имам няколко ужасно редки машини.
                    Ама все си знам,че някой още се стискат и тук.

                    Мерси на СТРОИЛ, че отключи темата. Ще го удава в кбабчета некой ден .
                    висете отпуснато

                    Коментар


                    • От: Стар голям радиокасетофон

                      Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                      Хаха честито. Дано са добри и да си доволен. Сори,че не успях аз да ида ама и не горях от желание да ходя дотам . Стегнах Шарпа (не работеше пауър бутона) оказаха се сухи спойки на платката под механиката на касетката и го лъжеха да стои в слиип режим. Сега е като нов. Чакам един стар Сенкор във вторник. Чакам и отговор от пича в Габрово.
                      Здравейте,
                      регистрирах се във форума заради тази тема. Преди няколко дни се сдобих на символична цена с SHARP GF-515.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SANY1449.jpg
Прегледи:1
Размер:188.8 КБ
ID:5513560Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SANY1445.jpg
Прегледи:1
Размер:193.8 КБ
ID:5513561

                      Изчистих от праха и слушам радио Шлагер на него Усещането е съвсем различно, все едно съм се върнал в 80-те.
                      Мисля да пробвам да си го оправя сам доколкото мога и ще оценя помощ със съвети от вас. Да му обобщя проблемите:

                      - Радиото работи, но антената е счупена - с каква мога да заменя оригиналната ?

                      - Касетките работят и превъртат, но набира лентата. Колелцето, което прибира лентата на дясната ролка не се върти, когато е в режим Play. Но пък същото колело превърта нормално напред касетката. Това е и за двете касети. Това от ремъци ли е и трудна ли е смяната им ? Гледах в ибей оригинален кит с ремъци за този модел - струва към 40 евро с доставката, което ми се струва пресилено.

                      - Потенциометъра за усилване не работи. Този за "баланс" не работи като баланс, а като такъв за усилване ?!? Предположения защо това е така ?

                      - Направи ми впечатление, че главите на двете гнезда /възпроизвеждащите / са JVC, а триещата е SHARP. Не знам дали са така оригинално или са сменяни. Tony33 - главите на твоя каква марка са ?

                      - Бутона Power не работи. Принципа му доколкото успях да разгледам без да разглобявам е с лостова система стигаща до гнездото, където влиза захранващия кабел. Tony33 - видях, че и твоят е имал същия проблем. Може ли да споделиш подробно как го оправи и каква степен на трудност е ремонта.

                      Външния му вид е добър - няма сериозни наранявания.

                      Коментар


                      • От: Стари големи радиокасетофони

                        Въпросите, които задаваш, говорят че не му разбираш на занаята. Потърси майстор, за да не стане по-лошо.

                        Един си носи радиото на сервиз.
                        -Вижте го, нещо не работи.
                        -Това е елементарно и може сам да си го поправите.
                        -Хм, шефът ви знае ли какво говорите?
                        -Разбира се! Откакто клиентите ни сами си поправят апаратите печалбата ни се удвои!
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Стар голям радиокасетофон

                          Скоро не се бях "мяркал" насам, но докато разглеждах разни снимки от телефона, попаднах на ето този Contec, сниман в сервиза за гуми, в който работи един мой братовчед. Нямам идея - колоко е стара тази машина, но хората си го ползват като радио и до ден-днешен.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Contec1.jpg
Прегледи:1
Размер:101.1 КБ
ID:5519795

                          Тони, кажи - дали има някаква колекционерска стойност за теб, за да знам - дали да се пробвам да го "изкрънкам" по някакъв начин от сервиза?
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: Стари големи радиокасетофони

                            В Ботевград се продават 4 -5 радиокасетофина от този тип.
                            Няма да давам директен линк но който иска да ги намери - продавалник -> Ботевград, в момента са на 29 - 30 страница.
                            Не правя реклама, просто споделям. На някой може да му се сторят интересни.

                            Коментар


                            • От: Стари големи радиокасетофони

                              Мерси за помоща. Следя аз всички обяви навсякъде. Ама ми омръзна от препродавачи и алчни типове.....
                              Ей Ники тоя Контек е много добра машинка. Радват ме такива неща по сервизите. Неразделна част от битието са . Остави си ги да си го слушат. Мерси
                              И да има материал за гледане ( горните само на пръв поглед са еднакви хаха ) . Вече събирам с идея .

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:wallmay2013.jpg
Прегледи:1
Размер:171.8 КБ
ID:5519906
                              Последно редактирано от Tony33; 20-09-13, 20:22.
                              висете отпуснато

                              Коментар


                              • От: Стари големи радиокасетофони

                                Нямам общо с обявата, но ноже да е интересна за някой от почитателите на тази техника:
                                http://prodavalnik.com/kasetofon-simens-i41075911

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X