Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся си панталон

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся си панталон

    Колеги, търся си спешно панталон подходящ за ендуро туризмът. Ня цвят да преоблада черното. Не разбирам от номерации ня бричове но номерът който нося
    EU е 34 мисля ,че това е номерация ня ханша.Цената да е до 70-80 лева. Благодаря ви.
    YZ 450 F
    0888-939-807

  • #2
    От: Търся си панталон

    Ее никой ли няма такъв панталон? Може да е 36 номер пак става.
    Дори и да е кросов давайте оферти.
    YZ 450 F
    0888-939-807

    Коментар


    • #3
      От: Търся си панталон

      имам бридж 50 лева пиши на skype-nidialko_93

      Коментар


      • #4
        От: Търся си панталон

        Колеги, все още си търся.
        YZ 450 F
        0888-939-807

        Коментар


        • #5
          От: Търся си панталон

          Имам Hein Gericke с меки протектори на колене и бедра и сваляща се зимна подплата, размер ХЛ, 100лв.


          Коментар


          • #6
            От: Търся си панталон

            YZ 450 F
            0888-939-807

            Коментар


            • #7
              От: Търся си панталон

              КОлега панталон или бридж търсиш?

              Коментар


              • #8
                От: Търся си панталон

                Вече няма значение ,какъвто и да е стига да е черен.
                YZ 450 F
                0888-939-807

                Коментар


                • #9
                  От: Търся си панталон

                  YZ 450 F
                  0888-939-807

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся си панталон

                    ..
                    YZ 450 F
                    0888-939-807

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся си панталон

                      виж тази обява колега http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102281

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся си панталон

                        Колега написал съм до 70-80лв.
                        YZ 450 F
                        0888-939-807

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся си панталон

                          Дори и да е 36 номер давайте офертите си.
                          YZ 450 F
                          0888-939-807

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся си панталон

                            Значи пиши ми в скайп:Tedi_1995 да ти предложа нещо.
                            [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся си панталон

                              Търсиш ли все още? Имам един черен туристически със сваляща се зимна подплата, марка ПОЛО. Твърди протектори на коленете, Меки на таза и вентилационни отвори на бедрата. Цип за яке на кръста. Ленти за пристягане на пищяла. Не знам какво значи този 36 номер, но ето размерите - отбелязал съм ги на снимките. На единия крачол има някаква следа от изгаряне от ауспух, все едно е докоснат с ютия. На мен ми е къс и ако искам да карам с него извън ботушите ми стои като подарен За 60 лв е твой.


                              Yamaha XT​M600E '98
                              Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X