Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Малка бензинова кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Дъщеря ми хареса това.Кажете нещо за СЕАТ,моля!Доста ги карат тука... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot 2022-08-10 at 23-04-03 Seat.png
Прегледи:517
Размер:96.6 КБ
ID:6884507
    Дизелов Jeep, не е Jeep.

    Коментар


    • FiveFinger
      FiveFinger коментира
      Редактиране на коментар
      Недейс 1.4 и автомат, защото е сухо DSG, а там има много проблеми.

    • Krelion
      Krelion коментира
      Редактиране на коментар
      Недейс 1.4 и автомат, защото е сухо DSG, а там има много проблеми.

      И мен ме притеснява автоматика.(без да знам защо).

    • FiveFinger
      FiveFinger коментира
      Редактиране на коментар
      Това DSg e сухо, т.е съединителите не са в маслена баня, и лесно се опичат. да я подпреш на бордюр и е готова. Максимума който държи е 250НМ, и с този двигател 1.4 е винаги на ръба.
      Отделно, този двиагтел и това поколение на ВАГ си страдат от нагари по кпапаните, поради бедните смесни с който трябва да работи. За да се отложи , трябва да се кара на заварка често.
      ААА, и ако ще взимаш 1.4 само след 2015г, да е с ремък, а не с верига. Това което го гледаш е маслояд голям. Кило масло заминава за под 1000км.Няма ремонтни комплекти, тънки сегменти и никасилов блок. С две думи, багай с 200 от това.

      Аз бих се огледал в някоя бензинова японска кола.

  • #47
    Cupra е по-наточената версия, казват и по-здрава,
    обикновен леон 1,2 пак DSG, автомата се сдуха в движение, без никакви предизвестия на около 140х.км Добре че не беше при изпреварване.
    Иначе други ядове не е имало.
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • Krelion
      Krelion коментира
      Редактиране на коментар
      И това не е малък яд!

  • #48
    Накрая взехме това: Seat Leon FR 1,4 TSI. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:309188787_763265341567317_8844909209831108171_n.jpg
Прегледи:266
Размер:153.5 КБ
ID:6892261 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:309397649_805174080935035_3916699458711417077_n.jpg
Прегледи:265
Размер:107.7 КБ
ID:6892262 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:309617218_1051850165528694_5668690299046204462_n.jpg
Прегледи:267
Размер:91.1 КБ
ID:6892263 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:309279811_5501965529901569_2899792659154111950_n.jpg
Прегледи:260
Размер:188.0 КБ
ID:6892264 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:309271758_1859299097763249_5593803983040313153_n.jpg
Прегледи:252
Размер:177.2 КБ
ID:6892265
    Дизелов Jeep, не е Jeep.

    Коментар


    • FiveFinger
      FiveFinger коментира
      Редактиране на коментар
      Честито.
      140 или 150 к.с?

    • Krelion
      Krelion коментира
      Редактиране на коментар
      125 PS.

  • #49
    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
    Търси се малка, бензинова кола .
    Критериите са климатик или климатроник - задължително.
    Разход под 5 литра на 100 километра - задължително .
    Автоамтик - желателно.
    Газова - желателно.
    Мощност под 100 конски сили - задължително.
    Идеята е , че ще се кара минимум 100 километра на ден, около 20-25 дни в месеца. Отношение 70/30 - междуградско/градско .


    По критериите съм намерил Фиат 500 , но не ми се взема заем за автомобил, та суми от 10 000 и на горе, за сега са нежелателни, ако се окаже , че няма друг вариант ще му мислим .
    Търсеният автомобил е Сузуки суифт до 2005г, има след 1998г фейслифт. Двигател 1000кубика/3 цилиндъра, със скорост до 110км на магистралата и включен климатик 4л/100км при 140км качва с 0.5л. Закупих го за сестра ми преди 6години, унгарче без капка ръжда, ръчка е, за конверсия към автоматик ми искаха цели 150лева за всичко. От тогава само ме радва, елементарна поддръжка, почти без пари, има ги по моргите под път и над път. Неудобна за ниски и късокраки хора, аз съм над 180см и ми е идеална. Кара се на 13 цола и има завиден комфорт, като за габаритите си и окачването. Без газ е, няма и да има, и най-важното: не се продава.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X