Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся 2-3 стари работещи смартфона

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся 2-3 стари работещи смартфона

    Трябват за използване във VR очила за обучение по първа помощ - имаме манекени които работят с такива очила и става яко Изискванията на производителя са телефона да е с параметрите или по високи на Iphone 6s Samsung Galaxy 6s ..., което значи нещо след 2015-16 г, андроид 6-7 и нагоре. Трябва здрав доисплей и батерия. Предварително блкагодаря!

    Обявата е за закупуване разбира се, не за подаръци....
    Последно редактирано от icerunner; 29-09-22, 10:43.
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

  • #2
    П.С. Дисплей до 6 - макс. 6.5", пробвано е със 6.7"... влиза с много зор и мъка
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #3
      Ако ти харесат ще те свържа ...087 8800 847 Александър Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-f5f7b8286d3b7ab2e3a78f987470bcdb-V.jpg
Прегледи:479
Размер:280.8 КБ
ID:6892298 ... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-1092babf33f663e16986d86864c48d56-V.jpg
Прегледи:472
Размер:338.4 КБ
ID:6892299
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • #4
        Имам едно лг мини нещо си, подарявам го, но не знам дали ще върши работа. Батерията му много много не държеше последно. Ако се интересуваш, пиши ми на лични.

        Коментар


        • #5
          Аз мога да ти дам един iPhone 8 с компрометирана задна камера, ако това не е проблем ми кажи:
          https://support.apple.com/kb/SP767?locale=bg_BG
          Дела трябват, а не думи.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Plamen Alexandrov Преглед на мнение
            Аз мога да ти дам един iPhone 8 с компрометирана задна камера, ако това не е проблем ми кажи:
            https://support.apple.com/kb/SP767?locale=bg_BG
            Ако няма да вземе iPhone, аз бих го купил.
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • #7
              Съжалявам, че не съм отговорил, наложи се да замина, а с форума и неговите пароли напоследък нямам много шанс през телефона
              И така, след няколко телефона които събрах от тук, там установих, че има изискване и телефона да има жироскоп (акселерометър)... иначе не работи приложението.

              Айфон осмицата със сигурност върши работа и камерата изобщо не ме вълнува, Пламка, така че може да се видим с теб и да кажеш дали го продаваш.

              Продължават да се търсят още. Тези от снимките горе, благодаря за които разбира се, са малко над търсения бюджет.
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #8
                Сашо твой е iPhone-а, ще се чуем и разберем

                Благодаря на останалите колеги, не очаквах такъв интерес да предизвика
                Дела трябват, а не думи.

                Коментар


                • #9
                  Имам няколко телефона, от поредното обновяване на екипировката в семейството, но все не ми остава време за обяви.
                  Първо проверих за моя бивш Xiaomi Redmi Note 4, черен, във вариант на памет 4/64 - има жироскоп.
                  Самият телефон е съвсем здрав и функционален, просто е само с една камера и затова премина в архив. Комплектът е пълен - кутия, зарядно, книжки, даже и някакви протектори има останали.
                  Ако представлява интерес, го предлагам на цена с 20 лв. по-ниска от предлаганата по сайтовете за продажби (не съм проверявал - как върви). Сега погледнах - нямам снимки, но утре ще мога да направя.

                  Отделно, има останали от децата 2 бр. XiaoMi Redmi 4a, които могат да бъдат направо подарък, защото са така "тежко ползвани", че ми е неудобно да им искам пари. Единият е със спукан дисплей, но работи (за него имам чисто нов дисплей, но ме домързя да го сменям за втори път, както вече го бях правил).

                  Другата седмица - 18/19 ми предстои обучение в ИПА в Банкя, така че имам възможност и до там да ги донеса.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210420_235636а.jpg
Прегледи:234
Размер:111.6 КБ
ID:6894119 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210421_000026а.jpg
Прегледи:240
Размер:89.5 КБ
ID:6894118 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210421_000213а.jpg
Прегледи:240
Размер:100.4 КБ
ID:6894116 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210420_235455а.jpg
Прегледи:233
Размер:54.4 КБ
ID:6894117 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210420_235523а.jpg
Прегледи:241
Размер:71.8 КБ
ID:6894115
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • #10
                    Извън изброените XiaoMi, имам и 2 бр. много приятни Sharp Aquos S2, които със сигурност също имат жироскоп.
                    Този модел е един от любимите ми като съчетание от технически характеристики, дизайн и размер.
                    И двата са абсолютно в работно състояние, пазени с протектор на дисплея и силиконов гръб, в пълна комплектация на кутиите.
                    Понеже не са масов модел, ги няма и в обявите за продажба втора употреба. Ако представляват интерес, ше им измислим някаква приемлива цена, като за телефони със сходни характеристики.
                    Имам и снимки.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210507_232051а.jpg
Прегледи:230
Размер:107.1 КБ
ID:6894125 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210507_233415а.jpg
Прегледи:231
Размер:125.6 КБ
ID:6894127 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210507_232119а.jpg
Прегледи:246
Размер:110.6 КБ
ID:6894126 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20210507_233655а.jpg
Прегледи:233
Размер:105.5 КБ
ID:6894124
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • #11
                      За финал, се сетиих за една "реликва"- старият ми Lenovo Vibe P1m, който също има жироскоп.
                      Телефонът е механично здрав и работи без проблеми. Преди няколко месеца му правих цикъл на зареждане на батерията.
                      За реализиране на задачата, като отчетем възрастта на модела, смятам че сумата от 20-30 лв. би била повече от удачна.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211226_123708ь.jpg
Прегледи:226
Размер:74.5 КБ
ID:6894154 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211226_123715а.jpg
Прегледи:218
Размер:117.2 КБ
ID:6894155


                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211226_123837а.jpg
Прегледи:215
Размер:137.5 КБ
ID:6894156
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                        За финал, се сетиих за една "реликва"- старият ми Lenovo Vibe P1m, който също има жироскоп.
                        Телефонът е механично здрав и работи без проблеми. Преди няколко месеца му правих цикъл на зареждане на батерията.
                        За реализиране на задачата, като отчетем възрастта на модела, смятам че сумата от 20-30 лв. би била повече от удачна.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211226_123708ь.jpg
Прегледи:226
Размер:74.5 КБ
ID:6894154 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211226_123715а.jpg
Прегледи:218
Размер:117.2 КБ
ID:6894155


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211226_123837а.jpg
Прегледи:215
Размер:137.5 КБ
ID:6894156
                        Ако не е късно за 20 бих го взел.
                        Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X