Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся на цената на почерпка.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся на цената на почерпка.

    Опс,и аз имам една торба със 13,5мм съчми чисто нови.Навремето ги купувах от Сириус за един проект,който остана неосъществен.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Търся на цената на почерпка.

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Колеги, трябва ми гумената подложка за под акумулатор 95Ah.
      Ширината е стандартна 175mm, а дължината е 350-355mm.
      Имам разни парчета но са дебели 10мм,
      Знаеш ме къде съм. Звънни ако стават.

      Коментар


      • От: Търся на цената на почерпка.

        Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
        Опс,и аз имам една торба със 13,5мм съчми чисто нови.Навремето ги купувах от Сириус за един проект,който остана неосъществен.
        Мерси,13.5 ще взема от дедо Владо,че ми е по близичко.
        В Русе има една фирма,която продава,но явно не им се занимава с по 1-2 бройки,защото говорих с тях и щяха да ми звъннат да ми кажат какви размери имат,ама йок.

        Поздрави!!!
        Pajero 2.5.TDI GLS Super Selekt
        лодка RIGIFLEX CAP370+YAMAHA 15hp. four stroke

        Коментар


        • От: Търся на цената на почерпка.

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Колеги, трябва ми гумената подложка за под акумулатор 95Ah.
          Ширината е стандартна 175mm, а дължината е 350-355mm.
          В гаража ми се подмята една от Лада,но мисля че беше около 250мм.
          Ако ще свърши работа,свиркай.

          Поздрави!!!
          Pajero 2.5.TDI GLS Super Selekt
          лодка RIGIFLEX CAP370+YAMAHA 15hp. four stroke

          Коментар


          • От: Търся на цената на почерпка.

            Първоначално публикуван от piars Преглед на мнение
            В гаража ми се подмята една от Лада,но мисля че беше около 250мм.
            Ако ще свърши работа,свиркай.

            Поздрави!!!
            Благодаря Колега, имам гумен леген с дължина 305mm, но сложих по-голям акумулатор, и търся леген с дължина 35-36см.

            Ако някой се сеща кои модели леки автомобили, джипове или бусове са с 95Ah (не японски стандарт), ще съм благодарен да сподели, та да знам от какво да търся.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Търся на цената на почерпка.

              Абе резни си парче гума ква да е и си ти. Примерно изтривалка за врата. Или просто разрежи твоята на две и остави празно в средата
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Търся на цената на почерпка.

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Абе резни си парче гума ква да е и си ти. Примерно изтривалка за врата. Или просто разрежи твоята на две и остави празно в средата
                Стелката на багажника и без това ми е скъсана (за това и ще трябва да ползвам "Зебра"), мога да разрежа и моята, а мога и нищо да не сложа, но ако слагам, искам да си е за там.
                Сигурен съм, че по моргите има, но схемата им е горублянска и ще си помислят, че ми е много зор за нещо което обикновено хвърлят.

                Повечето джипки май са JIS стандарт, та за това кажете кои са с нормални акумулатори, та да знам на кои колеги в "продава" да звъня ?
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Търся на цената на почерпка.

                  На някой да му ср намира излишна камионджииска ланта от тази която се слага отзад на тировете да не хвърлят пръски по стъклата на колите.
                  п.с.ще я режа за подкалник за Витарата.
                  Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                  Коментар


                  • От: Търся на цената на почерпка.

                    Търся нивомер за бензин на УАЗ,може и да не работи.
                    Не уреда,а този на резервоара.Модела на УАЗ няма значение,но е добре да се знае.
                    Ще мъча да го пригодя на Киа 2000тди.
                    Благодаря!
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • От: Търся на цената на почерпка.

                      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                      Търся 2 бр винтов крик
                      Реално ми трябват винтовете с гайката. Ще правя кръстато менгеме [emoji1]
                      Що не каза днес ? Горе трябва да има поне един утре ще се разровя . Аз на тия грам вяра им нямам вдигам с хидравлични .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Търся на цената на почерпка.

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Имам разни парчета но са дебели 10мм,
                        Знаеш ме къде съм. Звънни ако стават.
                        Сега ти видях поста.

                        С тия 10mm гума, може би, си решавам проблема с преправянето на стойката, та може и да ми свърши работа.

                        Утре поне щи звънна, а пък ако остане време, може и да се видим за по швепс.

                        ... а и чух нещо за мноу нова и тарикатска каравана !
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Търся на цената на почерпка.

                          Първоначално публикуван от piars Преглед на мнение
                          Честит и на теб.
                          Ще правя матрица за джиг глави.

                          Супер,ще гледам да мина до петък.

                          Поздрави!!!
                          Ясно мина ми , през акъла че ще е нещо за хобит ни .
                          Като се видим ще разправяш аз пък ше черпя .
                          Поздрави и Наслука..
                          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                          Коментар


                          • От: Търся на цената на почерпка.

                            Вместо крикове предлагам това:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08122016553.jpg
Прегледи:1
Размер:83.2 КБ
ID:5736483
                            Правено е почти със същата цел
                            общата дължина е 300мм
                            дължината на винта/М16х2 лява/ е 170мм
                            Дължината на главата на винта е 50мм диаметър 26мм
                            Гайките са бронзови
                            Подарявам

                            тел 0899 300 едно девет три
                            Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                            Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                            Коментар


                            • От: Стоки за левче!

                              Аз да се запиша за видео картата, че вграденето видео започна да кляка вече

                              Коментар


                              • От: Търся на цената на почерпка.

                                Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
                                Вместо крикове предлагам това:
                                [ATTACH=CONFIG]893704[/ATTACH]
                                Правено е почти със същата цел
                                общата дължина е 300мм
                                дължината на винта/М16х2 лява/ е 170мм
                                Дължината на главата на винта е 50мм диаметър 26мм
                                Гайките са бронзови
                                Подарявам

                                тел 0899 300 едно девет три
                                Хм...Тия неща като гледам ще свършат една много добра, друга работа... Може ли аз да се възползвам? Ще се обадя във Вторник...
                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X