Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Те са тук!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Те са тук!

    Аз не разбирам,какво сте се притеснили за свършека на света като така или иначе и ние ще сме свършили...

    Коментар


    • От: Те са тук!

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      От подозрително много време никой не ни дава нова дата за край на света. Има нещо.
      1 юни 2014 г.

      Първоначално публикуван от ХХХХХХХХ
      Здравейте Колеги,

      Поразрових се из нета и ми стана доста интересна хипотезата на Albert Stravinsky, според който планетата ни ще бъде унищожена на 1 юни 2014 от облак формиран от излъчването на черна дупка намираща се на 28 000 светлинни години от нас.
      Сега какво открих: общо взето само неговото име се цитира като източник на новината. НАСА отрича всичко. Излъчването от черната дупка на тези лъчи(облак) или както там се нарича е засечено на 9 януари 2005. Облакът пътува по посока нашата слънчева система с скорост близка до скороста на светлината. Размера на облака е около 16 милиона километра. Според учения облака щял да унищожи всичко по пътя си, като комети, планети и дори звезди. До тук всичко изглежда като поредния кьор-фишек за гибелта на планетата ни. Стана ми интересно, обаче като се намеси името на Stephen Hawking, който след като научил за този облак е започнал да преразглежда своята теория за формиране на черните дупки и техния живот. До тук всичко може да се разгледа като сбор от измислици на весникари, но има и мое продължение
      Аз не вярвам особено в теории на конспирацията, но ми стана любопитно, че три дена след засеченото лъчение, НАСА изстрелват Deep Impact за мисии до различни комети и обекти из нашата слънчева система. Машината си свършва работата, но това лято мистериозно спира да комуникира с командия център на НАСА. По-късно през есента НАСА се отказва да прави повече опити да се свърже с Deep Impact. Причината е че сондата е станала неуправляема и не можела да осъществи връзка с командния център. И тук идва моето съмнение, че всъщност сондата продължава да работи нормално, но е насочена по посока на идващия облак за да имат някакво предизвестие какво идва към земята. Сега моля колегите които изучават астрофизика или други сложни науки да не се смеят много на моите дилетански анализи, но когато нещо, което е толкова реално-нереално като този облак идва насам имам право да се съмнявам и подозирам НАСА в прикриване на фактите... По интересното е, че тъй като този облак се движи със скорост близка до тази на светлината, ние ще научим за неговото присъствие непосредствено преди да ни връхлети.

      Ще продължа да ровя по този случай :spy: Всеки, който има някакво мнение, съмнение или факти около тази новина може да се включи.
      Приемам залагания.
      Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
      Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

      Коментар


      • От: Те са тук!

        три дена след засеченото лъчение, НАСА изстрелват Deep Impact
        Нали не си представяш, че за три дена се подготвя такова нещо за изстрелване. Или даже че се променя комплектацията му, да се сложи друг различен прибор вместо или в добавка към някой от наличните?

        Спокойно, облакът е достатъчно далече. Докато нещо от него (с изключение на гама-лъчите, които дойдоха и отминаха) дойде тук, едва ли ще го забележим.

        Има значително по-неприятни възможности в космоса, доста по-близо до нас. Бетелгиус например ако избухне (а му е ред и му се пада, +/- 1000 години) що месии ще донесе...

        Коментар


        • От: Те са тук!

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Има значително по-неприятни възможности в космоса, доста по-близо до нас. Бетелгиус например ако избухне (а му е ред и му се пада, +/- 1000 години) що месии ще донесе...
          Ей това, ти разрешавам да си го използваш за подпис и да се самоцитираш като класик! Велико е...

          Коментар


          • От: Те са тук!

            Така и така сте на извънземна вълна, ето какво видях скоро в една църква в Добърско - "Св. св. Теодор Тирон и Теодор Стратилат", построена през 1614г., един от стоте национални туристически обекта. И стенописите са от тогава.

            По-интересното в случая за мен бяха няколко стенописа на Исус, които го изобразяваха в нещо като космически кораб или капсула Какво мислите по-въпроса? Възможно ли е това, което и аз си мисля, или не?

            (снимките са от интернет, защото вътре беше забранено снимането)


            ... to be continued

            Коментар


            • От: Те са тук!

              Коментар


              • От: Те са тук!

                Коментар


                • От: Те са тук!

                  Марто, това чете ли го? http://arknow.net/site/238/f/357#.UpSBgMS-2dl

                  Коментар


                  • От: Те са тук!

                    Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                    Марто, това чете ли го? http://arknow.net/site/238/f/357#.UpSBgMS-2dl
                    Това е само теория, която тепърва трябва да се доказва, както и всичко останало по темата... Ето това тук кърти не само като звук, а и като картина:



                    П.П. - Обяснението в статията от линка на Десо е приемливо, но не дава отговор на един основен въпрос: - Ако феномена има астро-физично или друго природо-научно обяснение, защо започва да се проявява изведнъж и толкова масово през 2011-та година? Какво се е променило толкова рязко и драстично през 2011-та, и което да касае цялата планета, че го е нямало преди това или поне, не в ерата на масовите телекомуникации в която на всеки човек на Земята се падат по няколко записващи аудио-визуални устройства..?!! Нета е залят с подобни клипове от 2011-та насам...
                    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 26-11-13, 12:53.

                    Коментар


                    • От: Те са тук!

                      Апропо - в Библията и по-конкретно в "Откровение на Йоан" е написано, че началото на "Страшния съд" ще бъде възвестено с небесни тръби... Чудя се как е възможно толкова буквално съвпадение, дори и чисто статистически..?!!

                      Коментар


                      • От: Те са тук!

                        http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2484138

                        Явно и Труд ни чете.

                        Коментар


                        • От: Те са тук!

                          На мен ми звучи сякаш господ е ришил да опита боб.
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • От: Те са тук!

                            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                            На мен ми звучи сякаш господ е ришил да опита боб.
                            Леко допълнение:
                            Звука долу горе го докарва сега остава и мириса.

                            Сега по-сериозно.Напоследък доста странни неща стават около нас,а обясненията нещо куцат или идват от доста съмнителни научни източници и дават възможност да се манипулира обществото. Различни пророци дават какви ли не прогнози за свършека на света и за деня на страшния съд и все от този род неща.От тези неща някой направи цели състояния и се развиха индустрии.Производство на капсули,подводни домове и какво ли не още за оцеляване.И това на фона на уж напреднала и развита цивилизация.
                            А бе той света може да свърши,но не от интервенция на извън земни,а от глупостта човешка.
                            Даваха филм за Америка,че правят курсове как да оцеляват при апокалипсиса.Става въпрос за преди декември миналата година.Как се запасяват с продукти за години наред и как да ги използват.Една се похвали,че има продукти за 100 000"$,а друг царевица за 30г.Направо ум да ти зайде.
                            А въпроса дали са тук или не са тук е като дилемата кое е първично кокошката или яйцето.

                            Коментар


                            • От: Те са тук!

                              Дръжте се за масата! Щом Пасито го твърди, значи ще стане...

                              http://www.blitz.bg/news/article/244335

                              Коментар


                              • От: Те са тук!

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Дръжте се за масата! Щом Пасито го твърди, значи ще стане...

                                http://www.blitz.bg/news/article/244335
                                Жалко, че няма подробности..Как да се готвим ? На маса ...или на стрелбище Така де...
                                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X