Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Строителни глупости в МЕИ-то.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Строителни глупости в МЕИ-то.

    Това нещо отдавна трябваше да е в прокуратурата...

    Има си "комисия", от плешиви чичковци, която е разписала приемо-предавателният протокол и нашите нещастни данъкоплатни парички са се прелели по сметката на изпълнителя...

    Той не е виновен!

    Даже е изобретил ново съоръжение - " фуниеобразен прикривател на проблем"!

    Явно е разчетено да издържи до края на гаранционният срок, а после МЕИ-то - кучета го яли, то и без това отдавна съдбата му е такава - нещастна!

    Един съвет за незапознати..

    В строителството има само две неща, с които не се правят компромиси:

    - грубият строеж
    - хидроизолацията

    Всичко останало е бъзик работа!

    Коментар


    • #47
      От: Строителни глупости в МЕИ-то.

      Tontonella - В моя кабинет положението не е по-приятно - при мен практически няма дограма. Давай да сменяме работата овреме, че ако вас ви пренесат ще хванете ревматизъм, а аз зимата ще съм си с постоянна настинка

      Коментар


      • #48
        От: Строителни глупости в МЕИ-то.

        От весника не изискаха ли номер на договор,

        От министерството на образованието съобщиха, че субсидията, която те са превели, е 3
        млн. лв. Договорът е сключен с 2 фирми - с "Главболгарстрой" за грубия строеж, и със "Строителство и възстановяване"

        Значи май договора е за повече от 3млн. Интересното е че " Шефът на "Обществени поръчки" към ТУ доц. Симеон Стоядинов отказа да коментира цената "

        Бе всички ли Симеоновци са тъй деликатни
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • #49
          От: Строителни глупости в МЕИ-то.

          3 млн. лв. е цената на която Билла закупи кино Изток..

          Добре че не сме Китай, защото щяха да разстрелят научни светила...

          Коментар


          • #50
            От: Строителни глупости в МЕИ-то.

            научни, научни, колко да са научни
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • #51
              От: Строителни глупости в МЕИ-то.

              Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
              научни, научни, колко да са научни
              Ами научили са се на дивотии...
              Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

              Коментар


              • #52
                От: Строителни глупости в МЕИ-то.

                Мда.
                Е, нашият човек на онова място, вече няма да пострада. Сега работи другаде. Физическата и охрана е решим въпрос. Ще помоля юристите за конкретна помощ. Не мога да напиша грамотно нищо такова, неграмотно - не си струва.
                Пари няма, пари за науката и образованието - няма съвсем. А в това време ...
                Някой не си е купил хляб, ами е опишъл при едни хора, протегнал е доверчиво шепата с последните си стотинки, и е казал: "Ето, да има децата да учат". А някой ги е взел, и с тях си е купил яхта. Или мерцедес. Или каквото и да е - не е принципиално. Откраднал ги е.
                Помогнете, а? Напишете го хубаво, до прокуратурата. Аз ще се подпиша пръв или последен, което е по-лошо за подписалите се.

                Коментар


                • #53
                  От: Строителни глупости в МЕИ-то.

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  .....Ще помоля юристите за конкретна помощ. Не мога да напиша грамотно нищо такова, неграмотно - не си струва.
                  .."Ето, да има децата да учат". А някой ги е взел, .. Откраднал ги е.
                  Помогнете, а? Напишете го хубаво, до прокуратурата. Аз ще се подпиша пръв или последен, което е по-лошо за подписалите се.
                  Е опираме до единия от проблемите в обществото ни ! Тук нагласата е "Дали ше изкараме кинти" . в подписа ми има кратко обяснение

                  Дано най-сетне се намери някой с нужното чувство за справедливост и способности !
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • #54
                    От: Строителни глупости в МЕИ-то.

                    Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
                    Tontonella - В моя кабинет положението не е по-приятно - при мен практически няма дограма. Давай да сменяме работата овреме, че ако вас ви пренесат ще хванете ревматизъм, а аз зимата ще съм си с постоянна настинка
                    Ако проблемът ти е само дограмата - скоро ще бъде решен. Университетът спечели проект за реконструкция на целия 1-ви блок, включително и подмяна на дограмата. Стига само да не похарчат парите по някакъв по-специален начин.

                    Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
                    От министерството на образованието съобщиха, че субсидията, която те са превели, е 3 млн. лв. Договорът е сключен с 2 фирми - с "Главболгарстрой" за грубия строеж, и със "Строителство и възстановяване"

                    Значи май договора е за повече от 3млн.
                    Въпросните 3 млн. лв. са само за грубия строеж. За довършителните работи и няколкото поредни опита да се направи покрива ще да са отишли още няколко по 3 млн. лв. ...
                    Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Строителни глупости в МЕИ-то.

                      Това с фуниите и ПВХ тръбите рулира... Още колко ли безумия трябва да понесе този университет, съответно учещите/преподаващите там...
                      С "Фармахим" - непобедим
                      Дизел - само дънки!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Строителни глупости в МЕИ-то.

                        Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
                        Това с фуниите и ПВХ тръбите рулира... Още колко ли безумия трябва да понесе този университет, съответно учещите/преподаващите там...
                        Ела някой ден до 8 блок да ти покажа легендарните тоалетни Още от коридора едната ти ръка без ти да искаш инстиктивно ти хваща носа Няма инженер завършил ТУ на който въпросните тоалетни да не са му оставили дълбоки спомени в цвят и аромат
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #57
                          От: Строителни глупости в МЕИ-то.

                          Колеги, хайде да заснемем видео репортаж. Търси се добра камера.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X