Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Етернитът в политиката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Етернитът в политиката

    Току що Емил Кошлуков от студиото на бТВ в Пловдив атакува предишните правителства и "комунизма" за отровните етернитови тръби, които няма кой да подмени.

    Етернитът съдържа цимент и азбест. Когато азбестът в сухо състояние бива разпрашен, при вдишване попада в алвеолите на белия дроб и предизвиква рак.

    В твърдо монолитно състояние, още повече - мокър - е безвреден.

    Етернитовите тръбопроводи не са най-добрите. Но през този етап са минали всички държави. На правилно положените етернитови тръби преди 50 години им няма нищо. И отровени няма.

    В предизборната пяна всеки политик може да ползва своята НЕкомпетентност. И да му ръкопляскат.

  • #2
    До: Етернитът в политиката

    Голяма кариера има този злополучен материал в политиката. Азбеста имам предвид, Кошлуков не е материал. Що избори в цял свят избута - не е истина. Олеле, отрова, кой я е сложил, да я забраним!...

    А в Русия има град Асбест. Чудно защо ли е наречен така. Щом онкологичната му статистика не показва нищо необичайно.

    п.с.
    А колко по-местни избори (в САЩ и другаде) са минали под знака на http://www.DHMO.org и информацията от него - също не е за вярване.

    Коментар


    • #3
      До: Етернитът в политиката

      Всеки политик ,който говори странични неща - освен съдбата на България е ... прост и неграмотен ( въпреки Политоложкото си образование в САЩ ).
      Да намесваш технически и физични характеристики в политиката - показва същото - празен мозък .
      Да злословиш СРЕЩУ нещо или някой - пак същото( празен мозък ) в добавка с ЛИПСА на собствени качества.
      Въобще има два начина да заблудиш хората :
      1. Да покажеш собствени качества и преимущества пред другите - и да ги усилиш малко с фантазия и мечти .....
      2. Да оплюеш качествата на другите опоненти и така да покажеш твоите миниатюрни възможности . Ще изглеждат по-големи !
      Каквито и други гимнастики да се измислят - те се свеждат до тези два врианта на спор и конфронтация.
      Даже важи не само за политиците !

      Коментар


      • #4
        До: Етернитът в политиката

        Някой пита : - Какво искам да кажа ?
        Какво неясно съм казал ......
        Ако някой политик си прави предизборна пропаганда - не е нужно да намесва Етернит или Цимент , или Дървен материал .
        Не е нужно да говори "против " който или каквото и да е .
        Един истински политик ( а Кошлуков не става за такъв ) - трябва да бъде " народен" с плановете за бъдещето на своя народ .
        Дори не ми се влиза в спор за итернита - аз съм пил 43 години от такива тръби ............ но да не изпадаме в "политически смях ".
        Не Във ВИП БРАДЪР , ако ще във ГОСПОД БРАДЪР да участва един слаб политик, няма как да заблуди хората с които е стоял рамо до рамо през 1989 година в Софииския университет и другите ВУЗове.
        Познаваме го що за стока е ......
        Ако пак съм неясен ......... вместо да тълкувате ясни мнения - пишете своето по въпроса !

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X