Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кратки цитати, сентенции...

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кратки цитати, сентенции...

    "Бъдещето — това е грижливо обезвреденото настояще."
    Стругацки

    "Вълчицата казва на своите вълчета: „Хапете като мен“, и това е достатъчно, зайката учи своите зайчета: „Офейквайте като мен“, и това също е достатъчно, но човек учи детето си: „Мисли като мен“, а това вече е престъпление…"
    Стругацки

    Коментар


    • От: Кратки цитати, сентенции...

      Живееш ли сред вълци - няма начин да не се научиш да хапеш!
      Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

      Коментар


      • От: Кратки цитати, сентенции...

        "Трудно ще вместиш кофа лайна в яйчена черупка."
        Aртър Хейли "Вечерните новини"

        "И има ли изобщо Ад, или всеки от нас си създава своя собствена Преизподня тук, на земята?"
        Стивън Кинг "1922"

        Коментар


        • От: Кратки цитати, сентенции...

          "... Понеже в България тютюна се отглежда предимно от мохамеданското население, затова се нарича ориенталски..." - тази вечер, американката от предаването по НоваТв "Изгубени в България" в Рибново.
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • От: Кратки цитати, сентенции...

            Ако не си готов да сгрешиш,никога няма да сътвориш нещо оригинално.(Сър Кен Робинсън)

            Този който не цени живота,не го заслужава.(Леонардо да Винчи)

            Ако на човек може да му се вярва договор не е необходим,ако не може да му се вярва-договорът става излишен!(Джон Гети)
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • От: Кратки цитати, сентенции...

              Говори истината и тогава няма да ти се налага да помниш нищо!(Марк Твен)

              Не говори винаги,каквото знаеш,но знай винаги какво говориш.(Клавдий)

              Само глупавите и мъртвите никога не променят своето мнение.(Джордж Лоуел)
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: Кратки цитати, сентенции...

                Колега, последните две си ги пуснал лично ти преди по-малко от шест месеца...
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • От: Кратки цитати, сентенции...

                  When the sun of knowledge stands low even dwarves throw big shadows. Markus Fuchs

                  Когато слънцето
                  на знанието стои ниско, дори джудже хвърля голяма сянка.
                  Последно редактирано от Тихомир; 21-04-12, 20:54.

                  Коментар


                  • От: Кратки цитати, сентенции...

                    „Нищожно нещо е човекът! Нищожно! Цял живот пъпли, бори се, създава нещо, но винаги в рамките на своето просто човешко съществувание – него той не може да надхвърли. " - Петя Дубарова.
                    Вчера (25.04.) тя имаше рожден ден....
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                    Коментар


                    • От: Кратки цитати, сентенции...

                      Глупавият-повтаря грешките си,умният-не ги повтаря,мъдрият-не допуска грешки!

                      Мъдрият се учи да може,умният се учи да знае,а на глупака всичко му е ясно!
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • От: Кратки цитати, сентенции...

                        Мързела не МОРИ, той МЪЧИ ! /Народна поговорка-майче?/

                        Дай ми свобода, за да съм вечно твой ! /от 30+ год.-автора не ми е известен,а ми се иска да го знам?/
                        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                        Коментар


                        • От: Кратки цитати, сентенции...

                          "Парите въртят света. Властта намалява триенето."

                          И аз не знам чия е мисълта, но това е най-доброто обяснение на връзката между двете... злини

                          Коментар


                          • От: Кратки цитати, сентенции...

                            Списание Forbes събира най-важните и вдъхновяващи "уроци" на някои от настоящите най-успешни и богати хора на планетата. Ето няколко от тях:

                            Стив Джобс: Изживейте всеки ден така сякаш ви е последен!

                            Бил Гейтс: От тези, на които е дадено много, много се и очаква!

                            Опра Уинфри: Всички се нуждаем от смяна на посоката от време на време!

                            Майкъл Дел: Никога не бъди най-умният човек в стаята. А ако си, покани и други умни хора или смени помещението!

                            Джоан Роулинг: Провалът може да е основата на успеха!

                            Марк Зукърбърг: По-лесно е, ако правиш нещо, което обичаш!

                            Стив Балмър: Страстта е важна, но по-важна е упоритостта!

                            Лари Пейдж: Не се страхувайте от големите си мечти, там конкуренцията е по-малка!

                            Тед Търнър: Лягай рано, ставай рано, работи упорито и рекламирай!
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                            Коментар


                            • От: Кратки цитати, сентенции...

                              "На този свят има два вида трагедии:едната е да не получиш това,което искаш,а другата е да го получиш."
                              "Аз знам,че нищо не знам,но някои и това не знаят" Сократ

                              Коментар


                              • От: Кратки цитати, сентенции...

                                "Intelligence without ambition is a bird without wings." - Salvador Dalí
                                "Интелигентност без амбиция е като птица без крила."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X