Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко попюлър сайънс по петъчно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко попюлър сайънс по петъчно

    ТУК има една новина от в.Сега, която я пускам заради коментарите под нея. Не знам за вас, но аз много се забавлявах с тях. Предполагам, че Стефан като "вътрешен човек" ще ни обясни кой крив, кой прав и на кой космус му е крива ракетата....

  • #2
    Яко... Постнете го това в темата за "универсалното гориво"
    Щот там опипите да подкарат ДВГ с вода още продължават...нека видят че и само с въздух става...и то мнооооооого бързо Хахахахаха
    А сега по-сериозно, преди време в "Криле" Росен Панчалиев водеше една тема за авиационните чукчи, и там влизаха всички такива журналистически писания. Та, можем да направим нещо такова и тук у нас - бая теми за 4Х4 можем да сложим вътре, написани в популярната преса
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Много интересно... Има логика

      Коментар


      • #4
        Искам и аз да съм специалист и да смятам разни работи!!!)))))))))))
        Кой им е дал да стрелят по космонавтите бе, 300 километра са орбита Па и с тая скорост пистолетните куршуми ще излитат в космоса Свобода за чукчите! Върнете ги на Земята!! Кажи НЕ на наркотиците - още има водка!!!
        Обаче това че и в космоса реактивните двигатели си намират от някъде кислород е много обнадеждаващо. ИМХО))
        Чакай бе, чак сега съобразих. Знам някви хора от "Сега". Може да идем там, да гепим списувателя, да кажем че сме много разстроени/развълнувани/обнадеждени/опечалени/други, и да искаме да ни сипват бира до пълно проясняване на случая. Щото иначе ще стане като миналия път!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X