Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Какво е това?

    Първоначално публикуван от pe4en Преглед на мнение
    Болен мозък, болно време, а на Министъра не му дреме.......
    Да беше изключение, а то е ежедневие.
    На концертите на "Пайнер" 90% от публиката са деца. Там смисъла на стихотворението е нагледно показан.
    Други са "луди" по Мишо Шамара и "Ъпсурд", Колумбиеца и Мглата, а и там едни текстове, където и аз се изчервявам
    Като прибавим алкохола и наркотиците....страшно бъдеще ги чака
    Чалгата е проклятие на тая държава.Тя насажда цяла отделна субкултура, и засяга и места дето привидно са много в страни от нея.
    Каква е оправията, не знам.95% от хората слушат чалга.Явно им харесва тоя свински вой.И после, що такива работи в учебника.
    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
    Суперскан България www.decbg.com
    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

    Коментар


    • #17
      До: Какво е това?

      Първоначално публикуван от solenoid Преглед на мнение
      Екстра е! Който не разбира, да не се спира

      Забравили са втория "куплет", ето :

      Свойски я тупна по рамото Вълчо
      Смигна и бърже "Кефиш бе бебчо!"
      Мигом я сепна на звяра копнежа,
      ала си рече "Да! Ше му вържа!"

      Скочи на "кучките" Вълчо перверзни.
      Кривна от пътя джипарата скъпа.
      Лиса захвана вълка да подразни
      Бавно нагоре нави минижупа.


      Айде стига , че на-натам не е за деца

      От километри си личи, че това не е от същия автор . Тук поне има някаква рима, а "стихоплетеца" написал горното явно мисли, че римата е нещо за ядене...
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • #18
        До: Какво е това?

        Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
        От километри си личи, че това не е от същия автор . Тук поне има някаква рима, а "стихоплетеца" написал горното явно мисли, че римата е нещо за ядене...
        +1.

        "...със яка броня, с прозорци скришни..." Ужас!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #19
          До: Какво е това?

          Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
          И после - защо децата нямат уважение към училището!? Е, откъде да дойде??? Ако на моя, който живот и здраве след около 5 години ще тръгне в първи клас не харесам учебниците, най-обстоятелствено ще му обясня, защо да не си учи уроците.
          В конкретния случай може и да се разбера с учителя по музика, защото съм музикант, обаче, ако в алгебрата прочета задача от типа " Ако цялото се състои от 2 равнозначни половини, то азис на колко се дели..." . Как да се разбера с учителя или учителката.
          Какво министерство, какво образование!? Какви 7 лева на цяло?
          Да, миналата година така се видях в чудо с учебника по история за 4 клас. Написан сякаш от малоумници, с фактически грешки и без сянка от познания по педагогика. Целият клас на дъщеря ми се справяше изключително зле по този предмет. А аз обяснявам търпеливо: "Не, скъпа, не си глупава, просто учебникът е калпаво написан, не го чети по-добре, внимавай в час.". Купих й цяла поредица книжки за този исторически период, за да има откъде да чете и да се учи.
          Лошото е, че с това принизяване на училището, учителите и учебните помагала се съсипва доверието, което децата следва да придобият в Обществото и Държавата. И те порастват без водещи авторитети, като вълци-единаци. Как после да са загрижени за другите? Как да участват успешно в екип? Как да уважават когото и да било, при положение, че са израстнали със съмнения във всеки кандидат-авторитет?
          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
          Omnia vincit amor !

          Коментар


          • #20
            До: Какво е това?

            Първоначално публикуван от rova Преглед на мнение
            Стихотворение от учебника по пеене за трети клас.Даже го пяха сега по БТВ.Според МОН нямало лошо да се стимулират децата да стават "миски".ЪХ.
            Когато младо теле се пишеше бик, дядо ми го СКОПЯВАШЕ!
            После ореше нивите с полза! Що народ има за кастриране

            Коментар


            • #21
              До: Какво е това?

              Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
              От километри си личи, че това не е от същия автор . Тук поне има някаква рима, а "стихоплетеца" написал горното явно мисли, че римата е нещо за ядене...
              Така е да, не е същият автор. Колкото и нескромно да звучи - и на сила глупост не става!

              Коментар


              • #22
                До: Какво е това?

                Та това е от учебник по музика.За съжаление.Кой глупак го е допуснал?
                Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

                Коментар


                • #23
                  До: Какво е това?

                  Не е виновен литературният инвалид.Той нека да си мисли глупостите.Лошото е , че има кой да одобрява тези простотии и позволява да бъдат публикувани в учебниците.Няма да се изненадам ако това нещо е представено и като българска народна песен
                  Grand Vitara 2.0 16V (J20A)

                  Коментар


                  • #24
                    До: Какво е това?

                    както е казал народа "Идиот ,Ку*ва и Тарикат не се става ,те се раждат".....правете си изводите от тук нататък......а можеби тази музика ни кара да изкараме наяве заложеното в нас по рождение.....щото инак не използваме пълния си капацитет....я погледнете как просто е остроен живота в тоя тип песни ,та там главните действащи герои са именно Идиототе ,Ку*вите и Тарикатите...

                    "там край вълните се правят парите
                    дай към морето, дай, дай."

                    "с ръце като плесне и златото блесне
                    мадами на плажа ти правят масажа
                    дай към морето дай, дай."

                    "там в механата се троши парата
                    дай към морето дай, дай."

                    а сега кажете ,че не са ви обяснили принципа на живота....

                    Коментар


                    • #25
                      До: Какво е това?

                      Гласувах и с четирите отговора.А липсват още поне два.Кретенизъм и Олигофрения.Думи нямам...shock:
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #26
                        До: Какво е това?

                        К'ъф ше да е тоз ема Джип ем Мицубиши? Дайте да ги осъдим за груба селска проява/ГСП/ и нарушаване на авторските права и т.н. и т.н. Хохохо аз съм ваща леля

                        Коментар


                        • #27
                          До: Какво е това?

                          Дай ми дай ми моля ти се боже
                          дай ми дай мъж но да го може
                          моля се ако не може
                          той пари да има боже.
                          Дай ми дай ми моля ти се боже
                          дай ми дай мъж но да го може
                          моля се ако не може
                          той пари да има боже.

                          Без да мисли колко струва
                          всичко той да ми купува
                          тоалети и бижута
                          и да плаща във валута.
                          Да ме води в чужбина
                          на почивка всяка зима
                          и дори след дълго време
                          пак да бъде луд по мене


                          ОМГ !!! Да не правим реклама няма да кажа коя е поп-фолк звИздата коята изпълнява песента ! И тази простотия се харесва на млади момичета които за жалост познавам реших да изслушам песента поне веднъж , за да мога да коментирам . Е не ми стигнаха нервите . NO COMMENT !

                          Коментар


                          • #28
                            До: Какво е това?

                            Що бе, можеш да ги съжаляваш отсякъде. И да им разкажеш защо. Баш с тая философия ще ходят вечно недотаковани и без пукната пара. На тамагочитата им мина модата. Вече и най-задръстените мухльовци не се интересуват от такива повлекани.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Какво е това?

                              Предлагам да се сформира една бригада с 5-6 внушителни МПС-та, и екипажи от 100-120 килограмови индивиди (предполагам че във форума се намират такива ) , и да се издири въпросния "писач" .
                              Да му се устрои вечерно посещение. И да му се иска обяснение.
                              Но без бой , разбира се. Резултата с бой и без бой ще е един и същ - наакване. И повече няма да пише нищо.
                              То като гледам и при издателя трябва да се ходи ,и при членовете на комисиите ,които са го одобрили , и при министъра...
                              Мъкаааа.
                              Уморените коне не ги убиват , нали ??

                              Коментар


                              • #30
                                До: Какво е това?

                                Първоначално публикуван от ~m@g!~ Преглед на мнение
                                ...
                                мммм какво да ти кажа....хубав подпис =))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X