Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Ако ще е за сграда, то е черква.
    Свикнал съм от село .
    В по-късно време ги проумех разликите кое е институция , кое проституция.
    Иди в некое село и питай за черквата , оли за чръквата!
    Нали не си Гагич да се надприказваме.
    Ние някога ходихме до партията , за да си отвоюваме заведението за бала.
    И да знаеш , че някой комунистически политик е определил черква за сграда , а църква за институция!Шото черква е маловажно , като поп -другото отива на големи калимаФки!
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      Жалко за Ванката .
      Аз мисля, че не е во веки веков.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Аз мисля, че не е во веки веков.
        Алилуя и амин. Ванката е единствения човек, който познавам (макар и виртуално), отказал да си даде личната карта на охраната на ЕК в Брюксел (отивайки на интервю там), да не би да му я копират и да купят с нея тостер на изплащане. Колос. Ма да не му говоря зад гърба на човека. Пожелавам му бързо завръщане.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

          Само да добавя , в това белгийското село и на ""църквата" и на "черквата" и казват "eglise" , де не зема да се окажа прав
          Терзиев , като си говорим за села и църкви , шо не питаш попа да те назначи за клисар...
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

            Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
            Или имаш голямо професионално отклонение, или ти трябва щетоводител (спешно).
            1. Щом не си ДЗЗД, а просто ЧъСъЙ, значи не си по ЗДДС. Едностранно счетоводство. Малък шанс от счетоводни грешки и пропуснати срокове.
            2. Данъкът ти е 10%. Няма данък дивидент, няма и 15% като ЕТ.
            3. 30% от оборота ти се признава за разход без документи.
            4. Тия хора дето си ги наел да ти изкарват пари им осигуряваш работа, те си осигуряват приходи. От приходите внасяш осигуровките, демек те си ги изкарват, а ти ги внасяш.
            5. ...
            Няма ЧъСъЙ да не е регистриран по ЗДДС. Нормативно-признатите разходи са 25 % и се надхвърлят още през януари. Абе, личи си, че е писано от черпаклия горното, дето една данъчна декларация не е подал през живота си
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

              Изчетох каквото можах от тая тема. Не е всичко, но...толкова мога. Примирих се още на втора страница, че няма да се справя с всичко. Опитите за повече биха били един вид...изнасилване на възприятията.
              Терзиев...темата ти е чалга! Не знам как по-ясно да го напиша. Кючек, цигания, пошлост от лабораторно чист вид. Парите които държавата харчи за малкото хора, решили изобщо да учат нещо тук, са смешни. Срещу тия пари качеството според мен е отвъд добро. Ако отговаряше на похарчените от "държавата" пари, висше образование изобщо нямаше да има. Ако питаш кое е довело до там образованието да се снеме от списъка с национални приоритети и да слезе толкова ниско в списъка с базовите национални политики, то причините са твърде комплексни. Най-общо, едно зло никога не идва само. Винаги вървят по няколко.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                Нищо и няма на темата. В смисъл, кверулантна параноя или нещо от тоя сорт май му викаха на това ония михлюзи, къде шест годин абат дръжавни кинти у Медицинския. Терзиев беше зациклил известно време на вълна екологично зеленчукопроизводство, ама явно доматите не му говорят вече...и така...
                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                  Наложиха вЪзбрана на Ванката, еййй. Развалиха седянката

                  Коментар


                  • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                    Мда де.И аз така обмислях фенгрупата му , ама с последното си вечерно високоградусно изявление брутално прекъсна мислите ми. Очевидно и правилно , не само моите.

                    Коментар


                    • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                      Прокрадна се едно мнение, че Терзиев е бившият участник Rabin. Той се направи на неразбрал. По-горе пък намеква, че ще се регистрира отново ("двадесет поста ще ми одобриш и..."), но това му мнение е изтрито.
                      Мислите ли, че Терзиев = Рабин ?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
                        Има негативни последици, но не са точно върху разходите
                        Просто Генчев по-горе идеално е описал разходите на една НОТАРИАЛНА кантора, а при най-дребния ЧъСъЙ в сравнение с най-мощната нотариална манифактура, дето по цял ден печатите чукат-тракат и банкнотоброячните машини шумолят, са минимум с 10 000 лв. на месец отгоре. Да не говорим, че нотариусите имат по 2 принтера и един ксерокс, адвокатите - едно "мултифункционално устройство" или скенерче + принтерче, а на ЧъСъЙ-то му требват 4 (четири) ксерокса и 10-20 принтера, купищата тонер и индустриалните количества хартия, отделно, ма това са бели кахъри в сравнение със заплатите и осигуровките на персонала и двойния данък твоите обороти и после върху техните заплати, всичко това не се признава за разход. От ДДС-то данъчен кредит ползваш за некви жълти стотинки - за хартия, тонер, ток и "Топлофикация" където има такава. За всичко друго си нетен платец. Опитите да се купи дизелово МПС с N 1 водят до НАП-аджийски въпроси като - "Къде ти е транспортният лиценз, ма ти превози ли извършваш, я дай тахографите и пътните листове, а-а-а-а, нямаш ли?!"
                        Ще рече-бачкате на загуба, почти?
                        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                        Коментар


                        • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                          Ще рече-бачкате на загуба, почти?
                          Щом циганин води мечка на синджир и ѝ свири на гъдулка - значи се вадят някакви пари от тази дейност.
                          Ма нали ривът от години колко високи били таксите на ЧъСъЙ-те. Илюстрирам къде отиват. Печалбата е 2-3 %, другото са разходи. Оборотите са огромни и някой умник като ги види ревва "Въйййй, ненаядоха се тия гадове, глей кви пари праЯт?!". А то - 40 % незабавно ги прибира държавата като ДДС + други данъци и осигуровки, 57-58 % отиват за заплати на служители и други разходи.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: 4 000 лева годишно за държавна издръжка на студент в България.

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Прокрадна се едно мнение, че Терзиев е бившият участник Rabin. Той се направи на неразбрал. По-горе пък намеква, че ще се регистрира отново ("двадесет поста ще ми одобриш и..."), но това му мнение е изтрито.
                            Мислите ли, че Терзиев = Рабин ?
                            Като че ли има някакво значение кой - кой е... Тук има къде-къде по-големи (дву)личности. Той поне беше последователен и прозрачен в намеренията си.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X