Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Образование в България - ! 1 клас

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Образование в България - ! 1 клас

    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
    Точно!
    Мноо съм добър. Потупвам се сам по рамото за поощрение, и премествам 80 кинта от левият джоб в десният.... не че нещо, просто там са си толкова.... ))

    Мхм. Ако на някой му трябва консултация и точна прогноза - ... )) нали, таковата, тарифа... ))) ако нали - може и на сайта като рекламен партньор... )))
    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

    Коментар


    • От: Образование в България - ! 1 клас

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      По мое време в Русе имаше едно такова учебно заведение - ВИМЕСС-Русе.
      Абревиатурата е следната:
      Висш Институт по Механизация и Електрификация на Селското Стопанство = ВИМЕСС.

      За това ли става въпрос?
      Вече се казва РУ - Русенски университет. Селското стопанство е съвсем малка част от специалностите. Виммесс се е казвало поне 10 години преди да им търкам банките.
      Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
      Мноо съм добър. Потупвам се сам по рамото за поощрение, и премествам 80 кинта от левият джоб в десният....

      Мхм. Ако на някой му трябва консултация и точна прогноза - ... )) нали, таковата, тарифа... ))) ако нали - може и на сайта като рекламен партньор... )))
      То не е много трудно да го сметнеш, след като споменах, че съм бил 2-ри курс у Гладните години.
      Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
      шес години в ТУ, пък работи таксист... А за къФфф чеп виШата математика... )))
      Не съм бачкал таксист.
      Последно редактирано от Ivan Terziev; 20-09-18, 20:57.

      Коментар


      • От: Образование в България - ! 1 клас

        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
        ...То не е много трудно да го сметнеш, след като споменах, че съм бил 2-ри курс у Гладните години.
        Де да те знам, кои години си седял гладен.... ) Доста често си е точно 2-ри курс... ))) Питай мен, аз съм бил "2-ри курс" някъде към 3 пъти... ))))))))))

        Как се оправяш с лентичките, пусна ли си лична лабортория? ))



        sic
        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

        Коментар


        • От: Образование в България - ! 1 клас

          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
          ....виШото в Университет - Русе....
          Аааа , ми така кажи де !
          По мое време , ТЗВ (за което аз биологично вина немам ) , на този У силата му беше в селскостопанската техника .
          После дойде Демокрацията и редосеялки взеха да се правят навсекъде .
          Обратно пък - въпросното У (чилище) взе да проЙзвежда кадри по програмиране и създаване на алгоритми .
          ... така че нема лошо - образованието у нас , в 21-ви век повидимо се развива .
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Образование в България - ! 1 клас

            Анализ нещо математика ли е? Щото 13 раза даже абпфк у тзв не можеха да се явят.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Образование в България - ! 1 клас

              Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
              Средното и виШото в Университет - Русе. Един колега имаше 13 посещения на изпита по Анализ. Вече едва ли е така, ама аз като влизах се борихме 12 човека за мястото ми държ. поръчка, и първите 2 г. си беше бая спек. И на частни уроци ходих за да избутам, и то у гладните години. Рушвети не съм чул да вземат масово, нямаше и магнитни слушалки за преписване. Може да съм си природно тъп, и верно не си давах зор да уча до сесия, ама докат съм жив ще им сипвам на тия цербери! 1 от 4 или 5 влезли чиляка успя изобщо да вземе диплома. Статистика на око, нося на критика и корекция.
              Сега най-вероятно не е така, парите следват студента!
              ВИМЕСС - Висш Институт за Механизация и Електрификация на Селскто Стопанство

              Коментар


              • От: Образование в България - ! 1 клас

                Безхаберието е повсеместно, почти всички колеги у София бяха "възпитаници" на Соф. университет и Техническия. Аз нямам такова дар-слово, ама прословутия Светлин Наков им сипва много качествено, и е прав. Пълно е с видеа в Тубата. Навсякъде е учене на простотии, поне докато не се пенсионират дъртите даскали дето си знаят материала от новобранската на Тато (тряс-прас-чело-доземи).
                Пак да кажа на който там излъга, таксиджия не съм бачкал, в момента съм самонает и правя софтуер.
                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                Анализ нещо математика ли е? Щото 13 раза даже абпфк у тзв не можеха да се явят.
                Анализ 1 и анализ 2 - най-дивата математика, която можеш да си представиш. Най-изстраданата оценка. Като си видях тройката и ми се подкосиха краката. Друг път не ми се е случвало ни на изпит ни на контролно.

                Коментар


                • От: Образование в България - ! 1 клас

                  Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                  ....Не съм бачкал таксист.
                  таксист, c++ист... Мислиш има разлика?

                  мани анализ 1 и 2. моделиране?
                  - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                  - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                  Коментар


                  • От: Образование в България - ! 1 клас

                    Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                    таксист, c++ист... Мислиш има разлика?
                    Има, вторите докарват няколко пъти повече сухо. На климатика, докат си ровят в нета.

                    Коментар


                    • От: Образование в България - ! 1 клас

                      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                      Има, вторите докарват няколко пъти повече сухо. На климатика, докат си ровят в нета.
                      Емииии... как да ти кажа.... ))))))))))))))

                      sic. я съм дотук....


                      Кажете вчепетления де да пратя дъщерята след 3-ти клас?
                      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                      Коментар


                      • От: Образование в България - ! 1 клас

                        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                        ....Анализ 1 и анализ 2 - най-дивата математика, която можеш да си представиш. Най-изстраданата оценка. Като си видях тройката и ми се подкосиха краката. Друг път не ми се е случвало ни на изпит ни на контролно.
                        Дева и анализа , сигурно го сънуваш още .

                        ПС. Изпита по ИГМ по- лесен ли ти беше от "анализите" ? Или у селскостопанския туй сте го прескочили ?
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • От: Образование в България - ! 1 клас

                          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                          Абе Ванка , то не че нещо , ама аз толкова време така и не разбрах : къде това и в кой юнивърсити ?
                          Дето ги разказваш тЕя работи , че ви юркали нахалост де .
                          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                          Как къде, бре? В казармата.
                          Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                          шес години в ТУ, пък работи таксист... А за къФфф чеп виШата математика... )))
                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          А, и по кое време, че лекинко, ама много лекинко, взе да ми става интересно..
                          Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                          таксист, c++ист... Мислиш има разлика?

                          мани анализ 1 и 2. моделиране?
                          Сакън не закачайте Терзиев , че няма кой да ни развеселява и разсмива . Скучно е без вода ( Терзиев) !!!!!!

                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • От: Образование в България - ! 1 клас

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            Дева и анализа , сигурно го сънуваш още .

                            ПС. Изпита по ИГМ по- лесен ли ти беше от "анализите" ? Или у селскостопанския туй сте го прескочили ?
                            ИГМ не знам какво е, туй за селскостопанския не знам заяждане ли беше. Няколко пъти го написахме. От времето на ТЗВ още е спрял да бъде само селскостопански, сега имат само 1-2 специалности по редосеялки.
                            Имат и медицина, право, дизайн, и междунар. отношения.
                            Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                            Сакън не закачайте Терзиев , че няма кой да ни развеселява и разсмива . Скучно е без вода ( Терзиев) !!!!!!
                            Е радвам се, че разсмивам сержантите... Голяма наука ще да е било при вас. Щях да напиша вицове и за курсантите, ама Чавдар не дава.

                            Коментар


                            • От: Образование в България - ! 1 клас

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Как къде, бре? В казармата.
                              Ванката е карал тежка казарма. Писар. Цели 6 месеца.

                              Апропо, сестра ми завърши Ту-София, и имаше 5 или 6 изпита по някви висши математики - там ЛААГ и некви други. Ами взе си ги сичките. С учене.

                              За сравнение - в осми клас се установи, че сестра ми е пълен гьон по математика и не може да решава уравнения от типа 2/5=3/х. Как беше изкласила до осми клас все още е загадка. Нашите ме накараха да оставам след даскало и да и помагам по математика, вместо да ходя по гаджета. Като установих че не може да решава уравнения с елементарни дроби, я замерих с учебника по главата и заявих че не искам да се занимавам с нея.

                              Тва по повод мъките на Ванката с висшата математика...
                              Последно редактирано от windwarrior; 20-09-18, 21:30.
                              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                              Коментар


                              • От: Образование в България - ! 1 клас

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                ВИМЕСС - Висш Институт за Механизация и Електрификация на Селскто Стопанство
                                Първо има още едно М във ВИММЕСС и второ - ДОЛУ МРЪСНИТЕ КУНКИ ОТ ВИММЕСС ! ! !

                                За протокола: не съм учил там.

                                Лимес от ВИММЕСС при хикс клонящо към 2 е равно на ТКЗС.

                                Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                                Безхаберието е повсеместно ... правя софтуер.
                                Че във ВИММЕСС няма какво да се научи от едно 30 години насам - няма. Не е да няма откъде да знам.

                                Първоначално публикуван от виден преподавател във ВИММЕСС, на заседание на управляващия орган, около края на 70-те
                                ИДИОТИ!!! Разправя ми че студентите играели карти, пушели и пиели! Той има ли представа че тия, дето пушат, пият и играят карти, са ДОБРИТЕ НИ студенти? Останалите НИЩО НЕ ПРАВЯТ !
                                Оттогава няма подобрение. Няма и откъде. Електротехника се преподава и в промишления дизайн.

                                Ама пък как съм се нагледал на софтуер правен от математически (и житейски) неграмотни програмисти, драйфа ми се.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X