Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За дългия живот на вещите

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За дългия живот на вещите

    Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
    Неработещо Верту с диаманти как ти се струва?
    Боклук за коша а !
    Диамантите са си диаманти, с Верту или без. Донякъде минават за пример на дългоживееща вещ. Ама и тях почнаха да синтезират от въглерод. Та знае ли се.
    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Много ирония ти се събра,вземи ти казвам намери нещо над 20 лева и пак говори.
    Е 21 лева са ми обувките, тука вече без ирония. Като ще ме посрещаш по дрехите - вече не минават ли за галоши? Цената ти я определи.
    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Тук си прав за бизнеса обаче - аз карам лодки разни,ментета и скапани корита по 5 за лев не е добре,мре се та и двойно да даваш аз не съм твоя човек един вид.
    Там е друго. Нуждата от нещо си проектира и стоката за него. "Марково" за мен значи ненужно скъпо, с условно качество. Брутален пример е чалъмите за палене на Щил, и дето ти спъват процесора на Айфона при ъпдейт.
    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Кое му е хубавото на айфона и за какво се ползва няма да ти обяснявам,не е да си затискаш салфетката на масата пред кафето обаче.
    Е па имам си смартфон, не падам за пръв път от Марс. Опс, пак ирония, да не се фанеш, щото ти стана навик
    Последно редактирано от Ivan Terziev; 23-08-18, 20:56.

    Коментар


    • От: За дългия живот на вещите

      А то има и от стъкло,за 20 кинта,вземи от тях и не се ‘аби с оригинала.

      ужас
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: За дългия живот на вещите

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        А то има и от стъкло,за 20 кинта,вземи от тях и не се ‘аби с оригинала.

        ужас
        Голям сноб ще излезеш, не го очаквах баш от тебе. За какво са ти тия диаманти? Ядат ли се, пият ли се? Или остава надеждата едничка - някой да плати повече за един камък, отколкото ти си платил.
        Промишлените диаманти не ги коментирам, едва ли ползваш такива в работата си.

        Коментар


        • От: За дългия живот на вещите

          [QUOTE=Ivan Terziev;3359605]Диамантите са си диаманти, с Верту или без. Донякъде минават за пример на дългоживееща вещ. Ама и тях почнаха да синтезират от въглерод. Та знае ли се.


          Може да се поинтересуваш каква е разликата в цената на синтезираните и натуралните -не вярвам да ти хареса.
          Та направо тичай за стъкло.
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • От: За дългия живот на вещите

            А то има и от стъкло,за 20 кинта,вземи от тях и не се ‘аби с оригинала.

            ужас
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: За дългия живот на вещите

              Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
              Голям сноб ще излезеш, не го очаквах баш от тебе. За какво са ти тия диаманти? Ядат ли се, пият ли се? Или остава надеждата едничка - някой да плати повече за един камък, отколкото ти си платил.
              Промишлените диаманти не ги коментирам, едва ли ползваш такива в работата си.
              Стана ми интересно изкоментирай ги.
              Благодаря.
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • От: За дългия живот на вещите

                Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                Може да се поинтересуваш каква е разликата в цената на синтезираните и натуралните -не вярвам да ти хареса.
                Та направо тичай за стъкло.
                Знам, ходят с едни ултразвукови машинки. Щото иначе не могат да направят разлика на външен вид. Типичен пример за снобария. Купуваш нещо, само за да се издокараш пред себеподобни.
                На мен диаманти не са ми трябвали в живота. Ако момата много държи на тях - просто не ми трябва такава.

                "Купуваме вещи, които не са ни нужни,
                с пари, които нямаме,
                за да впечатлим хора, които мразим,
                които от своя страна не се интересуват от нас!
                "

                Коментар


                • От: За дългия живот на вещите

                  Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                  Голям сноб ще излезеш, не го очаквах баш от тебе. За какво са ти тия диаманти? Ядат ли се, пият ли се? Или остава надеждата едничка - някой да плати повече за един камък, отколкото ти си платил.
                  Промишлените диаманти не ги коментирам, едва ли ползваш такива в работата си.
                  Нричай ме как искаш - аз какво съм взел на далавера уж съм го платил втори път та за това слушам мама и купувам най-доброто което мога да си позволя или има смисъл да се вложат пари,не да се похарчат,а да се вложат.

                  И не търся далавера във всяко едно нещо та да смятам колко крачки съм направил с джапанки за 5 лева и колко ще издържат тия за 55.Да ми обясняваш на бос крак обаче кое какво е при джапанките малко смешно ми звучи.

                  Ядат ли се,пият ли се........какво ти мине през стомаха и през таковата това ше ти остане.Е аз не съм на тия твоите принципи.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: За дългия живот на вещите

                    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                    Знам, ходят с едни ултразвукови машинки. Щото иначе не могат да направят разлика на външен вид. Типичен пример за снобария. Купуваш нещо, само за да се издокараш пред себеподобни.
                    На мен диаманти не са ми трябвали в живота. Ако момата много държи на тях - просто не ми трябва такава.

                    "Купуваме вещи, които не са ни нужни,
                    с пари, които нямаме,
                    за да впечатлим хора, които мразим,
                    които от своя страна не се интересуват от нас!
                    "
                    И да ти имам себеподобните,смени средата малко
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: За дългия живот на вещите

                      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                      Знам, ходят с едни ултразвукови машинки. Щото иначе не могат да направят разлика на външен вид. Типичен пример за снобария. Купуваш нещо, само за да се издокараш пред себеподобни.
                      На мен диаманти не са ми трябвали в живота. Ако момата много държи на тях - просто не ми трябва такава.

                      "Купуваме вещи, които не са ни нужни,
                      с пари, които нямаме,
                      за да впечатлим хора, които мразим,
                      които от своя страна не се интересуват от нас!
                      "
                      Добре де отиде на село хубаво.
                      Преди време ти казах да намалиш интернета , не че съм аз този който трябва да ти каже, но пробвай месец и кажи по добре ли си или не.
                      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                      Коментар


                      • От: За дългия живот на вещите

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        И да ти имам себеподобните,смени средата малко
                        Алекс, Тропчо сега и ти... Да ме променяте, и друга няма! Да ме променяте по ваще калъпи, че да си купя Айфон, дето той да решава как да ми върши работа, не аз да решавам. Да не е заразно това вашето?
                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Нричай ме как искаш - аз какво съм взел на далавера уж съм го платил втори път та за това слушам мама и купувам най-доброто което мога да си позволя или има смисъл да се вложат пари,не да се похарчат,а да се вложат.
                        Айфон как точно се връзва с вложени пари?
                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        И не търся далавера във всяко едно нещо та да смятам колко крачки съм направил с джапанки за 5 лева и колко ще издържат тия за 55.Да ми обясняваш на бос крак обаче кое какво е при джапанките малко смешно ми звучи.

                        Ядат ли се,пият ли се........какво ти мине през стомаха и през таковата това ше ти остане.Е аз не съм на тия твоите принципи.
                        Знаех си, че съм голтак и босяк! По дрехите посрещаш - по дрехите изпращаш! Като хукна за кредита, че да се издокарам у дрехи колкото пари тука дават за кола - ще ти стана мил и драг. От босяк ще порасна в Пурко!
                        Пак ирония дотук, реално мога да се облека "марково" няколко пъти подред, без да ми натовари бюджета осезаемо.

                        Сега без майтап - миналия месец върнах едно конте, беше си наумил да прави огромен проект. Не работя с такива. Дори не знае какво иска, и не спря да ми натрапва парцалки и Айфони! Ега ги оценя, като компенсация за останалото.
                        Последно редактирано от Ivan Terziev; 23-08-18, 21:27.

                        Коментар


                        • От: За дългия живот на вещите

                          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                          Алекс, Тропчо сега и ти... Да ме променяте, и друга няма! Да ме променяте по ваще калъпи, че да си купя Айфон, дето той да решава как да ми върши работа, не аз да решавам. Да не е заразно това вашето?
                          Айфон как точно се връзва с вложени пари?
                          Знаех си, че съм голтак и босяк! По дрехите посрещаш - по дрехите изпращаш! Като хукна за кредита, че да се издокарам у дрехи колкото тука дават за кола - ще ти стана мил и драг. От босяк ще порасна в Пурко!
                          Пак ирония, мога да се облека "марково" няколко пъти подред, без да ми натовари бюджета осезаемо.
                          А променяме те,ти си задълбал и отплеснал отдавна,съвет просто.

                          Айфона казах,че няма да ти го обяснявам,на мен това ми спасява живота по 1-2 пъти на годината,на теб пред кафето най-много да ти се разлетият салфетките та няма да разбереш.

                          И аз мога да съм космонавт ма е на,зает съм и нямам време за лунни пейзажи.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: За дългия живот на вещите

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            А променяме те,ти си задълбал и отплеснал отдавна,съвет просто.
                            Искате да ставам като Пурко, това го схванах. Ма не ме кефи идеята.
                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Айфона казах,че няма да ти го обяснявам,на мен това ми спасява живота по 1-2 пъти на годината,на теб пред кафето най-много да ти се разлетият салфетките та няма да разбереш.
                            ...
                            Какво точно има Айфон в повече от останалите? На таблета си имам 7 вида навигация, за Айфон едва ли пишат толкова неща. Хеле пък в темата за дългоживеещите вещи... Че те ги скапват нарочно, за капак и батерията не се сменя без сервиз.

                            Коментар


                            • От: За дългия живот на вещите

                              Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                              Какво точно има Айфон в повече от останалите? На таблета си имам 7 вида навигация, за Айфон едва ли пишат толкова неща.
                              Ми имам апове за айфона с които работя,ако сега ги платя ще са по 50 кинта на година и за 6 апа 300 кинта,за 2 години колко го ползвам се изплаща телефона.

                              Сметна ли го?И то само това да беше.От всичките ябълки само на една отхапана и падна батерията и то защото редовно се включваше към зарядно за Айпад.

                              Доволен съм и то много,държат с години без проблем,а на твоя таблет не вярвам,ако си залагам живота то ще е заложен на ябълка.

                              Кьде ходиш с тия 7 навигации?
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: За дългия живот на вещите

                                Е те са безплатни
                                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X