Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За дългия живот на вещите

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За дългия живот на вещите

    Социалиста и с тебе ще се скарам май.

    Купи си качествено нещо и пак говори,аз от Пума проблеми не съм видял,а къде ги правят и кой ги шие слабо ме интересува / не никак,а просто слабо /.

    Като не ти харесва - МЕСТИШ




    Пума ми е якето,от Айпад ти пиша,Щил не си нося в морето
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: За дългия живот на вещите

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Социалиста и с тебе ще се скарам май.

      Купи си качествено нещо и пак говори,аз от Пума проблеми не съм видял,а къде ги правят и кой ги шие слабо ме интересува / не никак,а просто слабо /.

      Като не ти харесва - МЕСТИШ




      Пума ми е якето,от Айпад ти пиша,Щил не си нося в морето
      Няма кавга баце, аз съм изместил много отдавна.
      И поглед отвътре имам, и проба - грешка.
      Не робувам на марки. Едни други клети хора робуват. В буквалния смисъл.

      По-голям капиталист от мен едва ли познаваш. Ама капитализъм отдавна няма.
      Не е демокрация да вземеш от който му се работи, и да го дадеш на който не му се. Баси, как не мога да намеря точен цитат, дали не беше на Рейгън!

      9 от 10 кинта дето ми минават през ръцете са регулирани от няКОЙ. Отделно, че и самите кинти са "регулирани".
      Да не се обиждаме на социалисти!
      Последно редактирано от Ivan Terziev; 22-08-18, 22:11.

      Коментар


      • От: За дългия живот на вещите

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Социалиста и с тебе ще се скарам май.
        ....
        Ти, па! С кого си се скарал, та сега и с него?
        Факт! От Макдоналдс ми правят одит по 178 точки. Ползувам ли детски труд, хората работят ли извънредно, имам ли план за действие при кризисни ситуации и т.н. Та и от Пума може така да са направили. Аз само питам, ама Ванката си мисли, че го бъзикам, пък ти напрао го отряза. Остави го да са изкаже, човекът.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: За дългия живот на вещите

          И аз не робувам ма какво марково съм си взел е изкарало с пъти повече пред кучата марка та не ти схващам и аз тезата - на някой му плащали 5 кинта от Пума и за това Пума не била добре?Или пима яке е същото като Пумас Китай яке?

          Как да е,не ми отговаряй,тия разговори са ми закъснели с 35-40 години баси.

          Хубавото си има цена
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: За дългия живот на вещите

            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
            Ти, па! С кого си се скарал, та сега и с него?
            Факт! От Макдоналдс ми правят одит по 178 точки. Ползувам ли детски труд, хората работят ли извънредно, имам ли план за действие при кризисни ситуации и т.н. Та и от Пума може така да са направили. Аз само питам, ама Ванката си мисли, че го бъзикам, пък ти напрао го отряза. Остави го да са изкаже, човекът.
            Аз с никой,те се карат с мене,келеши разни

            То по неговата логика сите са маскари,само китайците са свестни,че им 5 лева якенцето.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: За дългия живот на вещите

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Аз с никой,те се карат с мене,келеши разни

              То по неговата логика сите са маскари,само китайците са свестни,че им 5 лева якенцето.
              Ох, мамин... глей да са не порежеш на ореола.
              Ванката купува евтинко, щото е на сметка. Ама ако трябва да бачка, продава се скъпо. Тааааааа, откъде тия евтинийки при тоя скъп труд? Не го сецвай, ся. Интересно ми е как я сглобява тая картинка.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: За дългия живот на вещите

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                ...
                Ванката купува евтинко, щото е на сметка. Ама ако трябва да бачка, продава се скъпо. Тааааааа, откъде тия евтинийки при тоя скъп труд? Не го сецвай, ся. Интересно ми е как я сглобява тая картинка.
                Едно научих в казармата (пу пу, строго забранена тема). Не е важно всички да са добре, важно е ти да си добре!

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Аз с никой,те се карат с мене,келеши разни

                То по неговата логика сите са маскари,само китайците са свестни,че им 5 лева якенцето.
                Почна като Чавдар да си доизмисляш каквото ти е в главата.
                Цена-качество има един параметър. Това гледам. Т.нар. маркови са по-зле по него. Айде ако хептен не те бъркат кинтите разбирам да си купиш нещо 4 пъти по-скъпо като в случая с косачката, че ми е пресен. Ама едва ли като си милионер ще мислиш баш за кефа на градинаря.
                Марките карат по инерция заради такива като тебе. Мен не ме греят, щото колегите писаха контролер за такъв двигател, и даже работи добре. Щил не са чували! Псувал съм ги поне няколко човекочаса!

                Коментар


                • От: За дългия живот на вещите

                  Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                  Едно научих в казармата (пу пу, строго забранена тема). Не е важно всички да са добре, важно е ти да си добре!


                  ...
                  Това не дава отговор на десетките въпроси, дето си напляскал в тоя форум. Застани и кажи, трябва да стане това и това. Всеки може да реве, не ми харесва онова и онова. Кво ся, клапан на горивото ли ти трябва?
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: За дългия живот на вещите

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Това не дава отговор на десетките въпроси, дето си напляскал в тоя форум. Застани и кажи, трябва да стане това и това. Всеки може да реве, не ми харесва онова и онова. Кво ся, клапан на горивото ли ти трябва?
                    След толкова години леко почнах да вдявам на какво казвате реване и мрънкане. Реване и мрънкане казвате на каквото не можете да опровергаете, И което не ви харесва. Логическо И.
                    Не ми трябва клапан, бръмчилката за 170 лева се представя перфектно засега. Еквивалентът за тая мощност и твърд кардан при "марковите" почва от 800 лева нагоре.
                    Няма оплаквания, основния ми ремонт е към 25 лева и куриер. И центровка няма. Карат по 5 г. при комшиите, затуй се престраших. 20 години ли очакваш "марково" без ремонт, че да си на сметка?
                    Оправям си се доволно, ама все ми заключват темите. Може би е трябвало наистина да рева че да останат, пък то няма за какво...
                    Ревете основно вие!

                    Коментар


                    • От: За дългия живот на вещите

                      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                      След толкова години леко почнах да вдявам на какво казвате реване и мрънкане. Реване и мрънкане казвате на каквото не можете да опровергаете, И което не ви харесва. Логическо И.
                      От десетия ти пост вдянах на какво казваш справедливост и/или логика. На тебе харесва ли ти?
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: За дългия живот на вещите

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        От десетия ти пост вдянах на какво казваш справедливост и/или логика. На тебе харесва ли ти?
                        На какво казвам? Не мога да ти чета мислите.

                        Коментар


                        • От: За дългия живот на вещите

                          Терзиев ви бъзика и вие му се връзвате.Човека трупа коментари и теми.Няма да се учудя,ако кандидатства за админ.
                          Дизелов Jeep, не е Jeep.

                          Коментар


                          • От: За дългия живот на вещите

                            Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                            Терзиев ви бъзика и вие му се връзвате.Човека трупа коментари и теми.Няма да се учудя,ако кандидатства за админ.
                            Слабо! Кандидатствах за собственик.
                            И да, аз за тия точки живея. Лайкчета, цифрички и зеленки точки. Затуй се боря, позна отведнъж!
                            Последно редактирано от Ivan Terziev; 23-08-18, 00:52.

                            Коментар


                            • От: За дългия живот на вещите

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Ох, мамин... глей да са не порежеш на ореола.
                              Ванката купува евтинко, щото е на сметка. Ама ако трябва да бачка, продава се скъпо. Тааааааа, откъде тия евтинийки при тоя скъп труд? Не го сецвай, ся. Интересно ми е как я сглобява тая картинка.

                              Не ме мисли мене,гледай себе си

                              И Ванката ми е все тая какво и защо купува,не съм съгласен с твьрдението му,че китаец резак е като Хускварна или Щил.

                              Кратко,да се разбира.......
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: За дългия живот на вещите

                                Да се спори с Иван Терзиев е като борба с глупак ! И да победиш , пак ще си окалян и сам ще се чудиш що си се занимавал . Огромна загуба на време и нерви ! Човека от всичко разбира , всичко може и винаги е прав ! За админ може и да не стане ама за политик е готов , от Атака ........................... Вечна опозиция и само чака келепира . Критикува и кат го попиташ как да се направи само казва : Не е така ама и не знам как да бъде .
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X