Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За дългия живот на вещите

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За дългия живот на вещите

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    На компютьрджиите им се трошат комповете хахахахаха

    Няма се стягате ма е смешно,е на брата блендера преди 5 дни изкара 3 чаши маргарити,на четвьртата отказа та минах на бира.Компове няма,тъпо копче с електромотор........да ама не,да има кой да се занимава та да го връща в магазина.
    За протокола- блендера изкара 2 маргарити, а не 3. Марка BRAUN. Уж хубав. Засилих им го обратно.


    Тъпата кола дето искала да и се обучавал компютъра с новата ръчка на скоростите я закърпвам и заминава на първия дето даде какви да е $. Минавам на 20 годишно със шаси. И го поправям с чука. Щот съм тъп.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: За дългия живот на вещите

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      За протокола- блендера изкара 2 маргарити, а не 3.
      Вие явно сте намерили някакви радикални калпазани дето ви знаят че каквото и да ви се счупи ще сте далече и няма да можете да го върнете и да им го биете в главите.

      Иначе не си обяснявам.

      Жената наскоро си купи някакъв блендер и гледам че бучи през 4-5 дни с него. Предния изкара повече от година - не 10 като по-предния ама поне беше по-сгоден.

      Коментар


      • От: За дългия живот на вещите

        Ясене- Влизам в Амазон, чета отзиви от навалицата, хубав, купувам. Идва в нас, сипвам лида и джунджурийките, натискам копчето, работи. Изключвам го, сипвам пак, натискам и... копчето хлътва навътре и до там. Мислех да го заритам като предния, ама жената го грабна преди да му тегля шута.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: За дългия живот на вещите

          Ясно. Теглил късата клечка.

          В това отношение пазарът у нас е малко по-. Ама малко.

          В смисъл че се продава по-малко разнообразие и отзиви може да се прочетат не само от платените и платените са некадърни и си личат.


          Баси, допи ми се маргарита заради вас.

          Коментар


          • От: За дългия живот на вещите

            Аз знаеш ли какъв имам?С Т Р А Ш Е Н,след като жената и бабата купиха един без аз да съм там и взе,че клекна като бях се включих на къс пас.2 коня ли беше,3 ли.......ма не го чакам да се развьрти па да набере обороти па нам си кво,8-10 моркова със сложа на куп ги прави на сокче.

            Няма да казвам колко тежи,колко е голям,колко струва ма ще спомена,че можеш да си го ползваш в средно голяма кръчма.

            Да псувам ли ЗАЩО в 21 век човек трябва да вземе бетонобъркачка за блендер и 5 маргарити на кръст или да се примиря с нещо за 100 долара което кляка на третата защото.......така било нормално.

            Кьсата клечка може,еле ако не кляка какво да е кое барнеш,НО ако кляка всичко то не е кьсата клечка.

            И молим ви се,кафе знам как се прави както и маргарите,не съм аз куция
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: За дългия живот на вещите

              Венци малкия разправя че каквото пипнете се чупи и сте каръци. Не ви вярвам.

              Коментар


              • От: За дългия живот на вещите

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                Ясене- Влизам в Амазон, чета отзиви от навалицата, хубав, купувам. Идва в нас, сипвам лида и джунджурийките, натискам копчето, работи. Изключвам го, сипвам пак, натискам и... копчето хлътва навътре и до там. Мислех да го заритам като предния, ама жената го грабна преди да му тегля шута.
                По който повод: Колега. На среща с клиенти от Форчън 100. CIO-то присъства. По средата на презентацията фирмения комп му се строши спектакуларно. И то наше фирмено производство лаптоп. Част от сделката беше за доставка на лаптопи. Излезе от залата, хласна боклука в плочките и му скачаше трупешката отгоре с викове "умри гад!". Последно предупреждение за уволнение за уронване престижа на фирмата...

                Коментар


                • От: За дългия живот на вещите

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Венци малкия разправя че каквото пипнете се чупи и сте каръци. Не ви вярвам.
                  Мани го Венци,лъже като циганин,ако беше така да съм умрял 5 пьти до сега.

                  Просто като видя пластмаса да опира в пластмаса и се сещам за Венци,баси каръка е тоя човек
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: За дългия живот на вещите

                    Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
                    По който повод: Колега. На среща с клиенти от Форчън 100. CIO-то присъства. По средата на презентацията фирмения комп му се строши спектакуларно. И то наше фирмено производство лаптоп. Част от сделката беше за доставка на лаптопи. Излезе от залата, хласна боклука в плочките и му скачаше трупешката отгоре с викове "умри гад!". Последно предупреждение за уволнение за уронване престижа на фирмата...
                    Не искам да казвам на колко съм им скачал трупешката отгоре, имам причина да не ме освидетелстват “психически лабилен”, ще ми приберат оръжията и капитанското... Ама как ти олеква като му видиш пружинките отвътре! Кееееф! Жената вече си знае, изскубва ги бързо от тока, да не ме тресне за едното нищо.

                    Ясене, Венци не е прав! Имам една Хонда, 18 години вече само газ. Ама ги няма глезотиите. Ей сега единия от Мерцедесите на жената ме ядоса, и за единия принцип го разкарвам. Ще взимам десетина годишна Секвоя /Тойота/. И от сега знам как окачването излиза с чука и си слагам “обикновенни” Old Man Emu. Пък нека се цупи някакъв си компютър. Аман от умни коли!
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: За дългия живот на вещите

                      Виж там една Тутка и за мене.5.7 така от по-новите та да държи едни десетина години и горница поне.

                      На Хондето лагери на скоростите сменя и съединител с по-як,помня аз,да държала на прекъсвач,че нямала оборотомер.

                      Идвам си след 5 дни и отиваме за Тутки,мерници след 2000 година не искам да виждам.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: За дългия живот на вещите

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        ... Аман от умни коли!
                        От тебе взех един лаф и много работа върши: Проста кола и умна жена. Много обяснения съкращава.
                        Последно редактирано от Ясен; 19-08-18, 09:40.

                        Коментар


                        • От: За дългия живот на вещите

                          Вчера си поправих кафе-машината Electrolux made in China, 11-годишна. Това й е трета поправка - първо я поправи тъстът ми (ама беше млад - само на 80 години ) после аз й сменях някакви уплътнения (купих и резервни, ама вече не знам къде съм ги забутал...), накрая престана да нагрява. Дюкян за ел. ремонти отказа да я вземе - "била фрашкана с електроника и някой контролер е дал фира" Добре, че има "туби" та видях клипче как се отваря. Оказа се слаботоков кабел (сигурно към датчик за температура) с нагар, зачистих го и
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: За дългия живот на вещите

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            От тебе взех един лаф и много работа върши: Проста кола и умна жена. Много обяснения съкращава.
                            Експлоататор си ти,само гледаш да ги гърчиш
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: За дългия живот на вещите

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Вчера си поправих кафе-машината Electrolux made in China, 11-годишна. Това й е трета поправка - първо я поправи тъстът ми (ама беше млад - само на 80 години ) после аз й сменях някакви уплътнения (купих и резервни, ама вече не знам къде съм ги забутал...), накрая престана да нагрява. Дюкян за ел. ремонти отказа да я вземе - "била фрашкана с електроника и някой контролер е дал фира" Добре, че има "туби" та видях клипче как се отваря. Оказа се слаботоков кабел (сигурно към датчик за температура) с нагар, зачистих го и
                              ЧСИ да ремонтира 11 г. кафемашина. Да го видя - пак не вярвам!

                              Коментар


                              • От: За дългия живот на вещите

                                Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                                ЧСИ да ремонтира 11 г. кафемашина. Да го видя - пак не вярвам!
                                А прдставяш ли си колко пари щеше да изкара, ако я беше оставил на някой специалист дето това му е работата да я поправи и как нямаше да си загуби времето. Ама ей на, не си цени труда и времето. И ЧСИ - та са ни калпави. Квито ни длъжниците -такива и ЧСИ - та. Сите професионалисти.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X