Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малоумни политици, слаба държава............

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Малоумни политици, слаба държава............

    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
    Гагич, стига са прай, подписало се е лице, което никога не е живяло на посочения адрес. Отделно дето хартиената комуникация е най-ненадеждната и най-скъпа. Що не пратят един мейл, ако искат да предотвратят тая ОПГ, или една шайба барем...
    Записът на заповед е заместител на разбойничеството. Не за друго, ами защото хората спряха да размъкват пари из горите. Все някакъв начин трябва да има да им ги ограбиш!
    Ти си роден за законодател. Пренаписваш 2-3 процесуални кодекса и 5-6 материални закона и си решаваш проблема както го виждаш ти.
    Ще промениш и осигурителната система на България от солидарна на капиталова. Как да стане, ще прочетеш в Гугъл. Достатъчно ти е.

    P.S. Абе откога ви казвам аз, че половината чаркове под капаците на колите са само за да пълнят гушите на пеликаните от автомобилната индустрия, ама вие ме подминавате като на Витошка.
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • От: Малоумни политици, слаба държава............

      Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
      ...
      P.S. Абе откога ви казвам аз, че половината чаркове под капаците на колите са само за да пълнят гушите на пеликаните от автомобилната индустрия, ама вие ме подминавате като на Витошка.
      Нека да кажем, че подозренията ти имат някои факти в своя подкрепа.

      Коментар


      • От: Малоумни политици, слаба държава............

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Нека да кажем, че подозренията ти имат някои факти в своя подкрепа.
        И да са ми верни подозренията, ще караш ли кола на която аз съм махнала излишните чаркове по мое усмотрение?
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • От: Малоумни политици, слаба държава............

          Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
          И да са ми верни подозренията, ще караш ли кола на която аз съм махнала излишните чаркове по мое усмотрение?
          А ти ще влезеш ли в дело, ако АЗ съм редактирал основно написаната от теб ИМ?

          Коментар


          • От: Малоумни политици, слаба държава............

            Аха. Всеки разбира от всичко и има само права.
            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

            Коментар


            • От: Малоумни политици, слаба държава............

              Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
              Нещо се дезориентирах. Все си мисля, че ЧСИ не може да изпълнява на база гола ЗЗ, а на ИЛ, издаден от съд?
              За съдиите пиша.
              Имаше случай на ИЛ срещу лице, което никой съдия не намерил за нужно да свери туй ЕГН било ли е клиент на ТоплоСофия.
              та поне на поглеждат ЕГН-то мяза ли му подписа с нещо,
              па да се сещат и че суми над 10х. лв задължително са по банка, та представящия ЗЗ да покаже банковия трансфер по "заема", такива досадности.

              Има случай и на назначен синдик, на база на несъществуващи загуби, ей тъй щото така невидял/неразбрал и решил съдията.
              Последно редактирано от DBRS; 30-06-18, 15:53.
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                Ти си роден за законодател. Пренаписваш 2-3 процесуални кодекса и 5-6 материални закона и си решаваш проблема както го виждаш ти.
                Ще промениш и осигурителната система на България от солидарна на капиталова. Как да стане, ще прочетеш в Гугъл. Достатъчно ти е.

                P.S. Абе откога ви казвам аз, че половината чаркове под капаците на колите са само за да пълнят гушите на пеликаните от автомобилната индустрия, ама вие ме подминавате като на Витошка.
                Законите не са лоши, просто НЕ се спазват. Или се спазват избирателно.

                Коментар


                • От: Малоумни политици, слаба държава............

                  Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                  Законите не са лоши, просто НЕ се спазват. Или се спазват избирателно.
                  ..каза човекът, който преди няколко поста се похвали, че заобикаля КСО.

                  Гледай да привлечеш в революционните редици и DBRS, на който звездите отчетливо му говорят на правна тематика. Ще е много полезен.
                  Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                  Коментар


                  • От: Малоумни политици, слаба държава............

                    Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                    И да са ми верни подозренията, ще караш ли кола на която аз съм махнала излишните чаркове по мое усмотрение?
                    Впрочем със законите е същото.

                    Обобщено е във оня виц "... с душата си усещам че е литър, но не мога да го изразя математически"

                    Истината е че сме заобиколени от зле свършена работа.

                    Коментар


                    • От: Малоумни политици, слаба държава............

                      Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                      ..каза човекът, който преди няколко поста се похвали, че заобикаля КСО.

                      Гледай да привлечеш в революционните редици и DBRS, на който звездите отчетливо му говорят на правна тематика. Ще е много полезен.
                      Какво ще рече заобикаляне, според теб? Всичко е законно, иначе няма да го напиша тук.

                      Коментар


                      • От: Малоумни политици, слаба държава............

                        ... нещо се бъгна

                        Коментар


                        • От: Малоумни политици, слаба държава............

                          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                          davc, не винаги ако не осигуряваш работника си е кражба. Примерно сме се разбрали да ме осигурява на минимална, и аз съм ОК....
                          А реалната е различна?
                          Ivaneee, Ivane....
                          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                          Коментар


                          • От: Малоумни политици, слаба държава............

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Не бъди толкова сигурен!






                            И, в същност, това звучи съвсем реално. Защото Топлофикация са айдуци и цакат клиентите си когато и както могат. Като имаш някакво (реално или измислено от тях) дребно задължение известно време ти начисляват наказателни лихви за забава, а после могат да те сложат на шейната. За разлика от абонатите, те нямат проблем да предприемат действия и за дребни суми, за които ти или аз посмъртно не бихме могли да заведем дело. И целта не е дребното задължение, а това, което ти трупват отгоре във вид на юристконсултски разходи по делото, каквите те реално нямат, защото юристите са им щатни на заплата.

                            Нещо ми се върти спомен, че май за 1 година бяха събрали къде 10-на милиона по този параграф ...
                            Потвърждавам. Осъден съм от Топлофикация на две инстанции за сметка от 41 лв. (изравнителна, на продаден апартамент), с 300лв. Юрисконсултско “възнаграждение”, въпреки неколкократните ми опити да им платя, ако се откажат от това си възнаграждение.
                            На първа инстанция беше определено възнаграждение на експерт в размер на два пъти по 400лв., за анализ на задъление
                            от една фактура, като съдът методично отхвърли възраженията ни за малка фактическа сложност.
                            За паралел, по дело във ВАС срещу решение на ДКХ исканото възстановяване на хонорар в размер на 2000лв. беше намален от съда до 350лв.

                            Офисът на Омбудсмана беше уведомен и върна официален отговор, който притежавам и мога да споделя, ако е интересен някому.

                            Коментар


                            • От: Малоумни политици, слаба държава............

                              Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
                              Офисът на Омбудсмана беше уведомен и върна официален отговор, който притежавам и мога да споделя, ако е интересен някому.
                              На мен ми е интересен.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                                Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
                                ...
                                Офисът на Омбудсмана беше уведомен и върна официален отговор, който притежавам и мога да споделя, ако е интересен някому.
                                Давай, нека се види, че мафията не е чак толкова всемогъща. Или пък е?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X