Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малоумни политици, слаба държава............

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Малоумни политици, слаба държава............

    Признай си. Количеството отрови е точно " незнайно" и Тчк.
    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

    Коментар


    • От: Малоумни политици, слаба държава............

      Няма да призная подобно нещо. Не и в присъствието на Терзиев.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Малоумни политици, слаба държава............

        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
        Плахо отивам да вечерям. Ако утре не пиша във Форума, значи съм паднал свидна жертва на Монсанто и жидомасоните... Ама немой да ме жалите.. со конье да не тропате, ама тропате... обичам си всички... бе отивам да вечерям...
        Твоите ризи бяха от читавите. Спи спокойно.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Малоумни политици, слаба държава............

          Стиа с тиа ризи бе - ние ги скъсааме. Къде са следващите, къде са гащите. Ти кво - еколог и природосъобразник/натуралист. Ш'одим по марулено лИсто.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Малоумни политици, слаба държава............

            Смокиново.

            На Терзиев още кога кога учтиво му предложих махало... ))

            Търговска марка "изпод махалото на Терзиев" е много по-евтина и нормативно безопасна от претенции за резултати от обезлелина някаква "лаборатория"....
            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

            Коментар


            • От: Малоумни политици, слаба държава............

              Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
              Уповаваме се на Монсанто (по идея на мотото на долара)!

              Ааааа! Монсанто вече го нЕма....
              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
              Джон Кенеди

              Коментар


              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                Не. Ти ми боядиса ризата. И ф порцеса си избълвал незнайно количество отрови по невинната природа.
                Ей, колко злопаметен Аптекар.

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                В интерес на истината, човекът искаше ризата натюрлих, с все нишестето по нея, което щеше да спаси поне ято корморани, тормозещи "Сладководно рибовъдство", в което съм акционер, благодарение на Приватизацията.
                Уви, до такава колекционерска риза се докопа един, единствен и предполагам, че не е много доволна жена му.
                Моята жена е взета от ей тая приказка:
                https://chitanka.info/text/20381-kak...o-vse-e-hubavo
                и предполагаш неправилно.

                Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                Признай си. Количеството отрови е точно " незнайно" и Тчк.
                Ако говориш за вятърния, количеството отрова вероятно е знайно и е дестилат от ферментирало зърно.

                Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                Ааааа! Монсанто вече го нЕма....
                Нема, нема, колко да го нема? Купи го Байер - с все ГМО-тата, глифозатите, адвокатите и жидомасоните. Сега човек не знае кое какво е.

                Коментар


                • От: Малоумни политици, слаба държава............

                  Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                  https://btvnovinite.bg/kriminalno/za...-falshiva.html
                  Те тия. Има стотици такива случки. Ако не са и повече.
                  Не е Блиц, не е Пик, няма хеликоптери. Само пенсионерка, дето разбрала чак като и източили сметките. Лично познавам 10-тина такива. Верно, не са ги дали по БиТиВиТу.
                  ЧЕкай сега!Совите не са това, което са. в посочениете случаи, не виждам другаря Гагич да има нещо общо? Че си има кирливи ризи, той си знае. В случая ЧСИ са само една бръмка, да не кажа последната по веригата. За да убиеш змия,какво се прави? Отсичаш и главата, та продължи да копаеш бът чейндж дъ директшън, май френд.

                  п.с както ги гледаш тия където ревът, няма,няма и метнат едни 100-200 камъка през балкона на някой кирлив мангал, и после ревът каТ саранска мечка ...

                  Коментар


                  • От: Малоумни политици, слаба държава............

                    Терзиев, ставаш смешен вече. Фалшивата запис на заповед може със същия успех да бъде приведена в изпълнение и от държавен съдебен изпълнител. Това е така, защото въз основа на нея се издава акт на български съд, който по същество служи за да се задейства процедурата, а не самата запис на заповед. Нещо повече, органа пред който е депозиран този акт на съда, дали частен или държвен няма право изобщо да преценява каквито и да е обствоятелства по него, а е длъжен д предприеме действия. Та ако до тук това е станало ясно, може ли да питам, ти точно за какво се бориш? Знаеш ли какво точно искаш. Ако искаш да се махнат частниците, искаш да станат държавни ли? Стана ясно, че някой някога ти е удържал нещо от заплатата. Несправедливо те осъдиха ли? Какъв точно е проблема опитай се да обясниш като нормален човек, не с цитати от жълти вестници.

                    Коментар


                    • От: Малоумни политици, слаба държава............

                      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                      Терзиев, ставаш смешен вече. Фалшивата запис на заповед може със същия успех да бъде приведена в изпълнение и от държавен съдебен изпълнител. Това е така, защото въз основа на нея се издава акт на български съд, който по същество служи за да се задейства процедурата, а не самата запис на заповед. Нещо повече, органа пред който е депозиран този акт на съда, дали частен или държвен няма право изобщо да преценява каквито и да е обствоятелства по него, а е длъжен д предприеме действия. Та ако до тук това е станало ясно, може ли да питам, ти точно за какво се бориш? Знаеш ли какво точно искаш. Ако искаш да се махнат частниците, искаш да станат държавни ли? Стана ясно, че някой някога ти е удържал нещо от заплатата. Несправедливо те осъдиха ли? Какъв точно е проблема опитай се да обясниш като нормален човек, не с цитати от жълти вестници.
                      Вие с Гагича да не сте братя?

                      Коментар


                      • От: Малоумни политици, слаба държава............

                        Защо отговаряш на въпроса с въпрос? Орева орталъка срещу иззедниците. Питам, тая ваща секта, на която ходите да се събирате и протестирате, обсъждате ли какви искания имате? Дай да ги чуем, сигурно са справедливи. Повтаряш "ела на срещата има документи". И пак питам, щото наистина съм потресен. Ти от висотата на кое преценяваш достоверността, основателността на навежданите факти с тия документи? За да кажеш, че тия дето вадят документите са несправедливо осъдени или жертва на измама ти имаш значи някакви познания в областта, за да го прецениш? Играете си там на съд ли какво?
                        Това ващо прилича, все едно аз да отида на заседание на медицинския одит, и да взимам отношение по въпроси свързани с някакво назначено лечение. Според тебе, нормално ли е без да имам каквито и да било медицински познания!? Разбира се мога да нося със себе си някаква епикриза ...

                        Коментар


                        • От: Малоумни политици, слаба държава............

                          Ангелов, поне 3 пъти написах на Гагича, че не ща крадливо ДСИ на мястото на крадливо ЧСИ.
                          Друго какво - идват хора, ощавени от един и същи ЧСИ, и един и същи адвокат. Вземат им къщите на поточна линия. Отиваш в банката и припадаш, щото някой ти източил кинтите, осъдил, и не си направил труда да те уведоми. Хем ти взели апартамента, хем и заем ти оставили да има за децата.
                          Ако още не разбираш проблема - не питай повече, че ще стане като оная тема за качеството на храните.
                          Не знам какъв е смисълът от заключването на теми, ама емпирично забелязах, че понякога се случва като почнем по 3 пъти да си обясняваме едно и също. Ако ти отговоря като на Гагича ще стане четвърти път.
                          Какви познания да имам, като видиш 10 човека да развяват фалшиви документи, дори подписите не съвпадат. Ама ги осъдили.
                          Никой не е по-сляп от тоя, дето не иска да види.
                          В тая открадната от мафията държава собствеността не е защитена. Ако ми потръгне бизнеса се изнасям оттук, щото на дърти години едно дето пенсия няма да видя, друго че може и къщата да ми вземат, без да подозирам. Не ме влече да стана клошар, разсъждавайки по юридически казуси.

                          Коментар


                          • От: Малоумни политици, слаба държава............

                            Тоест това, което ти искаш е да няма орган, който принудително да събира задължения. Това е едно добро начало. Другото, което искаш генерализирано звучи като желание на "мис вселена" - "да няма хора пострадали от престъпления". Много благотворителна кауза - напълно подкрепям!

                            Какви познания да имам, като видиш 10 човека да развяват фалшиви документи, дори подписите не съвпадат. Ама ги осъдили.
                            А това не знам как да го коментирам. Ти знаеш ли колко маса народ се подписва днеска така - утре онака?
                            Познавам лично "тарикати", които се подписват по начина различен от техния, когато подписват договори с целта утре да се отрекат от подписа си. Дори науката има вече собствено понятие за тия явления, нарича се "автоподлог". Въобще осъзнаваш ли нещата колко са сложни и колко изобщо не се свеждат до въпросите, които обсъждате на вечеринките си?

                            Коментар


                            • От: Малоумни политици, слаба държава............

                              Първоначално публикуван от Борислав Ангелов Преглед на мнение
                              Тоест това, което ти искаш е да няма орган, който принудително да събира задължения. Това е едно добро начало. Другото, което искаш генерализирано звучи като желание на "мис вселена" - "да няма хора пострадали от престъпления". Много благотворителна кауза - напълно подкрепям!
                              Това което искам е съдия изпълнителите да спазват закона. Разгледал съм огромно количество документи покрай тия протести. И аз като тебе се съмнявах, каквато ми е натурата по принцип. Без да съм юрист мога да ти кажа, че дори бегло не спазват закона. Газят го с калните ботуши, и вземат дори единствено жилище, което по принцип е защитено.
                              В ЕСГРАОН имат предостатъчно информация да се свържат с потърпевшата, дето и цитирах случката. Ама не, намират я чак след като дойде време за плячката, законът са го оставили на такива като тебе да разсъждават по витиевати хипотези.

                              Коментар


                              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                                Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                                Това което искам е съдия изпълнителите да спазват закона. Разгледал съм огромно количество документи покрай тия протести. И аз като тебе се съмнявах, каквато ми е натурата по принцип. Без да съм юрист мога да ти кажа, че дори бегло не спазват закона. Газят го с калните ботуши, и вземат дори единствено жилище, което по принцип е защитено.
                                Явно познаваш "закона". Умееш да го тълкуваш и познаваш практиката по прилагането на определени норми от "закона" към определени факти. Кой закон познаваш така добре, би ли пояснил, че имам нужда от няколко консултации със знаещи и можещи хора. Например ме интересува има ли случай при които т.нар. единствено жилище не е защитено? Къде в кой закон го пише това? Къде пише какво е жилище?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X