Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малоумни политици, слаба държава............

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Малоумни политици, слаба държава............

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    В моята дейност, за разлика от дейността на Даника (ся ще кажете, че пак въвличам невинни люде в машинациЙте си) където недоволните са 50 % (винаги имаме една спечелила и една загубила делото страна), недоволните при ЧъСъЙ са обикновено 100 % Длъжниците пищят, че било престъпление да ги караш да плащат, кредиторите се мръщят, "Що галиш тоА @#@%^& длъжника с перце, кво се церемониш с него, настъпѝ го, изстискай го като лимон!!! Нема го чекам цял живот да снася по 10 %, фен съм на Queen!!!"
    УдриЙ Гагич! Не рачИ да дойдеш по протестите, да ги видиш тия на живо. Не можело било, не давали, държавен човек бил ЧСИ ... Само драсни ЛС и те водя в офисите на пострадали, дори няма да обаждам кой си! Ще ти покажат документи и ще ти разкажат подробно. Имам и координати на "физически лица", демек пенсионери дето са им ограбили целия живот, че и на децата им! Май живееш в паралелна вселена! На един дядо баш зад районния съд вземат апартамента, щото Топлофикация имала претенции към него, пък той няма дори тръби на парно вътре! По 200 лв./мес. за радиаторче ми обаждат, иначе 90 лв./мес. ако го махнеш.
    90 кинта на месец ако не им ползваш услугите. И ЧСИ го почнаха!
    Познавам и такива с 300 лв./мес. само за рекет сградна инсталация.
    https://www.blitz.bg/article/27392
    Катя Демерджиева: Два пъти ме биха в кабинета на съдия изпълнител, а аз съм сляпа! Частният съдебен изпълнител от Стара Загора Кръстьо Ангелов и неговият ортак – казанлъшкият ром Калчев, ми взеха апартамента с фалшиви документи
    Последно редактирано от Ivan Terziev; 28-06-18, 18:00.

    Коментар


    • От: Малоумни политици, слаба държава............

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      ..., недоволните...са обикновено 100 % ...
      Аз сам успявам да го докарам до поне 150 - 200% недоволни... понякога даже до 250%, че и в редки случаи до 300-350% недоволни...

      Е, за върховите резултати се старае цял екип де.... )))


      Аматьор
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар


      • От: Малоумни политици, слаба държава............

        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
        УдриЙ Гагич! Не рачИ да дойдеш по протестите, да ги видиш тия на живо.
        https://www.blitz.bg/article/27392
        Ама ти си въртиш едни три линка + едно клипче и това е. Не рачи да провериш какво е работил въпросният ЧъСъЙ преди да стане такъв?
        А и това:
        ...пенсионери дето са им ограбили целия живот
        как ли кореспондира с това от линка:
        Историята започна преди няколко години, когато със съпруга ми решихме да си купим малко жилище в Слънчев бряг...
        Бедни пенсионери, за леП немат пАре... Те ЧъСъЙ-те само на таквиз налитат...
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Малоумни политици, слаба държава............

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Ама ти си въртиш едни три линка + едно клипче и това е. Не рачи да провериш какво е работил въпросният ЧъСъЙ преди да стане такъв?
          А и това:

          как ли кореспондира с това от линка:
          Бедни пенсионери, за леП немат пАре... Те ЧъСъЙ-те само на таквиз налитат...
          Кво ме интересува какво е работил ЧСИ преди това? Интересува ме що не е в панделата.
          И какво, някой си купил кутийка в Слънчака, и вече стана мръсна буржоазия? Престъпление ли е това? Освен това там не е скъпо.

          Не на всички мога да ти извадя линк, повечето се страхуват да излизат по медиите. Като не идваш на протеста няма друг начин да ги видиш.

          Бий гиди дръти богаташи, да не остане и един де не платил рекета на Топлофикация! Ем седят на студено, ем плащат половината пенсия за нищо!
          http://toploizmamata.free.bg/sgradnainstalacia.html

          Коментар


          • От: Малоумни политици, слаба държава............

            Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
            Кво ме интересува какво е работил ЧСИ преди това? Интересува ме що не е в панделата.
            И какво, някой си купил кутийка в Слънчака, и вече стана мръсна буржоазия? Престъпление ли е това? Освен това там не е скъпо.
            Има много голямо значение и по-горе писах защо. Ти искаш да се върне старото положение - съдебното изпълнение да се провежда от милиционери. Тогава обаче нито "БлиЗ", нито "ШоЛ" биха смеяли да отразяват каквото и да било.
            А хора, които си купуват "ваканционни имоти" хич не са бедни пенсионери, едвам връзващи двата края, тормозени от безчинстващи ЧъСъЙ, както непрекъснато се тръби.
            Като стана дума за милиционери, твоя приятел Ивайло Илиев, знаеш ли с какво се е занимавал по ТЗВ-време?
            А, ето и ти и един линк от "референтната медия" https://www.blitz.bg/obshtestvo/stol...ews497403.html
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Малоумни политици, слаба държава............

              Да речем, в моят мръсен дребнобуржуазен казус аз не оспорвам, че все нещо дължа на НАП .... )) Е, за размера ще си говорим допълнително, и от коя точно от блокираните сметки да си го удържат - също... )) междувременно необходимите мерки за ограничаване на щетите са си предприети, и теде.... ) Ако се беше обадил човекът - даже и щяхме да се разберем,.... Пък сега- ще ми е някъде до средата на другата седмица гадно... ((


              Баси държавата, така беше, нали? ))))
              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

              Коментар


              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Има много голямо значение и по-горе писах защо. Ти искаш да се върне старото положение - съдебното изпълнение да се провежда от милиционери.
                Гагич, вече мисля, че умишлено ми преиначаваш думите. 3 пъти ти написах, че искам да спазват закона, както го искат от мен. Все ми е тая дали ЧСИ или ДСИ. Собствеността е уж гарантирана по закон. У ВИена видях един надпис на латински "законността поражда държавата", или нещо подобно. И като няма държава - да не ми търсят 65% данъци, и да не ми забраняват пистолет.
                Тогава обаче нито "БлиЗ", нито "ШоЛ" биха смеяли да отразяват каквото и да било.
                Май си търсиш извинения, хем и БиТиВи ти дадох.
                А хора, които си купуват "ваканционни имоти" хич не са бедни пенсионери, едвам връзващи двата края, тормозени от безчинстващи ЧъСъЙ, както непрекъснато се тръби.
                Който има пари за мизерна кутишка на мизерния слънчак - директно в Белене, като враг на народа! И за 2 крави и 5 биволици са убивали, колко му е!
                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Като стана дума за милиционери, твоя приятел Ивайло Илиев, знаеш ли с какво се е занимавал по ТЗВ-време?
                А, ето и ти и един линк от "референтната медия" https://www.blitz.bg/obshtestvo/stol...ews497403.html
                Евала, туй съм го пропуснал, благодаря. Та с какво се е занимавал по ТЗВ?

                Коментар


                • От: Малоумни политици, слаба държава............

                  Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                  Пък сега- ще ми е някъде до средата на другата седмица гадно...)
                  Непоправим оптимист
                  Къде престолоседи височайшият? На "Триадица" или на "Цар Борис" ?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Малоумни политици, слаба държава............

                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    Непоправим оптимист
                    Къде престолоседи височайшият? На "Триадица" или на "Цар Борис" ?
                    Винаги. Освен това имам нЕкои основания. )))

                    И...Височайши? Това за човече, дето си кюта ПСИ без даже да му стиска да излезе на деловият простор на ЧСИ-тататататта )))
                    Сюрьозно? ))


                    Триадица, разбира се. На тавана.

                    Борис предполагам е само за Софиянци?
                    Последно редактирано от deyan_h; 28-06-18, 19:07.
                    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                    Коментар


                    • От: Малоумни политици, слаба държава............

                      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                      Та с какво се е занимавал по ТЗВ?
                      Е, па служѝл е. "На ползу роду" като истЕнски патрЕот. Достоен български офицер, съгласно терминологията на форумЪт... от ДеСе-то

                      Мая Манолова брани "беден" длъжник с имоти за милиони и хеликоптер

                      Иначе в борбата с изедниците здравата му закваска и предишната работа си казват думата:

                      Въоръжени нахлуха в дома на Стоян Александров
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Малоумни политици, слаба държава............

                        Абре, Гаджич, абре, душко! Аз ли да ти ставам хадвукатин?
                        За да стигнат нещата до ЧСИ, значи някъде, някога, с някого... по независещи, от ЧСИ причини, са се сгомнясали. Въпросните Честни Симпатични Идеалисти само си вършат работата по дела, документи и прочее фърчащи, в най- общия случай, без да са виждали очите на ищеца, потърпевшия, ответника или когото и да било.
                        Терзиев в момента трупа критичната маса симпатии за бунтарското си поведение, почвам да му ставам фен. Само да хване границата на изпростяване.
                        А, къде в цялата тая схема са малоумните ни политици и държавата, мисля да не се произнасям.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Малоумни политици, слаба държава............

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Е, па служѝл е. "На ползу роду" като истЕнски патрЕот. Достоен български офицер, съгласно терминологията на форумЪт... от ДеСе-то

                          Мая Манолова брани "беден" длъжник с имоти за милиони и хеликоптер
                          Случи се да говоря с него точно кога сипваше на Маяма Нолова, беше пуснал преписка с/у нея в прокуратурата. Видях документа. Статията е откровена пропаганда, в полза на не знам си кого. Нека да го осъдят, да си спазват закона, не да се налага да занимава еврочиновниците, лично. Пускал съм линкове на ДЕСЕТКИТЕ нарушения по процедурите срещу Ивайло, ако искаш пак...

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Иначе в борбата с изедниците здравата му закваска и предишната работа си казват думата:

                          Въоръжени нахлуха в дома на Стоян Александров
                          Туй ли му е престъплението, теглил кредит? Нека да ги забранят, ще е голямо шоу!

                          Гагич, имаш откровена ненавист към гнилата буржоазия. Единия имал кимизарник на Слънчака, другият имал хеликоптер, някога. Народният съд не забравя! 150 000 $ струва средна ръка ново хвърчило, аз също се оглеждам за миниатюрно втора ръка.

                          Май ревеш за ТЗВ, затуй Му биеш метани от сутрин до мрак!

                          Коментар


                          • От: Малоумни политици, слаба държава............

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Абре, Гаджич, абре, душко! Аз ли да ти ставам хадвукатин?
                            За да стигнат нещата до ЧСИ, значи някъде, някога, с някого... по независещи, от ЧСИ причини, са се сгомнясали. Въпросните Честни Симпатични Идеалисти само си вършат работата по дела, документи и прочее фърчащи, в най- общия случай, без да са виждали очите на ищеца, потърпевшия, ответника или когото и да било.
                            Терзиев в момента трупа критичната маса симпатии за бунтарското си поведение, почвам да му ставам фен. Само да хване границата на изпростяване.
                            А, къде в цялата тая схема са малоумните ни политици и държавата, мисля да не се произнасям.
                            Извини ме, Тропче, ама може същото, но по живописно...
                            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                            Коментар


                            • От: Малоумни политици, слаба държава............

                              Гагич, посягате без свян и на най-святото, 'баси... Ей го на, някакво си чси продава

                              11972 бутилки с водка


                              11972, истинска, руска... Това колко кубика са? За 82 бона... А знае ли тоя Миленчо какво е коствало на Екосервиз да си ги набави?

                              Не може така, да знаеш, не е редно!

                              Коментар


                              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                                Докъде ли ше стигне тази тема ?!
                                ( май нещо за образованието ставаше въпрос по едно време )

                                Аз във форумния дух сядам с "пуканки и бира" ( в моя случай да се подразбира : с домашна ракия и еко домати и краставици еко ) да гледам сеир .
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X