Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малоумни политици, слаба държава............

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Малоумни политици, слаба държава............

    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
    И верно ли си пазиш цялата документация с 20 години назад, че и да можеш да намериш всяко едно нещо?
    Не бе, казах вече:
    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Такива, които могат да докарат нещата до ЧСИ (а то ЧСИ-то следва след съдилища и още какви ли не чудесии) - категорично.
    Хем си го и цитирал, пък не си го прочел...
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Малоумни политици, слаба държава............

      Чъсъй може да се случи на всеки. Застраховани няма. Най потърпевши са нискообразовани щото или много прости или много хитри

      Мен се оказа че ме преследва дъсъй за 20 кинта неправилно паркиране в Пловдив. Където въпросния месец не бях стъпвал. За съжаление ми трябваше една бележка та си ги платих. То и така и разбрах че ме преследва
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Малоумни политици, слаба държава............

        Мене пък ме викат в НАП да представям документи за доходи. Гагич, ако работата опре до чъсъи нещо отстъпки за съфорумници...?
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • От: Малоумни политици, слаба държава............

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          ...Те това почти изчерпва темата.....
          Тя темата почти се изчерпа още на 3-4 страница , ама ей на - ше стигне 30 .
          ..и то не за друго , ами щото си стъпи на познатия коловоз : кой пречи да сме като в Европа .
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • От: Малоумни политици, слаба държава............

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Не бе, казах вече:

            Хем си го и цитирал, пък не си го прочел...
            Прощавай, ама малко се съмнявам да вардиш с 20 години назад. Пък и туй ли трябва да е еталона - да доказваш, че си невинен? Да са си прибрали парите в 3 годишния срок, после ДГД.
            Но да, от ЧСИ и ОПГ покрай тях никой не е застрахован. Вплетени са като Ин и Ян.

            Коментар


            • От: Малоумни политици, слаба държава............

              Еми съмнявай си се - аз какво да направя (а бех и допълнил, че удостоверяването не е само касови бележки). Аз пък не просто се съмнявам, ами съм абсолютно сигурен, че никой не е осъден за 20 стотинки, камо ли последващи ексцеси.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Еми съмнявай си се - аз какво да направя (а бех и допълнил, че удостоверяването не е само касови бележки). Аз пък не просто се съмнявам, ами съм абсолютно сигурен, че никой не е осъден за 20 стотинки, камо ли последващи ексцеси.
                Маяма Нолова го спомена, сега колко е осъден е друг въпрос, ама нервите не си заслужават.
                Има много народ с откраднати апартаменти, и без прословутите 20 стотинки. Просто ОПГ с адвокати, съдии и ЧСИ. Идва като гръм от ясно небе. Разбираш чак като ти опразнят сметките, и вече си с огромен дълг. И филмче ви пусках как идват с полиция, а ЧСИ няма документацията за изземване, казва си го в прав текст. Качеството е прекрасно, ако искаш пак ще го пусна. Незаконни изземвания в стил гонене на кулаци. Мога да те заведа и при потърпевшия, приятел ми е от години. Ще видиш нещата от първо лице, с документи и печати.
                От няколко години ровя за имунизация срещу тая чума, и все още нямам 100% работеща идея. Само частични кръпки.

                Добрата новина е, че работата се размириса до ниво еврокомисия, и обещали да вземат мерки. Поне сега са ни до вратата, в НДК.
                Последно редактирано от Ivan Terziev; 25-06-18, 14:56.

                Коментар


                • От: Малоумни политици, слаба държава............

                  Също толкова абсолютно съм сигурен и че Мая Манолова не е споменавала такова нещо. Тя може да е всякаква, но толкова улава не е по никакъв начин.
                  Инак, разни провалили се мошеници, тарикати, афераджии, комбинатори, далавераджии и пр. които впоследствие реват - дал господ. Веднъж някога ти казвах, че и без друго познавам такива, вповече отколкото бих желал - няма нужда от повече.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Малоумни политици, слаба държава............

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Също толкова абсолютно съм сигурен и че Мая Манолова не е споменавала такова нещо. ...
                    Не бъди толкова сигурен!

                    "Топлофикация София" е осъдила клиентка да плати 325 лв. заради старо задължение от 21 ст., съобщи пресцентърът на омбудсмана Мая Манолова.

                    Сумата, останала неплатена от 2012 г., нараснала близо 15 пъти, след като към дълга бил прибавен хонорарът на юрисконсултите на дружеството. ...

                    „Топлофикация София” е осъдила своя клиентка да плати 325 лева заради задължение от 21 стотинки. Това съобщи омбудсманът на Републиката Мая Манолова, която присъства на заседание на Столичния общински съвет, където се разглеждаше бизнес-плана на дружеството. ...
                    И, в същност, това звучи съвсем реално. Защото Топлофикация са айдуци и цакат клиентите си когато и както могат. Като имаш някакво (реално или измислено от тях) дребно задължение известно време ти начисляват наказателни лихви за забава, а после могат да те сложат на шейната. За разлика от абонатите, те нямат проблем да предприемат действия и за дребни суми, за които ти или аз посмъртно не бихме могли да заведем дело. И целта не е дребното задължение, а това, което ти трупват отгоре във вид на юристконсултски разходи по делото, каквите те реално нямат, защото юристите са им щатни на заплата.

                    Нещо ми се върти спомен, че май за 1 година бяха събрали къде 10-на милиона по този параграф ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Малоумни политици, слаба държава............

                      Да сте чули 1 (една) дума на Маяма Нолова против колекторските фирми?
                      А-а-а-а, да сте чули за надлежно платен по банков път хонорар на... адвокат Ангел Найденов в размер 1,2 млн. ойро, платен от една голяма колекторска фирма?
                      Нищо-нищо, скоро атаките на Маяма ще бъдат отприщени с нова сила (и нов хонорар за адв. Найденов) и най-накрая гадните ЧъСъЙ ще бъдат премахнати. Иде туй (интересното е след 1-вата минута):

                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Малоумни политици, слаба държава............

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Не бъди толкова сигурен!
                        И, в същност, това звучи съвсем реално. Защото Топлофикация са айдуци и цакат клиентите си когато и както могат. Като имаш някакво (реално или измислено от тях) дребно задължение известно време ти начисляват наказателни лихви за забава, а после могат да те сложат на шейната. За разлика от абонатите, те нямат проблем да предприемат действия и за дребни суми, за които ти или аз посмъртно не бихме могли да заведем дело. И целта не е дребното задължение, а това, което ти трупват отгоре във вид на юристконсултски разходи по делото, каквите те реално нямат, защото юристите са им щатни на заплата.

                        Нещо ми се върти спомен, че май за 1 година бяха събрали къде 10-на милиона по този параграф ...
                        Знам за какво става въпрос (конкретния случай, предостатъчно се раздухва). Ама всъщност, хич не е за 20 стотинки (и не са 20, не защото са раздути с лихва). Недоплатена сметка (вярно с такава сума), но в главата на един компютър, това си е неплатена сметка. И се завъртяла въртележката. Така че, формулирано по начина, по който го представя Иван Терзиев, си е чиста проба случая с компютрите и компотите. Освен това, не е вярно и че може да те осъдят без да знаеш - може да те осъдят без да присъстваш, като през това време се правиш на ударен. И потърпевшите от коментираният случай, са били съвсем наясно, че нещо се случва, но нищо не са направили по въпроса (защо - те си знаят). Докато яйцето напънало на г@за.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Малоумни политици, слаба държава............

                          Абе, за всичко са виновни ЧъСъЙ. Виж кат останат само колекторите,

                          ...тогава, тогава, предвиждам такъв живот,
                          че само си викам "Дано".
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Малоумни политици, слаба държава............

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            ...
                            Е, няма да е задълго, докато се установи ФССП, но това сме го комиНтерНвали вече.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Малоумни политици, слаба държава............

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Е, няма да е задълго, докато се установи ФССП, но това сме го комиНтерНвали вече.
                              Eeee , дет се вика - взе ми думите от устата .

                              .... и един спецЯлен по здрав от Мая за Гагич ! (тая ше ви опрай вас !)

                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                Eeee , дет се вика - взе ми думите от устата .
                                Тогаз Андрешко ша види кон боб яде ли! Ще плаче за колекторите а споменът за ЧъСъЙ ще присъства само в приказните сънища-мечти.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X