Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Академик Ангел Балевски

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Академик Ангел Балевски

    Забравих, но мисля беше в Плевен.
    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

    Коментар


    • #17
      От: Академик Ангел Балевски

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      В кой - поточно?
      И къде - още поточно?

      И какво си правил там, и най-вече - какво си направил там, с което да се похвалиш тук?
      Цариградско шосе, пардон бул. "В.И. Ленин" № 72 - пак там. Сега всичко е под наем, има хотел, частна болница, банка и какво ли не още.
      Защо съм ходил, аз каквото и да ти отговоря, отговорите ми ги трият, така, че няма смисъл. Работил съм, представи си в ЗИТ, който е отзад и имахме "комсомолско шефство" с другарите от института. И тъй като и това ще го изтрият, ето кой е наследникът. Изводите си ги правете сами.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: Академик Ангел Балевски

        Плевен поне не инкасираха загуби, от джантите ги отказаха бръжко. И то онази, френската фабрика.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #19
          От: Академик Ангел Балевски

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Цариградско шосе, Цариградско шосе, пардон бул. "В.И. Ленин" № 72 пардон бул. "В.И. Ленин" № 72 -:
          Там всичко е БАН и леярната беше там, но не на Ленин. Наследникът- ми като други, според възможностите. Избраха си го хората, въпреки воленовите информационни напъни.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #20
            От: Академик Ангел Балевски

            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
            Там всичко е БАН и леярната беше там, но не на Ленин. .
            Беше БАН, сега е #кой. Иначе и Жени я избират хората, а пък дядо й как го избираха-а-а-а-а-а....
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X