Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта за находища на самородно злато в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карта за находища на самородно злато в България

    България е много богата на природни ресурси особенно на злато и тази карта показва това. Вижте я
    https://www.google.com/maps/d/viewer...UA&usp=sharing
    ако модератора прецени, че темата не е за този раздел да я мести
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

  • #2
    От: Карта за находища на самородно злато в България

    Брях, брях, да се чуди човек защо сме толкова бедна държава, след като ходим по злато...

    Още като видиш заглавието-"места подходящи за СИТЕНЕ" трябва да ти стане ясно какви са авторите или поръчителите на сайта.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Карта за находища на самородно злато в България

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Брях, брях, да се чуди човек защо сме толкова бедна държава, след като ходим по злато...

      Още като видиш заглавието-"места подходящи за СИТЕНЕ" трябва да ти стане ясно какви са авторите или поръчителите на сайта.
      Свате,това е по-скоро хоби...Отиваш и копаш,сееш промиваш...Печелиш по малко,а по-често губиш...Краста като риболова. Аз се имам за рибар, а риба не ям почти.Ако ловях за препитание,все гладен щях да ходя
      Виден столичен ихтиолог

      Коментар


      • #4
        От: Карта за находища на самородно злато в България

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Брях, брях, да се чуди човек защо сме толкова бедна държава, след като ходим по злато...

        Още като видиш заглавието-"места подходящи за СИТЕНЕ" трябва да ти стане ясно какви са авторите или поръчителите на сайта.
        По Дискавари даваха едно сериалче как се добива злато. Може би се чака големия НАТО-вски инвеститор да дойде да добива.
        По принцип съм си половин шоп и майка ми е разказвала че в река Ерма покрай родното и място след порой във водата е виждала прашинки самородно злато но събирането не е толкова лесно, иска си пот и труд. То ако се добива лесно няма да е такава цената му.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #5
          От: Карта за находища на самородно злато в България

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          По принцип съм си половин шоп и майка ми е разказвала че в река Ерма
          В почти всяка река има злато, но точно в тоя район не в Ерма а в една малка рекичка в ляво от Трън има доста злато щото минава през мина Злата!!

          Коментар


          • #6
            От: Карта за находища на самородно злато в България

            За три от местата мога да потвърдя, че има и злато и златари от време на време - Ярлово, Чуйпетлово, Боснек
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #7
              От: Карта за находища на самородно злато в България

              До колко то съм говорил със "златотърсач" ( един колега геолог - показа ми 200 грама злато , добито от реки ) , има си определи места , където може да се натрупа такова злато .
              Наистина по особенностите на речното корито може да се разбере къде се крие ценния материал , обаче за да се скрие там , трябва от някъде да попадне в реката
              На въпросната карта , две места , знам като дланите на ръцете си , с.Нисово и с.Писанец , две села до Русе , намиращи се на две реки , които се съединяват и образуват р.Русенски Лом, та точно на тези места , няма никакви условия да се натрупа злато - това според думите на оня ... чиляк , дето има ... и ужким знае как се прави.
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X