Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко известни факти за...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко известни факти за...

    Имало ли е например определена жена в живота на Васил Левски?
    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
    LZ1EMS

  • #2
    От: Малко известни факти за...

    Не ми излиза нищо на първо повикване,въпреки че чета всичко което намеря за него.Или почти всичко!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #3
      От: Малко известни факти за...

      Все пак е бил човек, подобен на всички нас.Какво е възможното обяснение?
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • #4
        От: Малко известни факти за...

        Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
        Все пак е бил човек, подобен на всички нас.Какво е възможното обяснение?
        Аааа без тия...!!!
        Т5
        Crossrunner

        Коментар


        • #5
          От: Малко известни факти за...

          Ами не е невъзможно и да е нямало наистина.От собствен опит говоря!
          Иво (таксито) Андреев
          0988 91 80 50
          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

          Коментар


          • #6
            От: Малко известни факти за...

            Евентуално историческо моделиране на образа на Дякона в насока ,,пълен светец"? Но обективно погледнато дори при Исус може да се открие известен намек в тази насока.
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • #7
              От: Малко известни факти за...

              Трудно се пише и изобщо дискутира за такава личност.
              Нали е трябвало да стане монах. После Легията, Румъния, революционна дейност, обикаляне на страната, днес тук, утре на друго място...
              Той не знам дом да е имал, вие за жена питате. Абсурд е да е имал някаква постоянна връзка.
              Дори и да е имало нещо от хормоните то е било толкова тайно и краткотрайно, че никой не е знаел.
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • #8
                От: Малко известни факти за...

                Левски не е се задържал продължително на едно място. Бил е отдаден на работата си.Това не се вмества много в рамките на "съвместен" живот. Възможно да е има "лирични" отклонения ,но едва ли ще се намери свидетел. Въпреки,че за дейността му е трябвало "хладен" ум, нормалните човешки чувства не са му били чужди според мен. Ако си спомняте той говори със съжаление за убития ратай, който се е оказал на неправилното място и е трябвало да го премахнат за да не изтече информация.
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • #9
                  От: Малко известни факти за...

                  Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                  Евентуално историческо моделиране на образа на Дякона в насока ,,пълен светец"? Но обективно погледнато дори при Исус може да се открие известен намек в тази насока.
                  Какво ако само чат-пат и срещу някакво заплащане,какво променя това? По малко човек или какво?
                  Нищо такова,той каквото е трябвало ни го е доказал.От там нататък каквото и да е,си е негови както и на всеки друг би било съвсем лични работи!
                  Иво (таксито) Андреев
                  0988 91 80 50
                  Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                  Коментар


                  • #10
                    От: Малко известни факти за...

                    Поне от това, което знаем за него, може да се предполага, че не е имало. Много малко се знае за ученическите му години. Ако там е имало нещо...За по-късно време е изключено да има.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #11
                      От: Малко известни факти за...

                      При всички промени в историята ни вече съм сигурен само,че Русе е бил Сексагинта приста.Но мисля,че в онова време и в онези нрави е по-вероятно да е бил сам.Колкото и идеализирано да звучи.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Малко известни факти за...

                        Както знаем, извънбрачният секс никога не е изчезвал по нашите земи http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1575949
                        "Писахъ коги е*ахъ Цона на коприва".
                        дяда Вазов твърди, че Левски "жена не познал", ама аз не вЕрвам... Особено като имам предвид кой го казва...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #13
                          От: Малко известни факти за...

                          Ти да видиш...
                          Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                          „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                          LZ1EMS

                          Коментар


                          • #14
                            От: Малко известни факти за...

                            Ах доктор Емо, отново разбунваш духовете
                            Доколкото аз съм информирана от родната ни БНТ, в живота на Дякона е имало жена, която е била омъжена....за жалост не успях да гледам филма от начало, това го разказваше негова роднина от страна на сестра му.
                            А и годините бяха такива, великите Българи не могат да са, НЕ морални....освен че са национална гордост, те са и пример за младите социалисти.
                            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Малко известни факти за...

                              Защо трябва да ме интересува имал ли е нямал ли е ?Интересува ме и се възхищавам на това което бил и за това което е умрял!
                              Grand Vitra ddis 2008
                              SEAT Althea XL tsi 2010
                              Mitsubishi Canter

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X