Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено число

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Протоконсулът Закрий, от няколко години, се пробва .... щенията не му се уреждат.
    Те сега те разбрах таман, пак моЙте хора в гюбрето, що'т са баш от вражеската рода и нанай си сенатски "Мерцедес" да му сменят маслото за много сестерциЙ
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      закрОй форточку
      Грешиш.
      ЗакрОй е на руски, закрий е от руски. Първа производна. Потърси, ще намериш.
      ______2
      Е = MZ

      Коментар


      • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

        Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
        Грешиш.
        ЗакрОй е на руски, закрий е от руски. Първа производна. Потърси, ще намериш.
        разсмя ме с първата производна..

        Коментар


        • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

          Един стар наш познайник се появи в нови дрешки - сенаторът Модификаций, за отговорностите му- Божко да каже.
          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

          Коментар


          • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

            Някой да е чувал за този .... доста е интересен:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:m.jpg
Прегледи:1
Размер:16.0 КБ
ID:5637452

            Обзалагам се, че Евгени е от приближените му и може да ни осведоми
            Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

            Коментар


            • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

              Аз пък се чувствам важен,даже и в единствено число...Особено като получа писмо от ИнституциЙ,започващо с г-н СтоЙлов...

              Коментар


              • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

                Абе Реставраций имаше ли го в Сената? Или тоя реставрираше Републиката?
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...77#post2685377
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

                  Доста сенатори се натрупаха, ама късно видех и нема време. Само да ви кажа, изненадах се като видех Мекиций в сената. Хм, ми той, баща му, беше пекар и продавач на закуски, синът помагаше, а глей къде стигна. Ма кво се чуда?! Оня ден гледам Тиберий Клавдий с нова златна колесница и то от тиа по 4 конски сили, за повече от 10 000 сестерции и си викам, как тоя циция даде толкоз пари...Ето кой даде парите и се намести у залата. Още е на балкона, но е амбиция и скоро очаквам промени.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

                    Ето и отговорът на въпроса, зададен в заглавието на темата:

                    Първоначално публикуван от gergo0wski Преглед на мнение
                    в тоя магазин от който вземам бой
                    Вместо бои, като нищо можеш да си вземеш бой

                    Коментар


                    • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

                      Една черна несправедливост беше поправена. Вече и нашата сектантска група си има представител в сената:
                      Благодаря и на всички съпричастни Фронтераджиий
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...84#post2707584
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

                        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                        Една черна несправедливост беше поправена. Вече и нашата сектантска група си има представител в сената:

                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...84#post2707584
                        Този явно е по-висш, защото има две "И"-та, за разлика от останалите
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

                          Ей ги още едни сенаториЙ, пресни, пресни:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:instrukcij.jpg
Прегледи:1
Размер:36.6 КБ
ID:5644775
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

                            ЕГН-то ме е напъпило, не помня, имаше ли сенатор "АндроЙд"?
                            Верно, не завършва на Й, ма си мисля, че е достоЙн.
                            от тук:

                            От: GSM апарат CAT B100
                            Защо го продаде бе Петров.Аз мисля да си взема такъв но се чудя между този и андройда- ако имаш наблюдения пиши.

                            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                            Коментар


                            • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

                              Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                              ЕГН-то ме е напъпило, не помня, имаше ли сенатор "АндроЙд"?
                              Сенатор чак не, ама секретар в някоя комисия като нищо
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: За римските сенатори или защо няма дума, която завършва на "Й" в множествено числ

                                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                                Ето и отговорът на въпроса, зададен в заглавието на темата:



                                Вместо бои, като нищо можеш да си вземеш бой
                                може
                                нали съм "много на пред" с технологиите и пиша под редактор някакъв "модерен" и не чета какво че корегирал,но нали и такива като мен трябва да има инак ще е скучно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X