Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пак се съмна...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пак се съмна...

    Забелязахте ли, че през последната седмица слънцо изгря както винаги и както винаги залезе без...Кольо Бареков на бТВ

  • #2
    До: Пак се съмна...

    А кой гледа изобщо бТВ? И кой беше тоя?
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: Пак се съмна...

      До колкото разбрах помогнали му са да "напусне". лимно аз не съжалявам защото ми беше леко казано антипатичен и повърхностен. Но си е лично мое мнение.
      Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

      Коментар


      • #4
        До: Пак се съмна...

        Неговата версия е, че причина за напускането му е "поемането на висок пост в друга медия". Злите езици го свързват с новия сайт bnews.bg, който е близък до ДПС....."Всичко тече и всичко се променя"....дали???
        00359893488603

        ....нямам си вече LR...

        Коментар


        • #5
          До: Пак се съмна...

          Цъ язък. Сега де ще го дирим тоз пезевент. Веднъж влезнеш ли в медиите трудно се излиза. Само медията и длъжноста сменяш за по-добро, като в банките. Кръговрат какво да се прави.

          Коментар


          • #6
            До: Пак се съмна...

            Едва ли ще липсва на някой
            SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
            0878299791

            Коментар


            • #7
              До: Пак се съмна...

              Какво ви е направил човека Изчакаха го да помогне за избирането на кметове в градове и паланки, а сега-шута Не е честно

              П.С. Да видим Славито в коя медия ще ходи/нещо се заигра с бат'Гошо/
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • #8
                До: Пак се съмна...

                Нищичко не ни е виновен. Струва ми се, че в последно време беше започнал много да се вживява в ролята си на всезнаещ съдник, което прави лошо впечатление, особено при ежедневно появяване на екрана. Заприлича на един друг всезнайко от Нова ТВ.
                ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                LZ1YBB

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X