Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Интересни български телевизионни предавания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Интересни български телевизионни предавания

    Здравейте момичета и момчета,

    Намерих къде мога да гледам българска телевизия на живо.

    Имате ли някакви препоръки какво е интересно тези дни? Говоря за български програми - нещо с хумор, може и музика, но не чалга моля. Ще се нуждая от програмата, времето и деня на излъчване.

    Благодаря предварително
    Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

  • #2
    До: Интересни български телевизионни предавания

    Първоначално публикуван от Lidka Преглед на мнение
    Здравейте момичета и момчета,

    Намерих къде мога да гледам българска телевизия на живо.

    Имате ли някакви препоръки какво е интересно тези дни? Говоря за български програми - нещо с хумор, може и музика, но не чалга моля. Ще се нуждая от програмата, времето и деня на излъчване.

    Благодаря предварително
    Чукаш в Гуглето "програмата" и си избираш. Иначе вкусове разни, нищо не мога да препоръчам, че ще ми се нахвърлят инаквите.

    Коментар


    • #3
      До: Интересни български телевизионни предавания

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Иначе вкусове разни, нищо не мога да препоръчам, че ще ми се нахвърлят инаквите.
      Препоръчай смело! На човек, който го измъчва носталгията, ще му хареса всичко.
      Или пък не?!

      Коментар


      • #4
        До: Интересни български телевизионни предавания

        Първоначално публикуван от Lidka Преглед на мнение
        Здравейте момичета и момчета,

        Намерих къде мога да гледам българска телевизия на живо.

        Имате ли някакви препоръки какво е интересно тези дни? Говоря за български програми - нещо с хумор, може и музика, но не чалга моля. Ще се нуждая от програмата, времето и деня на излъчване.

        Благодаря предварително
        Кои тв програми можеш да гледаш? Иначе програмите за повечето телевизии можеш да намериш тук:
        http://tv.dir.bg/
        http://www.max2.tv/

        Коментар


        • #5
          До: Интересни български телевизионни предавания

          Тихомире, аз мога да гледам Нова телевизия със сигурност, канал 1 и там разни други. Програмите са полезни, ако имах и най малката представа какво се дава по БГ телевизия, но аз на пръв поглед не виждам друго от чужди предавания. На мен ще ми е интересно нещо като Ку-ку или Киворк каквото имаше преди 20 години ... а Слави още ли е в ефира? кога и къде ... такива неща.
          Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

          Коментар


          • #6
            До: Интересни български телевизионни предавания

            Първоначално публикуван от Lidka Преглед на мнение
            Тихомире, аз мога да гледам Нова телевизия със сигурност, канал 1 и там разни други. Програмите са полезни, ако имах и най малката представа какво се дава по БГ телевизия, но аз на пръв поглед не виждам друго от чужди предавания. На мен ще ми е интересно нещо като Ку-ку или Киворк каквото имаше преди 20 години ... а Слави още ли е в ефира? кога и къде ... такива неща.
            Шоуто на Слави е всяка делнична вечер от 22,30 по btv. Ку-ку и Кеворк ги няма от години. Всъщност ако прочетеш внимателно ще видиш , че има развлекателни предавания като "Пълна лудница", "Господари на ефира" и "Комиците" , а и други които биха те заинтересували.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X