Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диана - Лора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Диана - Лора

    Лора Крумова от "Нова" изглежда доста безразсъдно изчезна в отпуска за цял месец!

    На стола й седна неизвестната Диана Найденова и показа едно ново много успешно лице в телевизионната журналистика. Спечели симпатиите и признанието на публиката.

    Преди малко Диана излезе в отпуска. Но ще се върне след месец и съм любопитен какво ще й предложи "НОВА".

  • #2
    До: Диана - Лора

    Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
    На стола й седна неизвестната Диана Найденова ...
    Как ще е неизвестна? "Челюсти" ми е едно от любимите предавания по "Дарик". Гаратирано забавление докато си на път
    "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

    Коментар


    • #3
      До: Диана - Лора

      Първоначално публикуван от prascho Преглед на мнение
      Как ще е неизвестна? "Челюсти" ми е едно от любимите предавания по "Дарик". Гаратирано забавление докато си на път
      Кая се, не съм я забелязал в Дарик. Пък и нали в радиото няма образ.

      Сутринта позвъних на приятел да ми напомни точното й име. Отговори ми млад мъж от...Хасково. (Преплитане, грешка в набирането). Та този хасковлия ми разказа много неща за своята съгражданка Диана.

      Харесват ми нежните дами с вълча хватка на "Челюстите"!

      Коментар


      • #4
        До: Диана - Лора

        Едната освен лице има и ум...жокер: "много успешно".....,а за другата не ми се говори даже..
        00359893488603

        ....нямам си вече LR...

        Коментар


        • #5
          До: Диана - Лора

          Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
          Лора Крумова от "Нова" изглежда доста безразсъдно изчезна в отпуска за цял месец!

          На стола й седна неизвестната Диана Найденова и показа едно ново много успешно лице в телевизионната журналистика. Спечели симпатиите и признанието на публиката.

          Преди малко Диана излезе в отпуска. Но ще се върне след месец и съм любопитен какво ще й предложи "НОВА".
          P.S.
          .................................................................................................................
          "Една разумна телевизия би направила всичко възможно да остави при себе си Диана.
          Заедно с Лора те ще бъдат отличен тандем. А за М.Цв. има достатъчно работа по танцовите площадки, "Биг Брадър", и други соарета на безвкусицата" К.Кеворкян, в."Труд".

          Коментар


          • #6
            До: Диана - Лора

            Предаването по Дарик е от доста време. Плакал съм и от смях и от мъка по време на това предаване. Диана Найденова, според мен е един от най-добрите водещи на публицистични предавания в последно време. Чудя се обаче дали е останала незабелязана от телевизиите и от техните програмни директори или е забелязана, но е решено, че голяма част от аудиторията няма да я хареса. По-добре е да пускат реалитита и сериали - това дава по-висок рейтинг Респективно повече приходи. Пък и няма друга телевизия, която да вдига летвата и да влачи останалите след нея.
            Като се замисля, повечето от водещите по Дарик имат сериозен потенциал...явно РР и КВ си ги подбират добре. Много малко от тях обаче са стигнали до някоя от водещите телевизии. Неясно защо
            Последно редактирано от Митко (smile); 01-09-09, 16:50. Причина: грешка на езика
            LZ1DWW

            Коментар


            • #7
              До: Диана - Лора

              Първоначално публикуван от wickedsmile Преглед на мнение
              Предаването по Дарик е от доста време. Плакал съм и от смях и от мъка по време на това предаване. Диана Найденова, според мен е един от най-добрите водещи на публ....
              Вчера от Ихтиман до Пловдив по "Дарик" слушах Диана Найденова и се разочаровах!
              Тя интервюираше някакъв депутат от РЗС. Интервюто предполага въпроси към госта (1/4 от времето) и отговори - (3/4).

              Нищо подобно! Диана задаваше въпроси, интервюираният не успяваше да отвори уста и тя отговаряше вместо него! А, като се опитваше да се вмъкне в разговора, следваше: "Сега да чуем рекламите", или съвсем ни в клин, ни в ръкав: "А какво ще кажеш за Жорж Ганчев?"

              Съвсем на завършек Диана се сети, че по самата тема на интервюто нищо не е казано, попита:"А каква беше темата ни?" и великодушно обеща да покани депутата отново...

              Завалията!

              Нека внимаваме като се влюбваме от пръв поглед!!!

              Коментар


              • #8
                До: Диана - Лора

                При Диана поне се случва нещо. Лора е готина, ама тоя дръвник Цветков трудно го изтърпявам. А като се появи изрусения вампир Кулезич или оня пидал Мондьо, просто сменям канала.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X