Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гледахте ли "Беднякът милионер"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гледахте ли "Беднякът милионер"

    Гледахте ли "Беднякът милионер",и каво ви е мнението.
    Лично мене ме впечатли много.Прилича много на действителността.

  • #2
    До: Гледахте ли "Беднякът милионер"

    Не лош филм,но чак пък толкова "Оскар"-и...Като конкурса "Мис Свят" и девойки победителки от закъсали държави...
    Хубав е филма,не споря-то и "Слона мой приятел" не беше лош...що сълзи и сополи се пльоснаха в летните кина...,всеки си знае какво му се гледа.
    Казвам си мнението,неналагайки го никому!

    Коментар


    • #3
      До: Гледахте ли "Беднякът милионер"

      И аз съм го гледал филма е страотен...
      Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
      [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

      Коментар


      • #4
        До: Гледахте ли "Беднякът милионер"

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        Не лош филм,но чак пък толкова "Оскар"-и...Като конкурса "Мис Свят" и девойки победителки от закъсали държави...
        Хубав е филма,не споря-то и "Слона мой приятел" не беше лош...що сълзи и сополи се пльоснаха в летните кина...,всеки си знае какво му се гледа.
        Казвам си мнението,неналагайки го никому!
        Лош спомен за слона моя приятел .....гледамего целата рода на кино всички ревът аз се спуквам от смях и накрая ме изхвърлят с шутове от киното
        К мирной жизни не пригоден.
        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

        Коментар


        • #5
          До: Гледахте ли "Беднякът милионер"

          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
          Лош спомен за слона моя приятел .....гледамего целата рода на кино всички ревът аз се спуквам от смях и накрая ме изхвърлят с шутове от киното
          Титаник същото. Всички ревът за Лео Дикаприо , а аз за железото къде потъна Збъркан свят
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • #6
            До: Гледахте ли "Беднякът милионер"

            Много хубав филм, заслужава си всяка награда.
            Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

            Коментар


            • #7
              До: Гледахте ли "Беднякът милионер"

              На мен лично не ми хареса. Много предсказуемо развитие. Не заслужава и 1 оскар. Не е чак толкова лош но е под средното ниво както 99% от филмите през последните години. Гледах и "Странната история на Бенджамин Бътан" главният му конкурент за оскарите и ми хареса повече макар че и той е средна работа. Не се сещам за 1 филм от последните 2-3 години който да ми е харесал особено много, освен 3-4 екшанчета ама и те са много посредсвени.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • #8
                До: Гледахте ли "Беднякът милионер"

                Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                На мен лично не ми хареса. Много предсказуемо развитие. Не заслужава и 1 оскар. Не е чак толкова лош но е под средното ниво както 99% от филмите през последните години. Гледах и "Странната история на Бенджамин Бътан" главният му конкурент за оскарите и ми хареса повече макар че и той е средна работа. Не се сещам за 1 филм от последните 2-3 години който да ми е харесал особено много, освен 3-4 екшанчета ама и те са много посредсвени.
                "Подземен свят" "ROCKnROLLA'' "Open Season 2"... и много други, но ти=ова си е въпрос на вкус
                Където Бирата, Там и Аз...

                Коментар


                • #9
                  До: Гледахте ли "Беднякът милионер"

                  Тези дето си ги изредил не са лоши, но не са за оскарите. Не можеш да сравняваш подобна боза като "Беднякът милионер" с филми като "Титаник" и "Гладиатор" например.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Гледахте ли "Беднякът милионер"

                    Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                    Тези дето си ги изредил не са лоши, но не са за оскарите. Не можеш да сравняваш подобна боза като "Беднякът милионер" с филми като "Титаник" и "Гладиатор" например.
                    Tитаник. Нмого добър, но до момента с любавната история. Натам става сапунка...
                    Където Бирата, Там и Аз...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Гледахте ли "Беднякът милионер"

                      Абе тоя "Титаник" много любов,не можеда се сравнява с този.Тука много болка и страдание,и показва много мизерията в бедните държави.Показаха бруталната действителност.Аз едвам го изгледах,не че съм много чувствителен, ама ми направи впечетление.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Гледахте ли "Беднякът милионер"

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        Абе тоя "Титаник" много любов,не можеда се сравнява с този.Тука много болка и страдание,и показва много мизерията в бедните държави.Показаха бруталната действителност.Аз едвам го изгледах,не че съм много чувствителен, ама ми направи впечетление.
                        Абсолютно вярно. Когато се гледа един филм, човек трябва да знае какво да очаква и какво да търси в него. В противен случай рискувате да заклеймите някоя добра по даден показател работа, просто защото сте били в настроение за нещо друго, или сте "очаквали" нам кво си. Индийският не-индийски филм наистина беше добре направен, може би защото Дани Бойл се беше погрижил да не допусне сополивите емотиконски изстъпления, характерни за целия Боливуд. Дали заслужава 8 оскара е отделен въпрос. Трябват и леки познания относно индийските култура и принципи - несмесваемостта на кастите, невъзможността на бедните да учат (по закон) или да работят определни длъжности (пак по закон). Пренебрежителното отношение към тях (дори от страна на водещия на предаването) и спокойната примиреност, с която те го приемат. Мда, онзи свят наистина е различен... Филмът е ценен най-вече с описването на онзи свят. Мизерията е потресаваща и точно такава е показана (както и трябва да бъде). По-долу - картинка с процентите по държави на частта от градското население, която живее в тотално сринатите коптори, като описаните във филма. Това и ще рече "slum" и филмът в оригинал е "Slumdog Millionaire". Slumdog вероятно е нещо като "кучето на крайния квартал" )), а използвано за човек... можете да си представите негативния оттенък.

                        Ако 99% от филмите през последните години са под средното ниво, то значи последните години средното ниво се е преместило Обаче, да ви светна - откак има масово кино, процентът не е бил много различен. Къде да търсим, какво да гледаме и колко пуканки да си вземем - това са изконните въпроси на 21 век ))
                        За мен този филм е по-добър от "Титаник" и то осезаемо.
                        "Rocknrolla" е толкоз по-добър от някакъв си блейдовско-спайдърменски "Underworld", че даже не мога да си представя, че ще сънувам, че ще ги сравнявам. Ама като такива са ви представите, дърпайте паралели между несъпоставими неща, слагайте грозде на манджата и навирайте разни "Властелини..." по класациите с книги. После няма аз да съм ви крив ))
                        Прикачени файлове
                        Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X