Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лили в "Олимпия".

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лили в "Олимпия".

    Не съм от най-големите почитатели на Лили Иванова. Но това, което видях във филма на бНТ за концерта й в Париж ме накара да стана прав!

    Перфектен оркестър, чудесно пеене е поведение пред взискателна публика! Едно добро представяне на България пред ХОРАТА!

    Чувам протестния вот на завистници и българомразци. Като има керван, ще има и лаещи. Само не е известно от това да е спирал Керванът.

    Ако пренеса нещата в моята професионална плоскост - като ми доверят да направя северната само фасада на новия Търговски Център в Ню Йорк, ще млъкне конкуренцията. Или ще писука на нечуваеми честоти, колкото да не е без хич!

    Нека още наши певци се качат на тази сцена. Но не въпреки Лили, а защото И Лили. Ще ръкопляскам и на тях!

  • #2
    До: Лили в "Олимпия".

    Да, Симеоне...

    аз също не съм и почитател...

    ама съм Българин!

    и оттам насетне - защо да не се чуе нещо Българско ?

    и да се чуе по света?

    "Аз съм българче...

    ..и Българин да се наричам..."

    Коментар


    • #3
      До: Лили в "Олимпия".

      Не слушам този стил музика. Но не вярвам някой да отрече,че Лили е най-великата българска певица. Не вярвам в обозримо бъдеще някой да постигне нейните успехи.За мен е от българите с главно "Б'. Респект.
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • #4
        До: Лили в "Олимпия".

        Не е нужно човек да е специалист или фен за да знае, че Лили Иванова е най-голямото музикално явлени на естрадната ни музика. Който твърди обратното, проявява лош вкус и непознаване на родната ни музика. А и кой друг пее вече втори век
        LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X