Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра на тронове!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Игра на тронове!!!

    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
    Майтапа на страна ама приказката си е много арна!!!Кой я не харесва да я не гледа бе!
    Аз пуснах темата щот от фентъзитата не намирам по добро!!!!...!!!!
    Е па като си я пуснал , да бехте феновете направИли поне един литературен анализ . Пак ли аз требе , дето съм гледАл последните 2 епизода от последния сезон .
    Ама аре в името на дбите фентъзита :

    ...значи вече разгледахме деспотично- романтичния образ на русата мацка (ха ! Денерис ! СетИх се най- накрая ! ). Едно момиче, закърмено с прогресивните идеи на своето време , човек от народа дет се вика. Израснала с годините до водач на онеправданите народни маси (презрените париЙ) и винаги здраво и постоянно стиснала маршалския жезъл . Даже на няколко маршала жезълите .
    Обаче не по- малко интересен е финалния епизод !
    Направо се едно гледам назе си , българите !
    Можем да определим 3 крайъгълни камъка в развитието на сюжета :
    Първо , доде русата мацка държеше здраво юздите и сипеше напалм над главите на Народа налево и надесно войводите им се беше свила душичката .
    Обаче откак чичко Снегов и турИ калъчката - тия горните изведнъж станАха сербез и взеха да предявяват претенциЙ за кандидат - царе .
    Тука идва втория крайъгълен камък : Всеки взе да се мисли за най-подходящ за цар , а па един направо се самопредложи като комсомолец за председател на дкмс-то . С което предизвика откровен смях в залата .
    Обаче кво се получИ : съвсем типично кандидат-царете си избраха за цар един
    хром и безобиден младеж , за да могат по стар традиционен тертип да си разиграват коня .

    ... и накрая черешката на тортата : "цар царува , ум робува , ум патки пасе".

    Най- големия гявол излезнА джуджето . Значи се едно е баце бойко !
    Щото , значи цара нека си царува , ама "...я, Влади Горанов , дай от твойто министерство една капа жълтици да опрайме виадуктите ! А , и две шепи дай за оня път от града към магистрала №8 . ..а па да не говориме , че Авеню 4 и 10-та улица , както и околовръстното към щатската магистрала са напра`о изгорени от Огнедишащия Драгон, а там ше требе не само две торби 24 карата злато , ами и промощ от Северното царство по линия на кохезионните фондове ..."

    Абе феновете , вие сигурни ли сте , че главния сценарист не е българин ?!
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Игра на тронове!!!

      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
      Е па като си я пуснал , да бехте феновете направИли поне един литературен анализ . Пак ли аз требе , дето съм гледАл последните 2 епизода от последния сезон .
      Ама аре в името на дбите фентъзита :
      ...
      ...
      Мамка му, така я развърза интригата, че ше зема да го гледам. Т'ва ся ли го измисли, ама чесно?
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Игра на тронове!!!

        PS . Опс ! Много се извинявам ! Литературен анализ било имало още в първия пост
        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
        Еиййй......тоя сериал ме оставя без думи!!!....бах ти филма....Не очаквам отговори но не се сдържах да се излея......
        .........................................
        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Мамка му, така я развърза интригата, че ше зема да го гледам. Т'ва ся ли го измисли, ама чесно?
        Това така го чувствувах вътрешно докато гледах (заинтригуван от участниците тука) последните 2 епизода (другите не съм ги гледал , ни предните сезони )
        Абе действието ме грабна заради колегата - Летящата Огнепръскачка .Е.. и обаянието , излъчващо се от русата мацка
        .....................................
        Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
        Ово си е профилактика. Требе да се зима редовно и с мЕрка
        Чичо , мерси за съвета , ма язе съм дрът дегазатор и много добре знам шта je ово .
        А иначе си имам и мерка - кръчмарска , 50 гр. и редовно си пием с нея :
        - 4 пъти х 1 мярка и после вече на Око , в свободен режим .
        Последно редактирано от Vlado_Ts; 28-05-19, 21:36.
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • От: Игра на тронове!!!

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Е па като си я пуснал , да бехте феновете направИли поне един литературен анализ . Пак ли аз требе , дето съм гледАл последните 2 епизода от последния сезон .
          Ама аре в името на дбите фентъзита :

          ...значи вече разгледахме деспотично- романтичния образ на русата мацка (ха ! Денерис ! СетИх се най- накрая ! ). Едно момиче, закърмено с прогресивните идеи на своето време , човек от народа дет се вика. Израснала с годините до водач на онеправданите народни маси (презрените париЙ) и винаги здраво и постоянно стиснала маршалския жезъл . Даже на няколко маршала жезълите .
          Обаче не по- малко интересен е финалния епизод !
          Направо се едно гледам назе си , българите !
          Можем да определим 3 крайъгълни камъка в развитието на сюжета :
          Първо , доде русата мацка държеше здраво юздите и сипеше напалм над главите на Народа налево и надесно войводите им се беше свила душичката .
          Обаче откак чичко Снегов и турИ калъчката - тия горните изведнъж станАха сербез и взеха да предявяват претенциЙ за кандидат - царе .
          Тука идва втория крайъгълен камък : Всеки взе да се мисли за най-подходящ за цар , а па един направо се самопредложи като комсомолец за председател на дкмс-то . С което предизвика откровен смях в залата .
          Обаче кво се получИ : съвсем типично кандидат-царете си избраха за цар един
          хром и безобиден младеж , за да могат по стар традиционен тертип да си разиграват коня .

          ... и накрая черешката на тортата : "цар царува , ум робува , ум патки пасе".

          Най- големия гявол излезнА джуджето . Значи се едно е баце бойко !
          Щото , значи цара нека си царува , ама "...я, Влади Горанов , дай от твойто министерство една капа жълтици да опрайме виадуктите ! А , и две шепи дай за оня път от града към магистрала №8 . ..а па да не говориме , че Авеню 4 и 10-та улица , както и околовръстното към щатската магистрала са напра`о изгорени от Огнедишащия Драгон, а там ше требе не само две торби 24 карата злато , ами и промощ от Северното царство по линия на кохезионните фондове ..."

          Абе феновете , вие сигурни ли сте , че главния сценарист не е българин ?!
          Чеки ся!
          1.Мацката не е чедо от народа а наследник на една от силните фамилиЙ /мноу талянски звучи/!Жезълите,дето ги е държала,точно наопЪки,те се бутаха да и държат ...... възглавничката.Ама щом не си гледал сезоните е оправдано!
          2.Командирите и не са беа посрали щот немаха акъл да си представят кви мисли ша и додат на таз женица!Ама как бех цитирал по горе приятел-тва жената не е кат човека!Тия сценаристи може да са се възбудИле от историята на Анакин Скайуокър!Което косвено доказва че нЕма къ да са българи!
          3.Снегчо го удря на морален стожер който се изкатарзиства!Между другото у сите сезони го прай!Ама накрая теглИ майната на сите
          4.Безобидният младеж е най яркият образ от целата история!!!
          5.Хаяско-ако Б.Б беше толко тарикат кат него,щееме да си пееме Богдана денонощто!
          И да,до де го не изгледАх,немаше къ да го коментирвам щот нали де да знам кво са измислили!
          Ай ......упсссс още е 07,59 басси,объркАх се!
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • От: Игра на тронове!!!

            Ебасимайката

            Актьорът Кит Харингтън, който играе ролята на Джон Сноу в хитовия сериал на HBO "Игра на тронове", ще се подложи на лечение след приключването на финалния осми сезон на поредицата, обявиха негови представители, цитирани от "Ройтерс".

            В своя колонка изданието "Ню Йорк поуст" твърди, че Харингтън е преживял тежко как приключва поредицата и че ще се лекува от стрес, преумора и прекомерна употреба на алкохол.

            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Игра на тронове!!!

              Мхмдааа...Па актрисата дет играе Санса щела да не приемо повече таквиз емоционално натоварващи роли...
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • От: Игра на тронове!!!

                Похахавени актьори никак не е патент на "Игра на тронове". След 8 години в чужда кожа не всеки е в състояние да се върне лесно към себе си.

                Актрисата, дето играе Санса, сега е на 23 години. При старта е била на 15. Това си е 2/3 тийнейджърство във филм. Хич не е сигурно че на нейно място вие няма да сте даже по-зле.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Игра на тронове!!!

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Хич не е сигурно че на нейно място вие няма да сте даже по-зле.
                  Ааа...туй хич го не оспорвам!!!Просто споделям попаднала ми информация.
                  Па и да си кажа право,от мен актьор ни стаа!!!!
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • От: Игра на тронове!!!

                    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                    Па и да си кажа право,от мен актьор ни стаа!!!!
                    Всеки мъж който има повече от 10 години брачен стаж е актьор!
                    Всеки който има повече от 20 години брак е заслужил актьор!

                    Коментар


                    • От: Игра на тронове!!!

                      Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                      Всеки мъж който има повече от 10 години брачен стаж е актьор!
                      Всеки който има повече от 20 години брак е заслужил актьор!
                      Ибаааа.........я съм женен от 1987ма!!!!Пръви брак!!!!!!!Без сътресения!!!ИБАААААА
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                      0888854582
                      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                      Коментар


                      • От: Игра на тронове!!!

                        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                        Ибаааа.........я съм женен от 1987ма!!!!Пръви брак!!!!!!!Без сътресения!!!ИБАААААА
                        А стига Ве… Ибаааааа ! И жена ти е жива?! И живеете без особени сътресения??
                        Абааааа ти зарад туй харесваш Игра на тронове! Ми ти си в играта Ве…. от 1987 г

                        Коментар


                        • От: Игра на тронове!!!

                          Мхммм......тва с жена ми и живота и не ми хареса ама ич!!!!!За сега го пропускам и чакам........
                          А тва за играта,пожелавам на повече такава игра кат мойта!!!!!!
                          А че ми аресва играта /на троновете де/ не намирам връзка......
                          Таааааа...............
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • От: Игра на тронове!!!

                            Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                            Всеки мъж който има повече от 10 години брачен стаж е актьор!
                            Всеки който има повече от 20 години брак е заслужил актьор!
                            А който има 44?
                            Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                            имат право да гласуват на избори.

                            Коментар


                            • От: Игра на тронове!!!

                              Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                              Мхммм......тва с жена ми и живота и не ми хареса ама ич!!!!!За сега го пропускам и чакам........
                              А тва за играта,пожелавам на повече такава игра кат мойта!!!!!!
                              А че ми аресва играта /на троновете де/ не намирам връзка......
                              Таааааа...............
                              Извинявам се! Сега като го прочета разбирам че се тълкува и по лош начин!
                              Което не е целта ми.Извинявам се.Понякога като пиша бързо и става каламбур!

                              Коментар


                              • От: Игра на тронове!!!

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Ебасимайката



                                В своя колонка изданието "Ню Йорк поуст" твърди, че Харингтън е преживял тежко как приключва поредицата и че ще се лекува от стрес, преумора и прекомерна употреба на алкохол.

                                Да бе д@@ба. Вместо да заживеяг дълго и щастливо както тя му предложи, да са мандръсат и се возят на дракона, режисъора вика "ша я заколиш". Стрес отвсекъде.

                                А Санса, тя ми е любимката.
                                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X