Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра на тронове!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Игра на тронове!!!

    Вижте, аз не споря, че радиацията е безвредна. Разбира се, че вреди, особено в такива концентрации.
    Обаче страхът от нея е силно преувеличен до степен накой ако чуе, че е бил подложен на радиация да се гипсира от страх, и да се насере.

    А за увредата която е нанесена на България-амииии...
    Ама като се каже,ч е е било страшно, върви доказвай, че нямаш сестра.

    Абе оспамихме темата, може ли радиоактивните постове да се преместят в подходящата тема, или да се сътвори нова...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Игра на тронове!!!

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Вижте, аз не споря, че радиацията е безвредна. Разбира се, че вреди, особено в такива концентрации.
      Обаче страхът от нея е силно преувеличен до степен накой ако чуе, че е бил подложен на радиация да се гипсира от страх, и да се насере.

      А за увредата която е нанесена на България-амииии...
      Ама като се каже,ч е е било страшно, върви доказвай, че нямаш сестра.

      Абе оспамихме темата, може ли радиоактивните постове да се преместят в подходящата тема, или да се сътвори нова...
      Проблема е в липсата на информация и знания. Над 80% вероятно не знаят, че има естествен радиационен фон. Не знаят и че пълната липса на радиация се оказва опасна и вредна. Не знаят, че в самолет на 8000м. радиационния фон примерно е 30 пъти по-висок от на земята. Не знаят как се отразява на организма. Пълна липса на информация и поне малко трябва да се учи и в училище за тези неща.
      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
      Телефон - в профила!

      Коментар


      • От: Игра на тронове!!!

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

        А за увредата която е нанесена на България-амииии...
        Ама като се каже,ч е е било страшно, върви доказвай, че нямаш сестра.
        .
        Коле! Да споделя с теб.Поначало и аз мисля като тебе.Викам здрави прави джендърите повече поражения нанасят отколкото радиацията.Обаче след като изгледах Чернобил до трета серия и бях впечатлени почнах да търся и други филми.И изгледах доста.Включително и документалните.Включително и бая информация отвсякъде. Накратко основния извод:
        Най много хора като количество са засегнати от радиационния облак.А точно тази радиация засяга щитовидната жлеза.В общи линии там удря.И … моментално се сещам за баща ми.Който е опериран точно от това.Като съпоставя години поведение симтоми..Ами мисля че баща ми е пряко пострадал от това.
        След допълнителни ъъъъ ровения разбирам че е малко индивидуално.Тоест къде точно е бил баща ми тогава какво е ял(зеленчуци след дъжд) моментното му физическо състояние... Абе и всеки организъм различно реагира...Та така...
        Но аз мисля че моя род има жертва..

        Коментар


        • От: Игра на тронове!!!

          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
          Проблема е в липсата на информация и знания. Над 80% вероятно не знаят, че има естествен радиационен фон. Не знаят и че пълната липса на радиация се оказва опасна и вредна. Не знаят, че в самолет на 8000м. радиационния фон примерно е 30 пъти по-висок от на земята. Не знаят как се отразява на организма. Пълна липса на информация и поне малко трябва да се учи и в училище за тези неща.
          Иванеее,знаеш колко народ паникьоса сега?
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • От: Игра на тронове!!!

            Почвам с йода
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар


            • От: Игра на тронове!!!

              Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
              Иванеее,знаеш колко народ паникьоса сега?
              То има такива хора дето ако им кажеш, че има азот във въздуха ще се паникьосат. По-скоро някой може да се обърка да попрочете нещо по въпроса, че на мен писането на обяснения хич не ми се получава.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • От: Игра на тронове!!!

                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                Проблема е в липсата на информация и знания. Над 80% вероятно не знаят, че има естествен радиационен фон. Не знаят и че пълната липса на радиация се оказва опасна и вредна. Не знаят, че в самолет на 8000м. радиационния фон примерно е 30 пъти по-висок от на земята. Не знаят как се отразява на организма. Пълна липса на информация и поне малко трябва да се учи и в училище за тези неща.
                Точно на това се дължи и успеха на филма “Чернобил“.Предизвиква реакция от типа“то си е било е.ало майката“.Докато сериала,обект на темата е за забавление(със секс и насилие,защото се продава)приказка.И едното и другото си има зрители и сравнението между тях е неуместно.
                Дизелов Jeep, не е Jeep.

                Коментар


                • От: Игра на тронове!!!

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Вижте, аз не споря, че радиацията е безвредна. Разбира се, че вреди, особено в такива концентрации.
                  Обаче страхът от нея е силно преувеличен до степен накой ако чуе, че е бил подложен на радиация да се гипсира от страх, и да се насере.

                  А за увредата която е нанесена на България-амииии...
                  Ама като се каже,ч е е било страшно, върви доказвай, че нямаш сестра.

                  Абе оспамихме темата, може ли радиоактивните постове да се преместят в подходящата тема, или да се сътвори нова...
                  Кольо навремето като гръмна централата излезе лафа че радиацията била безвредна щото идвала от братска страна Факт е че руснаците се опитаха да скрият мащабите на аварията което се оказа че всъщност е невъзможно . Спомням си тогава ни бяха раздали едни особени медальони нещо като малко квадратно буково трупче което се носеше на врата и през през някакъв период от време ги събираха и ни даваха нови . Това продължи някъде около половин година .
                  Последно редактирано от sek.1; 28-05-19, 05:15.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Игра на тронове!!!

                    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                    . Над 80% вероятно не знаят, че има естествен радиационен фон..
                    Над 80% вероятно не знаят, че естествения радиационен фон има по-малко от 40% принос при формиране на радиационния фон.
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • От: Игра на тронове!!!

                      А още по-малко хора знаят, че има минимални дози на облъчване, които се приемат за безвредни.
                      Също не знаят какво е микросиверт/час. Или защо се пие йод.

                      @мишомишев-чак сега разбрах, че проблемите в щитовидната жлеза са само след Чернобил. Преди това никой никъде не е имал проблеми с нея.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Игра на тронове!!!

                        Темата беше за дракони и тронове.Тая е интересна ,но требва да отиде като нова тема май.
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Игра на тронове!!!

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          @мишомишев-чак сега разбрах, че проблемите в щитовидната жлеза са само след Чернобил. Преди това никой никъде не е имал проблеми с нея.
                          Статистиката - мръсна дума! Нека да я тръшне чума!

                          А истината е че малко хора могат да я правят правилно, още по-малко правилно и обективно (да подберат методите, критериите, и изобщо модела), а на фона на политическия и финансов натиск, целенасочената дезинформация и масовата неграмотност по темата, даже на шепата останали истински обективни люде, надали ще им чуеш гласа някога.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Игра на тронове!!!

                            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                            ...Темата беше за дракони и тронове....
                            Ама те нещата са свързани .
                            Снощи докато прелиствам програмите по тв-то и хоп ! Случайно попадам на "хаш бе о-то" и там дават документален филм за това как са снимали 8-ми сезон .
                            .. та таман се загледах , обаче ... тук тЕя дето разбират от радиЯция- като взеха да ни плашат с тоя Чернобил ... а и като се спомена за йода, че пак ше требе ... пък аз някъде бях чел , че вместо йод може да се използва домашна гроздова , 45-ти октан и нагоре .
                            ... та вероятно съм прекалил с противорадиационния препарат , щото за мой срам задремАх още докат даваха как са гримирАли бродниците .
                            ..и така и не догледах филмчето
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • От: Игра на тронове!!!

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              .. пък аз някъде бях чел , че вместо йод може да се използва домашна гроздова , 45-ти октан и нагоре .
                              То затУй ли Тирион само октани търсеше през цЕлото време!?!
                              Знаел е кво ша стане нЕкой ден та се е превенциргал....
                              Майтапа на страна ама приказката си е много арна!!!Кой я не харесва да я не гледа бе!
                              Аз пуснах темата щот от фентъзитата не намирам по добро!!!!
                              А ората дето почват да разсъждават систематично и логично за фентъзи........детското у тЕх безвъзвратно е умрело!!!
                              Ай наздраве!!!!
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Игра на тронове!!!

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                . пък аз някъде бях чел , че вместо йод може да се използва домашна гроздова , 45-ти октан и нагоре .
                                ... та вероятно съм прекалил с противорадиационния препарат , щото за мой срам задремАх
                                Ово си е профилактика. Требе да се зима редовно и с мЕрка
                                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X