Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телевизия "България 24"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Телевизия "България 24"

    Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
    Кое е лошото и нестандартното в "ретланслирането" на новини генерирани от други медии?
    Аз поне съм фен на този процес когато става въпрос за новини от чужди медии заради недобро владеене на езици.
    Не вярвам някой да продума, че е лошо. Тук сме, видяли сме, ще видим. А иначе- успех, щом ще се изкарва хляба.
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • #47
      От: Телевизия "България 24"

      Марто, да разбирам ли, че се опитвате да сте конкуренция на ТВ Европа?
      Т.е. имате същата насоченост, или няма да сте толкова строго профилирани?

      Рядко пускам телевизора, и гледам главно БНТ и Европа. Другите телевизии са ми еднакви. Да речем, че ще започна да ви гледам защото сте "от нашите", надявам се да не станете една отв всичките безлични и еднакви телевизии в българския ефир.
      Но това си зависи от вас де, ако мога да помогна с нещо-звънкай.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #48
        От: Телевизия "България 24"

        Късмет!!!
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #49
          От: Телевизия "България 24"

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Марто, да разбирам ли, че се опитвате да сте конкуренция на ТВ Европа?
          Т.е. имате същата насоченост, или няма да сте толкова строго профилирани?

          Рядко пускам телевизора, и гледам главно БНТ и Европа. Другите телевизии са ми еднакви. Да речем, че ще започна да ви гледам защото сте "от нашите", надявам се да не станете една отв всичките безлични и еднакви телевизии в българския ефир.
          Но това си зависи от вас де, ако мога да помогна с нещо-звънкай.
          До колкото "Европа" е строго новинарска телевизия - да, преки конкуренти сме. Надявам се в един момент да сме по-добрата от двете телевизии...

          Коментар


          • #50
            От: Телевизия "България 24"

            Европа , Нюз 7, България Он Еър, ЕБФ и това са само на прима виста преките ви конкуренти (чини ми се ,че съм опущил един или повече ) като някои от тях имат доста силен финансов ( и не само) гръб ! От телевизия в България не се богатее като дори се съмнявам във възможността да се самоиздържа ! Как ще се издържате вие ? Реклами,такси за разпространение.... спонсорство ? Желая ви да бъдете обективни и към момента съжалявам ,че ви няма при моя кабелен оператор за да се възползвам от възможността за пряка конструктивна критика !
            Успех !

            Коментар


            • #51
              От: Телевизия "България 24"

              Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
              Европа , Нюз 7, България Он Еър, ЕБФ и това са само на прима виста преките ви конкуренти (чини ми се ,че съм опущил един или повече ) като някои от тях имат доста силен финансов ( и не само) гръб ! От телевизия в България не се богатее като дори се съмнявам във възможността да се самоиздържа ! Как ще се издържате вие ? Реклами,такси за разпространение.... спонсорство ? Желая ви да бъдете обективни и към момента съжалявам ,че ви няма при моя кабелен оператор за да се възползвам от възможността за пряка конструктивна критика !
              Успех !
              Как се издържа медията или който и да е бизнес, е въпрос на "фирмена тайна" и не подлежи на публична дискусия, освен в случаите в които не се нарушава закона! Тази тема е за съдържанието на медията, и съдържанието е, и трябва да остане единствения фактор за обективността не само на "България 24", а и на всяка медия... Всяка медия се финансира от "някого", или от "нещо" (дори и този форум)! Доказано - с фотосинтеза не се получават нещата.

              Коментар


              • #52
                От: Телевизия "България 24"

                Успех и от мен!
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • #53
                  От: Телевизия "България 24"

                  Успех! На линия съм!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Телевизия "България 24"

                    Успех в начинанието.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Телевизия "България 24"

                      Желая ти успех и се надявам някога да си сътрудничим!
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • #56
                        От: Телевизия "България 24"

                        Успех!!!! Ако можем да помагаме - свиркай!
                        По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Телевизия "България 24"

                          Ако може един съвет - опитвайте се да вкарате повече положителни новини. Знам, че е трудно, но вярвай ми, спирам телевизора, като почнат новините. МНОГО се надявам, наистина да сте обективни. Стискам палци!!!!
                          По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Телевизия "България 24"

                            Супер е, името ми напомня на канала Россия 24
                            Ники

                            Коментар


                            • #59
                              От: Телевизия "България 24"

                              Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
                              Супер е, името ми напомня на канала Россия 24
                              Съществуват поне 15 медии в цял свят чието име е съставено от името на съответната държава и цифрата 24. "Россия 24" не е първата медия с такова име, нито въпросните медии (вкл. България 24) са руски... Лично аз се чувствам страхотен късметлия, че това име се оказа свободно.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Телевизия "България 24"

                                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                                Успех! На линия съм!
                                Ми като си на линия - да се виждаме на някакви бири/ракии и т.н., и да я мятаме! Ей на - хората искат истинско предаване за офроуд! Мисля, че ние сме хората които могат да им го дадат (и с тяхно участие, разбира се...).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X