Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Междузведни войни и Дисни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Междузведни войни и Дисни

    Ало, нова година е утре. Нещо от рано сте почнали с алкохола
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #77
      От: Междузведни войни и Дисни

      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
      Изключая договори, оферти или препоръки от КЗП, КЗК, ИТ, застрахователи, общински надзори, комисии по ЗУТ, ЗОП и т.н. май чета само в кенефа.
      Да го кажа ли с по- малко думи?
      Не искам да продължавам в тоя тон/не съм на кеф/.
      Изразих мнение. Тея ако продължават така ще съсипят легендарен за времето си филм. Даже 1,2,3 въпреки прекалената анимация, успяха да напаснат сценария и да се получи нещо читаво.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #78
        От: Междузведни войни и Дисни

        Аз не съм чвл или гледал нищо извън филмите и съм крайно разочарован от сюжетът.

        Коментар


        • #79
          От: Междузведни войни и Дисни

          Star Wars: Episode VIII - Trailer (2017)

          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • #80
            От: Междузведни войни и Дисни

            Here's a fan made trailer of the upcoming "Star Wars - Episode VIII" based on what we know from The Force Awakens.

            Коментар


            • #81
              От: Междузведни войни и Дисни

              Хейтърите може да започнат да плюят сега.Филмът е страхотен, струваше си чакането.Нека силата бъде с Вас!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • #82
                От: Междузведни войни и Дисни

                Вече излезе по торентите, много съм на кантар дали да го гледам на кино. Бой на негри в тъмна нощ.

                Коментар


                • #83
                  От: Междузведни войни и Дисни

                  Това не знам защо си го причинявате....
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Междузведни войни и Дисни

                    Снощи ходих да го гледам в Imax , филма става за гледане. Вижда се и таргета за който е правен, но проблема беше в друго.
                    Прожекцията от 23:00, филма почна 23:35. 30 минути реклами ми дойдоха в повече, по телевизията като дават филм има по малко, а и там мога да сменя канала. Посредата на филма образа изчезна, само звук, 10 минути докато от киното разберат че има проблем, явно никой служител не следи прожекцията и трябваше зрители да отдидат да им кажат, че има проблем. Още 15 минути докато решат проблема. Още 10 минути да нацелят до къде беше стигнала прожекцията, много ме забавлява момента в които накараха публиката дружно да вика "напред" - "назад". Направо се учудих че филма не свърши във време за отваряне на магазините в мол-а. Май следващата серия ще си я чакам по HBO или ще си я изгледам пиратски вместо да си причинявам това.....

                    Коментар


                    • #85
                      От: Междузведни войни и Дисни

                      Първоначално публикуван от draco Преглед на мнение
                      Прожекцията от 23:00, филма почна 23:35. 30 минути реклами ми дойдоха в повече, по телевизията като дават филм има по малко, а и там мога да сменя канала.
                      Тук не си единствен. Лакомията не знае граници.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Междузведни войни и Дисни

                        Не е лошо филмчето. Снощи го гледах на кино и ми допадна, дава някои отговори на неща останали от предната серия, малко са попрекалили с копирането от предишни епизоди, но пък и няма как да измислят нещо коренно различно.
                        Subaru Legacy 2.5
                        Suzuki GS500 E

                        Коментар


                        • #87
                          От: Междузведни войни и Дисни

                          Заради рекламите в киното си гледам с чиста съвест от торенти. Не е същото, ама поне си го гледам като човек. Ненавиждам реклами, а за половин час директно ще отида да си искам парите обратно.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Междузведни войни и Дисни

                            Тя, изобщо, комбинацията от плащане И реклами някак ми идва непонятна ама разни хора, разни филми.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Междузведни войни и Дисни

                              Между другото, тези дни Дисни купиха доста голяма част от ФОКС.. вече си имат и принцеса ксеноморф

                              Коментар


                              • #90
                                От: Междузведни войни и Дисни

                                И аз го гледах на кино и нямаше нито една реклама. За сметка на това се сетиха да угасят към 10мин. от филма, а още на петата бяха спрели да влизат хора. Малко сравнително скапано кино, без особено добро качество, но пък е 9лв. прожекцията за този филм, за другите цените са по-ниски.
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X