Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво стана със Сънчо!?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Какво стана със Сънчо!?

    Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
    Какво стана със Сънчо
    Днес следобед това клипче ми попадна съвсем случайно Налегна ме носталгия Чувствата, които изпитах бяха много странни

    Как може да свали?

    Коментар


    • #17
      До: Какво стана със Сънчо!?

      Ммм, трудно ми е сега да ти обясня! Остави някаква връзка утре да ти го пратя Но ако държиш ще обясня, пак утре
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #18
        До: Какво стана със Сънчо!?

        Ето тук http://zazz.bg/play:9840181e е обяснено.

        п.п.Аз лично не съм сваляла.
        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
        A2 (+)

        Коментар


        • #19
          До: Какво стана със Сънчо!?

          Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
          Ето тук http://zazz.bg/play:9840181e е обяснено.

          п.п.Аз лично не съм сваляла.
          Абе щях да го пиша утре ама... След като направиш всичко от даденото по горе, чрез конвертор (аз използвам Xilisoft 3GP Video Converter) Файла от *.flv го правиш на *avi (или друг по удобен формат)
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #20
            До: Какво стана със Сънчо!?

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            За последен път гледах това чудо преди много години. Не можах да го догледам. Половината бутилка водка излях върху себе си, ръцете ми трепереха. Ставаше дума за някви врабчета, рисуван филм. ТОЛКОВА жестокост не бях виждал и в българската пехота. Две седмици се будех от собствените си крясъци, със скъсани чаршафи и със шплента от гранатата в зъбите.
            Дано никога не го връщат.
            Бате ,верно ние с тебе сме стари и служихме вярно и предано във Виетнам ,ама недей да плашиш децата!Все пак става въпрос за Сънчо.

            Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
            За Картун-а мога да кажа горките деца, които го гледат...
            Ами тия от семейство Симсън са национални герои ,Вие пресата не следите ли? Едни от най значимите ,разбираш ли!
            B+

            Коментар


            • #21
              До: Какво стана със Сънчо!?

              Аз тогава бях малък, не съм виждал Виетнам. Ама скоро май пак имаше некви дандании некъде. Такова чудо като в детската приказка нямаше. Не го казах за смях. Не знам дали всички детски приказки сега са такива, не знам как живеят сега децата, не знам дали толкова са ми скъсани нервите. Ако е така - на тоя свят атомната бомба му е милост. Не наказание.

              Коментар


              • #22
                До: Какво стана със Сънчо!?

                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                Аз тогава бях малък, не съм виждал Виетнам. Ама скоро май пак имаше некви дандании некъде. Такова чудо като в детската приказка нямаше. Не го казах за смях. Не знам дали всички детски приказки сега са такива, не знам как живеят сега децата, не знам дали толкова са ми скъсани нервите. Ако е така - на тоя свят атомната бомба му е милост. Не наказание.
                Лошото е,че си прав.Синът ми е на 5,и незнам какво да му пускам да гледа,или са костенурки нинджа,или някакви роботи дето постоянно воюват,или пък некви феи и вещици-пак в някаква битка.Добре че се намират Том и Джери,Мечо Пух,Ну погоди и Мики Маус,на дискове,че детето съвсем ще се смахне ако гледа тая бълвоч по телевизията.
                пп.Иначе е добре щом още го има Сънчо,кофти е,че е затъпял...и той
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #23
                  До: Какво стана със Сънчо!?

                  Той проблема май всъщност е във стила на анимацията. Инак реално погледнато и Том и Джери и ..... и т. н. до Ну погоди също представляват перманентно противопоставяне и битки.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Какво стана със Сънчо!?

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    Той проблема май всъщност е във стила на анимацията. Инак реално погледнато и Том и Джери и ..... и т. н. до Ну погоди също представляват перманентно противопоставяне и битки.
                    Да,ама може да мине и за "гоненица",пък някой робот със сто изстрела в минута-не може.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Какво стана със Сънчо!?

                      Това е високотехнологична гоненица. Междузвездна и междугалактична.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Какво стана със Сънчо!?

                        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                        За последен път гледах това чудо преди много години. Не можах да го догледам. Половината бутилка водка излях върху себе си, ръцете ми трепереха. Ставаше дума за някви врабчета, рисуван филм. ТОЛКОВА жестокост не бях виждал и в българската пехота. Две седмици се будех от собствените си крясъци, със скъсани чаршафи и със шплента от гранатата в зъбите.
                        Дано никога не го връщат.
                        Това го четем всички. Съобразявай се с този факт. Сега как ще заспя. Търкалям се под масата бре
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #27
                          До: Какво стана със Сънчо!?

                          Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                          Лошото е,че си прав.Синът ми е на 5,и незнам какво да му пускам да гледа,или са костенурки нинджа,или някакви роботи дето постоянно воюват,или пък некви феи и вещици-пак в някаква битка.Добре че се намират Том и Джери,Мечо Пух,Ну погоди и Мики Маус,на дискове,че детето съвсем ще се смахне ако гледа тая бълвоч по телевизията.
                          пп.Иначе е добре щом още го има Сънчо,кофти е,че е затъпял...и той
                          Сънчо преди много години по социалистически затъпя. Имаче имаше и свестни филмчета. Но понеже днешната телевизия вече не става за гледане (с малки изключения), то бих препоръчала за преди заспиване един мнооого стар и изпитан метод - четене на приказки, митологии и други интересни и забавни за въображението неща Ползата многократно ще превиши минуса от употребените от уморения родител 15-30 минути време преди заспиването на палавия наследник.

                          П.П. По мое мнение детските филмчета са част от "световния заговор" за възпитаване на страх и агресия у хората. Такива хора лесно се манипулират и управляват. Ако се загледате в тези филми, бързо ще установите, че почти всички проповядват насилие, налагат фалшиви норми като прекомерна конкуренция, агресивност, нахалство и т.н. и в същото време отричат изконни човешки ценности като разбирателство, уважение, разум, търпение и т.н. В този смисъл детските филмчета в по-голямата си част са вредни за психическото здраве на децата.
                          Уважаеми колеги-родители на малки деца, не им давайте да гледат телевизия, поне не без ваш контрол! Това е все едно доброволно да ги поверите на гадна, злобна, мръсна и мразеща децата гувернантка!
                          Последно редактирано от Петя; 17-09-07, 00:13.
                          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                          Omnia vincit amor !

                          Коментар


                          • #28
                            До: Какво стана със Сънчо!?

                            +++ Това за "15-30"-те минути всички го знаем, май..., но някакси все ни е трудно да го направим!!!
                            А телевизията е добре да се ограничава не само заради пошлостта на детските филмчета, а и заради рекламите, "таргет" на които до голяма степен е именно детската аудитория, но най-вече заради начина, по който се поднася информацията - "задушена" от манипулативни анализи, след които липсва стимул за каквато и да е форма на самостоятелно мислене!!! И тук се появява проблема с баланса - всички знаем клишето за "забранения плод". Е, то затова е клише, защото е вярно, следва въпроса: как да ги ограничаваме без при това да създаваме у тях обратния рефлекс за "телемания".
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Какво стана със Сънчо!?

                              Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                              бих препоръчала за преди заспиване един мнооого стар и изпитан метод - четене на приказки, митологии и други интересни и забавни за въображението неща
                              Абсолютно съм съгласен,не случайно го има на снимките от Перперикон.Наистина в някой моменти е трудно да му/им отделим време,но загубата е повече за нас самите.После,като порасне и да искам да прекарам повече време с него,той няма да иска.
                              Последно редактирано от cveti; 04-09-08, 11:45.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Какво стана със Сънчо!?

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                +++ Това за "15-30"-те минути всички го знаем, май..., но някакси все ни е трудно да го направим!!!
                                Знам, че е трудно, но също така от опит знам, че малкото усилие да седнем с книжка в ръка просто си заслужава - и за двете страни! Защото: 1. даваме нещо добро на детето. 2. установяваме здрава емоционална и интелектуална връзка с него. 3. получаваме лично удовлетворение от контакта си с растящия наследник - после идва момент, когато се чудим как да му привлечем вниманието . Мързелът е другата "спирачка", която ни пречи да живеем пълноценно, а това на по-късен етап няма как да поправим и едва ли ще си го простим.

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                И тук се появява проблема с баланса - всички знаем клишето за "забранения плод". Е, то затова е клише, защото е вярно, следва въпроса: как да ги ограничаваме без при това да създаваме у тях обратния рефлекс за "телемания".
                                Познавам хора, които са изхвърлили телевизора от дома си. Резултатът е, че живеят много по-задружно и пълноценно, защото... да си го признаем, вместо да допълва живота ни, телевизията просто го ограбва! Освен това, лишени от телевизия, децата се налага да запълнят времето си с други неща - по-смислени, развиващи мисленето и уменията им. Спорт, книги, игри с приятели, конструктори и т.н.....ако това стане, те едва ли ще се сетят за телевизия.

                                Ако все пак разчитаме за малко да получим свободно време с нейна помощ - "семейство Симпсън", "Малкълм", "Сабрина" и някои други - тези филмчета са не само забавни, но и поучителни - макар че дъщеря ми кой знае защо пропуска последния елемент ...
                                НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                                Omnia vincit amor !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X