Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спира БТВ по Булсатком!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спира БТВ по Булсатком!!

    Мен ако ме накарат да плащам повече заради Али Ръзъ и Фатмагюл, и половината време усилени до дупка тъпи реклами - директно се отписвам от оператора. Емоционален и принципен въпрос!
    п.с. Още повече, че основния канал го има ефирно.

    Коментар


    • От: Спира БТВ по Булсатком!!

      А какво ще стане с БюрекТВ?Ако Бтв сдаде поста трябва и тия да се дадат.Гадно им стана че новина като Доганската не я гледаха много хора да им чуаят и тяхните версий.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • От: Спира БТВ по Булсатком!!

        Хм,бате Бойко,не можел да си гледа шоуто на Слави,и помолил културно да се разберат телевизията и оператора.Това по novini.bg
        Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
        ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

        Коментар


        • От: Спира БТВ по Булсатком!!

          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
          ......
          Съвсем случайно в конкретния момент, интересите на БулСатКом, съвпадат с тези на зрителя, та те се оказаха в ролята на защитник на права.
          Инак са същата стока.....
          Е, това не го очаквах от теб! Друга мая са!
          Отделно, за всеки умен 'телевизионер'(и всеки търговец изобщо) е нормално, дори задължително интереса му да съвпада с интереса на тези, които му плащат. Това че в БГ последното е рядкост не променя нещата....
          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

          Коментар


          • От: Спира БТВ по Булсатком!!

            Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
            Хм,бате Бойко,не можел да си гледа шоуто на Слави,и помолил културно да се разберат телевизията и оператора.Това по novini.bg
            В Банкя няма ли ефирна ТВ? Бащицата няма ли пари за друг оператор? И аз четох тая новина.

            Коментар


            • От: Спира БТВ по Булсатком!!

              Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
              .....Друга мая са! ....
              Така ли ? Я попитай някой от любителите на Формула 1 сред форума, дали ни беше приятно да гледаме състезанията по измисленото и световнонеизвестно каналче Филм+.
              Да не говорим за кретеноидните коментатори,които бяха изнамерили, "специалисти" от най- примитивна класа с ниска речева и техническа култура. Явно за по-малко пари.

              Нима това беше в интерес на зрителя ? При положение, че формулата се излъчва и по RTL, който те филтрираха само по-време на състезанията. Случайно канала изчезва и се появява някой друг на негово място. После пак се появява.

              Всичко това не означава, че съм на страната на БТВ. Напротив !
              Просто не си правя ненужни илюзии .
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                Така ли ? Я попитай някой от любителите на Формула 1 сред форума, дали ни беше приятно да гледаме състезанията по измисленото и световнонеизвестно каналче Филм+.
                Да не говорим за кретеноидните коментатори,които бяха изнамерили, "специалисти" от най- примитивна класа с ниска речева и техническа култура. Явно за по-малко пари.

                Нима това беше в интерес на зрителя ? При положение, че формулата се излъчва и по RTL, който те филтрираха само по-време на състезанията. Случайно канала изчезва и се появява някой друг на негово място. После пак се появява.

                Всичко това не означава, че съм на страната на БТВ. Напротив !
                Просто не си правя ненужни илюзии .
                Не, не го знам случая и питам това еднократно ли е било или винаги е така с формулата в Булсатком?
                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                Коментар


                • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                  Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                  ..... RTL, който те филтрираха само по-време на състезанията. Случайно канала изчезва и се появява някой друг на негово място. После пак се появява.
                  Булсатком няма нищо общо с RTL. Няма как да го '' филтрират ''. Нито е на техния спътник, нито в пакета.

                  Коментар


                  • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                    Айде честито ни на булсаткомците,вече имаме бтв След малко си пускам турския сериал

                    П.П Колегата с вътрешната информация,може да почерпи източника,не го е излъгал.
                    Ама да беше продал информацията на някой вестник бе,да земеш некой лев ... ))

                    Коментар


                    • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                      А ,стига бе.Сериозно.
                      Румен Николов

                      0888 358 572

                      Коментар


                      • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                        Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
                        Айде честито ни на булсаткомците,вече имаме бтв След малко си пускам турския сериал

                        П.П Колегата с вътрешната информация,може да почерпи източника,не го е излъгал.
                        Ама да беше продал информацията на някой вестник бе,да земеш некой лев ... ))
                        Баба ми и майка ми да го черпят, те гледат Бетер и Михлюз..

                        Коментар


                        • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                          Прочетох новината и с гръб към телевизора натиснах 2-ро копче. Веднага в стаята ми се разнесоха сърцераздирателни маанета изпълнени на някакви близкоизточни гъдулки. Някой пак е влюбен... но нещо пак не е както трябва и той страда ли страда. Големи любовчии се извъдиха тия наши съседи, ама на всичките грам не им връзва. Вече като чуя или прочета турско име и само за нещастна любов и страдание се сещам. Примерно ако чуя "Мемет" веднага си представям добре облечен мустакат мъж, облян в сълзи и гледащ някъде нагоре. Всичко отвъд Босфора е любов и мъка деа. Пък после българите били най-нещастната нация. Глупости гледайте БТВ и ще разберете къде сълзите се леят из ведро.
                          Последно редактирано от elbgt; 23-01-13, 19:47.
                          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                          Коментар


                          • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                            Ако някой нетърпелив колега междувременно са го "ушили" с двугодишен договор и сега съжалява,то ако не са изминали 7 дни договорът може да се разтрогне при депозирана писмена молба в офиса на оператора.
                            Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                            Пламен Златарев 0888 66 03 18

                            Коментар


                            • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                              http://www.segabg.com/article.php?id=633431

                              Коментар


                              • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                                И резултата какъв е?
                                Аз ли ще плащам повече за турските помий?
                                БТВ ли клекнаха?
                                "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X