Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спира БТВ по Булсатком!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спира БТВ по Булсатком!!

    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
    Трасета из България имат не само БТК и не всички плащат на тях, а и други фирми, за които не сте чували, щот работата им не е свързана с продажба на дребно!
    Абсолютно верно!
    Имаме колега във форума, който е познал верния отговор!

    И друг, който не пише, ама чете - и работи точно в тая сфера - не съм аз

    Коментар


    • От: Спира БТВ по Булсатком!!

      Аз вече 10тина дена съм без БТВ и не умрях.Не вяравам също и друг някой да умре !
      Бих казал че забелязвам старание във другите телевизии!
      Дано да отиват нещата на добре.Аз не искам да плащам повече и няма да плащам за сапунки и темподобни.
      Квото стане,ще си гледам Евроспорт и Дискавъри и не ми дреме за Слави и компания милионери !!!

      Коментар


      • От: Спира БТВ по Булсатком!!

        Айде холан де... Босфора ТВ! Много важно! Ще минем и без голфаджията, ама не от Перник... (Комиците само) Ама за съжаление, пак ще цъфнат... рекламодателите няма да плащат за загубен рейтинг.
        __________________________________
        "Почти всички по-големи доставчици вече приеха условията на телевизията. Ако и "Булсатком" го направи, това би гарантирало директен ръст на печалбата й.

        Рискът от обратното не е малък: ако сателитният оператор продължи с "опълчението" си и не изгуби много абонати, неизбежно ще пострадат и позициите на bTV на рекламния пазар. Изходът от тази игра обаче не е предизвестен. "Булсатком" е един от най-големите играчи на този пазар - според договора на оператора с bTV абонатите му са 866 хиляди домакинства, а реално вероятно са повече. След като сигналът на bTV спря да се разпространява от сателитния оператор, рейтингът на канала, по данни на пийпълметричния панел на GARB, спадна с около 20%. Това има съвсем конкретни финансови измерения. Телевизиите в България не продават рекламното си време на твърди цени. Те взимат пари от рекламодателите за така наречените рейтинг точки, или грубо казано продават брой очи, които са видели съответния клип. Договорите се подписват при гарантиран рейтинг и ако той, както сега, е по-нисък, телевизията излъчва клипа толкова пъти, колкото е нужно, за да се достигне уговорената гледаемост. Проблемът за bTV сега не е особено голям, въпреки сериозния спад в гледаемостта, защото началото на годината е слаб период и рекламните й блокове не са запълнени. По принцип телевизиите не могат да излъчват повече от 12 минути реклама на час."
        http://www.capital.bg/biznes/media_i_reklama/2013/01/04/1978544_perfektnata_voina/
        По принцип телевизиите не могат да излъчват повече от 12 минути реклама на час." - това кой ли го спазва?!
        Последно редактирано от ivied; 13-01-13, 13:10. Причина: рекламния пазар

        Коментар


        • От: Спира БТВ по Булсатком!!

          А дали има нещо общо тази новина опреди ден-два:

          Комисията за регулиране на съобщенията (КРС) даде на "Булсатком" лиценз за GSM оператор
          Мен ме компенсираха с НВО. Много съм доволна от факта, поне засега. От следващия месец ще ми намалят и таксата.
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Спира БТВ по Булсатком!!

            Не се издържа вече бе хора. Много ви са мола, кажете на би ти ви то да ми пуснат по саткома програмата.
            Много ви са мола.

            Коментар


            • От: Спира БТВ по Булсатком!!

              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
              Мен ме компенсираха с НВО. Много съм доволна от факта, поне засега. От следващия месец ще ми намалят и таксата.
              А мен с какво ще ме компенсират като съм си платил пълния пакет за година напред?!! Не че го гледах досега бтв-то! Ама съм си платил! Ще чакам да ми намалят таксата!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                Те не са проблем. Проблем е Супер 7, щото децата много го гледат.
                Е компенсираха го и това с нов канал за възрастни. А мисля да питам дали ще се предлага пакет без бтв.

                Коментар


                • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                  "Най-очевидната причина за резкия ход на bTV да поиска толкова драстично увеличение на таксите, които плащат кабелните и сателитните оператори, е финансовото състояние на компанията, която я притежава - американската Central European Media Enterprises (CME). Тя изпитва спад на приходите и печалбата поради свиващия се рекламен пазар в региона. Високата задлъжнялост и липсата на ликвидност дори заплашват собствеността на компанията да премине към американския медиен гигант Time Warner, който в момента притежава след неизплатени заеми 49.9% от акциите. Поради липсата на свеж капитал CME обяви в края на изминалата година, че ще се опита да засили постъпленията чрез редица мерки. Сред тях е и предоговаряне на правата за излъчване с доставчиците, което обяснява наличието на абсолютно идентична ситуация на тази на bTV с "Булсатком" в съседна Румъния. Там телевизиите под шапката на CME - Pro TV спорят с местния оператор Dolce TV за цените за излъчване и в момента каналите не се разпространяват от кабелния оператор.
                  http://www.capital.bg/biznes/media_i...ektnata_voina/

                  Коментар


                  • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                    В петък 11.01 ходих до офис на Булсатком и те миказаха, че до днес 14.01 ще мита отговор от шефовете си за излъчването на БТВ.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                      А мен с какво ще ме компенсират като съм си платил пълния пакет за година напред?!! Не че го гледах досега бтв-то! Ама съм си платил! Ще чакам да ми намалят таксата!
                      Не знам, трябва да идеш да питаш.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                        Първоначално публикуван от vdglog Преглед на мнение
                        Не се издържа вече бе хора. Много ви са мола, кажете на би ти ви то да ми пуснат по саткома програмата.
                        Много ви са мола.
                        Вземи си валерянче от аптеката и пий повече билков час, да не стане някоя беля

                        Коментар


                        • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                          За компенсацията на липсата БТВ са опънали Ферундету да раздава безплатни автографи пред НДК.
                          LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                          2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                          Коментар


                          • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                            досега четох статията за "Картел между БТВ и ТВ7..."
                            това за мен е най-логичното обяснение БТВ изведнъж да се откажат от най-големият си разпространител.

                            От друга страна лишаването ни от гореизброените програми е за наше добро... Предлагам и една колективна жалба за "Срещу усилването на звука при излъчване на реклами" - дочух нещо, че в Щатите вече се работи по забраната на тази наглост...
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                              Фактически - няма как да "усилиш звука при излъчване на реклами". Звука има пределна стойност (0db, 0,775 mV), която може да се превиши (според зависи от честота и т.н.) с 3db (не е значително) - оттам насетне се изкривява, но не и усилва. Всички сте чували гъгнене - точно тва е. Стандарти.
                              Но може да намалиш другият и така даден клип да ти прозвучи по-силно
                              Тъй че - подписвайте, щом знаете за какво ви отиват гласовете!

                              Мисля, че булсата устискаха 2 седмици - още 2 и нещата ще изглеждат различно - босфора ще почнат да клекат
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                Фактически - няма как да "усилиш звука при излъчване на реклами". Звука има пределна стойност (0db, 0,775 mV), която може да се превиши (според зависи от честота и т.н.) с 3db (не е значително) - оттам насетне се изкривява, но не и усилва. Всички сте чували гъгнене - точно тва е. Стандарти.
                                Но може да намалиш другият и така даден клип да ти прозвучи по-силно
                                Тъй че - подписвайте, щом знаете за какво ви отиват гласовете!

                                Мисля, че булсата устискаха 2 седмици - още 2 и нещата ще изглеждат различно - босфора ще почнат да клекат
                                Фактически, не само че има как, ами е масова практика по телевизии и радиа. Нарича се компресия, иначе казано - първо се ограничава за да е в стандарта (миливолтите според електрониката - звуковата ми карта например даботи на 2 волта), и после се позаобля. Крайния резултат - по-силен общ звук, с цената на някои изкривявания, които до определено ниво почти не хващаш като гъгнене, а в говор на реклама - никак.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X