Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спира БТВ по Булсатком!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спира БТВ по Булсатком!!

    Има я ТВ7
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Спира БТВ по Булсатком!!

      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
      К'во се върти из Нета
      Много добре написано....

      но те рязко понижиха и качеството на услугата по излъчване на сигнала си, до преди две години нямахме никакъв проблем с приемането независимо какво е времето навън
      И според мен проблема е 100% при теб... Разместена чиния, разваляш се конвертор.... И точно за такива проблеми има поддръжка, която трябва да отстрани проблема, дали по телефон или на място...
      Сигнала от спътника е един и същ, нито е станал по силен, нито по слаб, единственото което могат да променят по сигнала е да свалят битрейста. Тогава картината ти може да е на квадратчета или по размазана, но не и така както го описваш...

      Коментар


      • От: Спира БТВ по Булсатком!!

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Булсаткомаджиите, имате ли TV7? Щото и те напоследък пишеха от време на време че не могат да се разберат. Да не се окаже че причината не е нито в bTV, нито TV7, а в Булсатком?...
        ьТВ и ТВ7 играят партия. Още не могат да повярват, че има живот и без телевизийките им.

        Коментар


        • От: Спира БТВ по Булсатком!!

          Абе какъв живот! Не се траят всички телевизии. Еднакви жанрове предавания, еднакви сценарии, еднакви участници(на ротационен принцип). Еднакъв маниер на поднасяне на новините. Всико една школа. Толкова малко различни неща. Твърдо Не на това зомбиране и промиване на мозъци

          Коментар


          • От: Спира БТВ по Булсатком!!

            Относно обещаната компенсация от БСК цитирам дословно :

            На всеки клиент се предлага сам да избере една от следните компенсации:
            1) отстъпка в размер на 1 лв от месечната такса
            2) начисляване на Премиум Пакет без клиентът да дължи заплащането му
            3) начисляване на програмите HBO и Cinemax, както и HD пакет (ако клиента има HD приемник) без клиентът да дължи такса
            Компенсациите са еднократни.
            За предплатилите януари, компенсацията ще се начисли за февруари.
            Описаните компенсации ще могат да се заявяват до 31.01.2013 г. във всеки един офис на Булсатком. Всеки клиент, който не се е възползвал от тази опция ще получи автоматично при следващо плащане.

            Доколкото аз разбирам говорят за ЕДНА месечна такса ( засега ).

            Коментар


            • От: Спира БТВ по Булсатком!!

              Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
              Относно обещаната компенсация от БСК цитирам дословно :

              На всеки клиент се предлага сам да избере една от следните компенсации:
              1) отстъпка в размер на 1 лв от месечната такса
              2) начисляване на Премиум Пакет без клиентът да дължи заплащането му
              3) начисляване на програмите HBO и Cinemax, както и HD пакет (ако клиента има HD приемник) без клиентът да дължи такса
              Компенсациите са еднократни.
              За предплатилите януари, компенсацията ще се начисли за февруари.
              Описаните компенсации ще могат да се заявяват до 31.01.2013 г. във всеки един офис на Булсатком. Всеки клиент, който не се е възползвал от тази опция ще получи автоматично при следващо плащане.

              Доколкото аз разбирам говорят за ЕДНА месечна такса ( засега ).
              И аз така го разбирам, една месечна такса.
              (Аз ще избера първия вариант, тъй като другите два ги имам в момента.)
              След това или вече всички ще са забравили за бТВ, или някак ще се разберат
              Колко хубаво било без бТВ, че даже и ефирно вече рядко го гледам ... Отдавна се чудех как да спра на жената турските сериали, от сърце им благодаря, че го направиха вместо мен Нарочно още не слагам ефирна антена на телевизора, дето е приемника
              Наистина имат много малко интересни предавания - аз например основно гледам едни Комици само, ейтака за разтуха петък вечер, и то когато имам време, чат-пат Шоуто на Слави, тук-там новини, и горе-долу май е това.

              http://www.novini.bg/news/109900-%D1...%B8%D1%8F.html
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                BTV направо се оляха: http://www.novini.bg/news/109900-%D1...%B8%D1%8F.html

                Знам, че в предното мнение го има линка, но не виждам връзката с контекста на колегата...

                Коментар


                • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                  В тия рейтинги има истина колкото и в рекламите. За които са правени.

                  Коментар


                  • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                    BTV били кауза))))))
                    Ама Causa Perduta
                    Cherokee WJ 4.0L- NP242
                    Honda Africa Twin XRV 750

                    Коментар


                    • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Булсаткомаджиите, имате ли TV7? Щото и те напоследък пишеха от време на време че не могат да се разберат. Да не се окаже че причината не е нито в bTV, нито TV7, а в Булсатком?

                      ...то и в TV7 си назначиха бареков са шеф, та и там е мътна и кървава сигурно де.
                      Е, то бТВ и ТВ7 са апотеоз на израза "дупе и гащи". По ред причини и обстоятелства.

                      Коментар


                      • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                        Няма вече БТВ

                        Станах рано призори,
                        пуснах телевизора и гледам -
                        НЯМА ЬТВ!

                        Разтърквам сънени очи,
                        пак поглеждам -
                        НЯМА ЬТВ!

                        Кафето готово е, нали,
                        пийвам си, поглеждам телевизора -
                        НЯМА ЬТВ!

                        Работата днес ще ми спори,
                        щото в ефира,
                        НЯМА ЬТВ!

                        Хората са по-усмихнати, добри,
                        защото Булсат,
                        НЕ ИЗЛЪЧВА ЬТВ!

                        Вечер пускам аз да гледам новини,
                        с радост забелязвам, че
                        НЯМА ЬТВ!

                        Господ нека благослови,
                        този, който
                        ОТЪРВА МЕ ОТ ЬТВ!

                        Стана късно, вече ми се спи,
                        телевизорът свети, но
                        НЯМА ЬТВ!

                        Заспивам. Сънувам сънища добри,
                        защото днес,
                        АЗ НЕ ГЛЕДАХ ЬТВ!

                        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                        0885372997 - Дани

                        Коментар


                        • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                          Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                          Разместена ти е антената, бъгнат конвертор, кабел... Аз с техните стандартни чинии съм виждал да спира за 1-2 минути само в разгара на най-големите бури. 1-2 пъти годишно - преживява се.

                          Голяма гълчава по форумите за туй ьТВ. Какъв е проблемът да се гледа ефирно? Дори имат най-силен сигнал.
                          Не виках ги края на август..дори преместиха чинията....ефект никакъв....когато някъде вали и гърми сече и дори изчезва сигналът...и приемникът ми е нов....нали трябваше някои да ги сменим. А ако има голяма буря и снеговалеж хич не ги търси.
                          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                          Коментар


                          • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                            Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                            Не виках ги края на август..дори преместиха чинията....ефект никакъв....когато някъде вали и гърми сече и дори изчезва сигналът...и приемникът ми е нов....нали трябваше някои да ги сменим. А ако има голяма буря и снеговалеж хич не ги търси.
                            Със сигурност ти е разместена антената, а може и да има проблеми по вътрешната инсталация. Сигнала от спътника си е еднакъв за цяла България.

                            Коментар


                            • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                              Първоначално публикуван от petrof Преглед на мнение
                              Сигнала от спътника си е еднакъв за цяла България.
                              Ако нема некое дърво, далекопровод, съседска къща или друг тюфлек на пътя му.
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                                Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                                Абе какъв живот! Не се траят всички телевизии. Еднакви жанрове предавания, еднакви сценарии, еднакви участници(на ротационен принцип). Еднакъв маниер на поднасяне на новините. Всико една школа. Толкова малко различни неща. Твърдо Не на това зомбиране и промиване на мозъци
                                Точно така! Побеснявам като виждам мои близки, завладени от тези медии с зомбиращите им сериали и манипулиращите новини...
                                Предлагат абсолютно еднакви предавания по едно и също време...Единствената разлика са водещите, но немалко от тях просто се местят от една телевизия в друга. Трансферите на продуценти и цели предавания са като във футбола - сменят фланелката...така де, емблемата в ъгъла на телевизора и пак продължават по старому...Сериалите, които купуват също са еднотипни, филмите - стари и до болка познати...
                                Човек може да живее спокойно и със свеж и информиран мозък без да има телевизор...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X