Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спира БТВ по Булсатком!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спира БТВ по Булсатком!!

    Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
    Някой днес да е видял реклама по БТВ???
    Май рекламират само собствените си канали и продукции
    Не съм гледал, ама ... дай боже!!
    Поне за 500 години напред!!!
    Амин!
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • От: Спира БТВ по Булсатком!!

      Пепи, ако се съди само от потребителска гледна точка-да, прав си безусловно. На теория всеки може да не запамети бетевето в телевизора си и все едно, че я няма.
      На практика-доста хора се радваме, че тази телевизия понася някакви негативи. Гадничко е, ама така си е, човешка природа-когато се случва нещо лошо на този когото мразиш-на теб ти става кеф. Не е само балкански синдром, навсякъде е така.

      Отделно въпроса с жените. Моята не гледа турските бози, ама поне 1/3 от времето е на бетеве. Което пък мен силно ме дразни, ама в името на семейния мир мълча. Както и тя мълчи когато давам "луди" пари по джипа. Та ако има възможност да не се гледа тази Богоомразна телевизия у нас, и да не съм аз отговорен-ще се радвам извънредно много. Онзи ден по славчо давали за участието на нашите хора в Бисер, и къде още, та жената ме посреща с тази новина. Отвърнах и, че ако по тази телевизия, още повече в това предаване излъчат даже, че е станала трета световна война-няма да си направя труда да пусна телевизора за да видя новината. Вечерта спахме с гръб

      Сега искам да съм абонат на булсатком, ама не съм. Баси каръка...
      Последно редактирано от Кольо; 03-01-13, 23:01.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Спира БТВ по Булсатком!!

        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
        peppy, извинявай, но лично на мен и на много мои познати и твои, със сигурност, им е писнало, жените им да им обясняват, как всичко случващо се в турските сериали, се доближавало и било едва ли не еднакво с нашето..Новинарския им канал е отвратителен и всичко де се приказва е пълен т@шак..
        Що да ги гледам? Ако искам да гледам мачове, мога да го направя по всякакъв начин..Онлайн стрийм и пр..
        И не само - този "канал" винаги е бил в зародиша и налагането на лошият и пошъл вкус! Популяризират се стадо простаци, създава се псевдо-култура и се изместват стойности!
        И всичко тва - пробутано с тонове реклами, гарнирано с налагане на "вкус" - това искали зрителите!

        Някой може ли да посочи едно предаване на босфорТВ, което е възпитало в него, децата му или близък нещо добро?
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Спира БТВ по Булсатком!!

          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
          Пак казвам, всеки има право да гледа каквото си иска, ако имаш канал, който не те интересува, най-ласното е да го подминаваш, но ако ти потрябва и го нямаш....? Чудя се на щастливите изказвания от рода "Много се радвам, че няма да ги има..."
          .
          Подкрепям на 100%.
          Много ги намразих в последно време ,ама като барна дистанционното все минавам през тези позиции с надежда да са там !!!
          Нека ги има пък да ги гледа който ще !

          Коментар


          • От: Спира БТВ по Булсатком!!

            Най-наглото в цялата история е,че доколкото разбрах бтв смятат,че продукта им струва повече пари.Честно казано много субективно това тяхно усещане...
            На всичкото отгоре ми убягва логиката,когато имаш много абонати да плащаш повече за правА!? Не би ли било редно да е обратното? Повече абонати = повече гледаемост=повече приходи от реклами и т.н. Иначе не ги мразех,но сега опредлено са ми в черния списък...

            П.С Шампионска лига с антена неможе да се гледа,поне незнам БТВ Екшън да е ефирна вече!? А Алджезира я няма на булсата..

            Коментар


            • От: Спира БТВ по Булсатком!!

              Ако трябва да съм откровенна почти не ми липсва БТВ, но по някакъв инстинкт или що винаги искам да знам в момента какво дават.
              И мисля че не БТВ, е кривата, незнам защо си мисля че Булсатком...иска да обяви фалит...може и да не съм икономист......но това ми се върти в умът...пък то колко да ми е умът ...още повече рус.
              В Нета четох че БТВ..не са прекъсвали излъчването към Булсатком...операторът сам е спрял сигнала към клиентите си.... и още няма сключени договори за 2013г. със ТВ7, и НОВА, следва ли спиране и на тези канали? .....а това означава само едно изкуствен крах..Защо ли?
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                Ако трябва да съм откровенна почти не ми липсва БТВ, но по някакъв инстинкт или що винаги искам да знам в момента какво дават.
                И мисля че не БТВ, е кривата, незнам защо си мисля че Булсатком...иска да обяви фалит...може и да не съм икономист......но това ми се върти в умът...пък то колко да ми е умът ...още повече рус.
                В Нета четох че БТВ..не са прекъсвали излъчването към Булсатком...операторът сам е спрял сигнала към клиентите си.... и още няма сключени договори за 2013г. със ТВ7, и НОВА, следва ли спиране и на тези канали? .....а това означава само едно изкуствен крах..Защо ли?
                еее не! не може да говориш сериозно...
                примерно за месец колко клиенти ще си прекратят договорите към булсатком??? айде да ги сложим 10000, от което средно по 15лв за клиент - фирмата ще загуби 150000лв
                да смятаме ли колко са загубили само днес бтв от липсата на реклами (е да пуснаха една на мобилен оператор и една на верига супер маркети), като гледам ценовата листа на бтв обявена на сайта им...
                Булсатком сам е спрял излъчването на 2-ри януари, щото нямат права за излъчване и подлежат на огромни санкции.
                ама чак пък фалити...?!?

                Коментар


                • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                  Един интересен анализ
                  Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                  Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                  0885372997 - Дани

                  Коментар


                  • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                    Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                    И мисля че не БТВ, е кривата, незнам защо си мисля че Булсатком...иска да обяви фалит...може и да не съм икономист.....
                    В интернет може да прочетеш и как някои си е издойл кокошката и е направил кекс... Това дали ще му повярваш е друг въпрос...
                    А относно твоето мнение(или това което си прочела) кои ще е този лудия според теб, които има 35% дял ТВ абонати, от скоро се занимават с интернет... и изведжъж ще реши да прави изкуствен фалит?!
                    Видя се, че света не свърши(ако това го е претеснявало) или пък печалбата им е дошла в повече и се чудят какво да я правят...

                    Четеш много в форумите на БТВ(и сродните им)... То в началото БТВ разправяха, че пари им дължали ама накрая излязе, че нищо не им дължат... Между другото тук в сайта е качена пресконференцията, така че ако не си я гледала може да и хвърлиш едно око. Много ясно се казва за какво става въпрос, кои е спрял сигнала, и как по време на пресконференцията БТВ решиха да го пуснат "заради празниците". Как, БТВ въртяха лентичка, да идеш на виваком, щото по булсат няма да ги има. И как виваком работиха ИЗВЪНРЕДНО по празниците И БЯХА В ГОТОВНОСТ да включат ВСИЧКИ НОВИ АБОНАТИ...

                    Та ако ан собствениците на Булсат им е писнало, могат да го продадат и то на много добра цена, ама да прават фалит....

                    Коментар


                    • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                      Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                      Това не го бях чел, ама я какво пише вътре:
                      Със спирането на канала със сигурност ще има и спад в рейтинга, от там намаляване на рекламни тарифи, отлив на рекламодатели и не на последно място – намаляване на пазарната стойност на канала. Където всъщност е и разковничето. bTV е на прага на продажба и компанията се опитва с всички сили да увеличи себестойността си.
                      Пък я какво съм написал аз на предната страница:

                      Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                      А пък доколко това поведение на CME е предизвикано от известна паника, свързана със собствената им финансова разклатеност е съвсем друга тема. Или пък може би не е?

                      В тая връзка, аз не бих се учудил и на развръзка в стил "кат' не да'аш млЕко, ша да'аш мЕсо" т.е. тукашните отрочета на групата да осъмнат с нов собственик след някой-друг месец.
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                        Четеш много в форумите на БТВ(и сродните им)... То в началото БТВ разправяха, че пари им дължали ама накрая излязе, че нищо не им дължат... Между другото тук в сайта е качена пресконференцията, така че ако не си я гледала може да и хвърлиш едно око. Много ясно се казва за какво става въпрос, кои е спрял сигнала, и как по време на пресконференцията БТВ решиха да го пуснат "заради празниците". Как, БТВ въртяха лентичка, да идеш на виваком, щото по булсат няма да ги има. И как виваком работиха ИЗВЪНРЕДНО по празниците И БЯХА В ГОТОВНОСТ да включат ВСИЧКИ НОВИ АБОНАТИ...
                        Това е мое мнение не не искам да обвързвам никого с него...още по малко да ставам защитник на БТВ,....както казах по горе не съм върлата им фенка...гледах сутрешният блок паралелно с НОВА, и ТВ7, и Росен Петров, сега гледам и "фокслайф".... А във форумите на БТВ, или в която и да е медия не стъпвам...единствено следя предаването на Мира Баджева по Канал1, така че не пледирам да съм нито защитник нито на БТВ, нито прокурор на Булсатком..
                        По скоро съм потърпевша независимо каква точно е играта а според мен тя не е чиста и от двете страни. За мен според това колко съм дребна за двете компании, това си е неизпълнение на договорености и към нас техните потребители. Ако аз сега искам да разваля договора си с Булсатком...трябва да платя неустойка, по причина че лятото включих още един трети приемник с нов договор съответно....но нали там са споменати и каналите които те се задължават да ми излъчват....мислите ли кой ща хапне дръвцето...АЗ....единственият начин да се защитя ще е да заведа граждански иск....който би ми струвал допълнителни разходи и време....а това не е само мой извод
                        И аз нямам друг ход....живея на 8км. от Варна...ползвам тел. и нет. на Виваком...отдавна ми предлагаха и ТВ. все отказвах по причина че съм абонат на Булсат от самото начало....но те рязко понижиха и качеството на услугата по излъчване на сигнала си, до преди две години нямахме никакъв проблем с приемането независимо какво е времето навън....били сме без ток но без ТВ- не ...а сега само за завали дъжд и сигнала почва да сече.
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар


                        • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                          Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                          ...
                          И аз нямам друг ход....живея на 8км. от Варна...ползвам тел. и нет. на Виваком...отдавна ми предлагаха и ТВ. все отказвах по причина че съм абонат на Булсат от самото начало....но те рязко понижиха и качеството на услугата по излъчване на сигнала си, до преди две години нямахме никакъв проблем с приемането независимо какво е времето навън....били сме без ток но без ТВ- не ...а сега само за завали дъжд и сигнала почва да сече.
                          Разместена ти е антената, бъгнат конвертор, кабел... Аз с техните стандартни чинии съм виждал да спира за 1-2 минути само в разгара на най-големите бури. 1-2 пъти годишно - преживява се.

                          Голяма гълчава по форумите за туй ьТВ. Какъв е проблемът да се гледа ефирно? Дори имат най-силен сигнал.

                          Коментар


                          • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                            Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                            Факт е, че bTV е най-гледаната българска телевизия, но подобно самочувствие е просто смешно. bTV е много далеч от развитието на българската култура. bTV няма нито едно предаване за кино, театър, музика, литература или каквото и да било изкуство. Програмата на телевизията е семпла и евтина. Ето бърз разбор:

                            Това е програмата на bTV за 07.01.2013 година. В денонощието има 24 часа, от които:
                            12 часа (приблизително) – новини, публицистика и развлекателни предавания
                            12 часа (приблизително) – турски и американски сериали

                            От тези 24 часа:
                            6 часа (приблизително) – повторения
                            А в останалите 18 часа общо 4 часа и половина са за реклама и автореклама.

                            Излиза, че в едно денонощие bTV има около 13 часа програма, от която 6 часа са чужди сериали и 7 – оригинална програма. От тези 7 часа оригинална програма 2 часа са новини, 2 часа и малко – сутрешен блок. И остават още 3 часа за “Преди обед”, Кухнята на Звездев” и “Шоуто на Слави”…
                            Абсолютно верен анализ. Само боклуци и бълвочи.
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                              К'во се върти из Нета
                              Има ли трагедия .Там е нашта медия .
                              Вашите нещастия ,
                              наши сладострастия .


                              Пръснат мозък и черва ,
                              изнасилени деца ,
                              мъртви хора и тела ,
                              ние снимаме това .


                              Катастрофа има ли ,
                              първи ний пристигаме ,
                              оцелелите тогаз
                              интервюираме в захлас .


                              Смъртен случай в болница .
                              Скочил през прозореца .
                              Изгорял кат факла .
                              Новина е сладка .


                              При земетресения
                              и при наводнения .
                              Сгазени, премазани
                              ние отразяваме .


                              Мутрите се клали .
                              Цигани се драли .
                              Фашуги, побоища ,
                              главните герои са .


                              Пет са днес умрелите,
                              десет са ранените.
                              Тази сводка алена,
                              ний ви предоставяме .


                              Страх и стрес продаваме
                              и се наслаждаваме.
                              Там где има скръб, тъга
                              там сме ние на часа.


                              Взривове и сблъсъци,
                              плачове и писъци.
                              Тъй печелиме пари.
                              Туй сме ние БТВ.

                              Коментар


                              • От: Спира БТВ по Булсатком!!

                                Булсаткомаджиите, имате ли TV7? Щото и те напоследък пишеха от време на време че не могат да се разберат. Да не се окаже че причината не е нито в bTV, нито TV7, а в Булсатком?

                                ...то и в TV7 си назначиха бареков са шеф, та и там е мътна и кървава сигурно де.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X