Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съветската кинокласика - легално и безплатно от Мосфилм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съветската кинокласика - легално и безплатно от Мосфилм

    Ако някой е пропуснал - от 2-3 месеца Мосфилм започна да качва много от най-известните филми на студиото в Нет-а: http://cinema.mosfilm.ru/ . Гледат се безплатно онлайн в доста прилично качество (а при нужда в Safari има един много прост трик да се свали целия филм на харда, без допълнителни програмки за теглене). Има и английска версия на сайта, и английски субтитри за част от филмите.

    Приятно гледане!
    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

  • #2
    От: Съветската кинокласика - легално и безплатно от Мосфилм

    Има страхотни филми! Благодаря!

    Коментар


    • #3
      От: Съветската кинокласика - легално и безплатно от Мосфилм

      Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
      Ако някой е пропуснал - от 2-3 месеца Мосфилм започна да качва много от най-известните филми на студиото в Нет-а: http://cinema.mosfilm.ru/ . Гледат се безплатно онлайн в доста прилично качество (а при нужда в Safari има един много прост трик да се свали целия филм на харда, без допълнителни програмки за теглене). Има и английска версия на сайта, и английски субтитри за част от филмите.

      Приятно гледане!
      Хайде да кажете и трика в Safari, защото си инсталирах въпросния браузер и освен да ме дразни като визия, в момента за нищо не ми служи.

      Коментар


      • #4
        От: Съветската кинокласика - легално и безплатно от Мосфилм

        Немам думи.Браво на Руснаците ,че са го направили.Браво на Бадеф че ни светна.

        Коментар


        • #5
          От: Съветската кинокласика - легално и безплатно от Мосфилм

          Подскажете ми името,моля Ви,на една комедия - един германец и един руснак,взимат се за заложници,попадат при една скандинавка,тримата не могат да се разберат...и т.н.Не се сещам заглавието му!!!???Май имаше нещо - "По заповед на..." или се бъркам...

          Коментар


          • #6
            От: Съветската кинокласика - легално и безплатно от Мосфилм

            Никой ли не се сеща!Сякаш ми се върти в главата нещо "...руски риболов..." или правя някаква неволна комбинация от филми???

            Коментар


            • #7
              От: Съветската кинокласика - легално и безплатно от Мосфилм

              Бъркаш се с руския риболов,филма се казва кукувица(кукушка)
              0(-)

              Коментар


              • #8
                От: Съветската кинокласика - легално и безплатно от Мосфилм

                Жив и здрав да си!

                Коментар


                • #9
                  От: Съветската кинокласика - легално и безплатно от Мосфилм

                  Първоначално публикуван от Стефан ШОПОВ Преглед на мнение
                  Хайде да кажете и трика в Safari, защото си инсталирах въпросния браузер и освен да ме дразни като визия, в момента за нищо не ми служи.
                  Ооп, пардон - отдавна не бях поглеждал темата. Номерът е следният: отваря се Activity Monitor (Window>Activity от менюто, или Command+Option+A на Mac, Control+Alt+A на PC). Отваря се прозорец със списък на всички елементи на всяка отворена страница. Намирате файла с видеото (обикновено е ясно от пръв поглед, видео файлът е най-голям по-обем). Double click - et voila, файлът започва да се сваля на харда.

                  На някои сайтове номерът не става - видеото просто се отваря в нов прозорец - но конкретно с Мосфилм от Мак работи без грешка.
                  Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                  TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X